3 izbový byt, na prvom poschodí - Boriny, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Boriny | 64 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda - Ružov

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

126,000 € 1969 €/m²

5 izbový byt 110m2 na predaj, Dunajská Streda-centrum mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 110 m²

VÝNIMOČNÝ !!! EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj LUXUSNÝ 5-izbový byt v úplnom centre mesta Duna

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1445 €/m²

Bývanie v centre diania! 3-izb.byt v centre DS pri MOL aréne

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Športová | 66 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite pria

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,500 € 2371 €/m²

F135-113-KISO Na predaj 3 izbový byt v DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie Priateľstva | 76 m²

F135-113-KISO Hladáte ideálne bývanie pre rodinu? Práve pre vás ponúkame na predaj slnečný a d

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,900 € 1814 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v časti Nova Village

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 115 m²

Na predaj elegantný 3-izbový byt s veľkou terasou v exkluzívnej lokalite Nova Village – Dunajsk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 1783 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 60 m²

JKV REAL ponúka jedinečnú príležitosť získať zrekonštruovaný 3-izbový byt pripravený k nasťahov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 1833 €/m²

REZERVOVANÉ ! Štýlový 3-izb. byt v centre Dun.Stredy

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Športová | 74 m²

Štýlový 3-izbový byt v srdci Dunajskej Stredy Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

149,900 € 2026 €/m²

Moderné 3-izbové byty na kľúč s vlastným pozemkom – novostavba v rozvíjajúcej sa časti mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská | 80 m²

Realitná kancelária RESPECT REAL – Ing. Ildikó Marczellová ponúka na predaj kvalitné 3-izbové b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2336 €/m²

Posledný 3-izbový byt v novostavbe na predaj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 80 m²

POSLEDNÝ DOSTUPNÝ BYT! IHNEĎ K NASŤAHOVANIU! Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na pre

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

169,000 € 2113 €/m²

Nízkoenergetický 3 izbový byt s 2 parkovacími miestami a záhradkou!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²

STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj priestran

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

187,000 € 2367 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na predaj v Dunajskej Strede – Smetanov háj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Smetanov Háj | 66 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 66 m², nachádzajúc

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

149,990 € 2273 €/m²

Priestranný 3-i byt s lodžiou, parkovacím státím – Dunajská Streda, sídlisko Nová Ves

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký a svetl

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2065 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, Dunajská Streda, Nová Ves, 64 m2, rekonštrukcia

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Nová Ves v Dunajskej Stre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

128,000 € 2000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: 3 izbový byt, vyhľadávaná lokalita-sídlisko západ, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Gen. Svobodu | 78 m²

Remax Attractive realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

146,900 € 1883 €/m²

PREDAJ:3 izbový byt s garážou a záhradkou, blízko centra mesta- Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Partizánska | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX ATTRACTIVE ponúka na predaj priestranný a moderný 3-izbový byt so s

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,990 € 2243 €/m²

PREDAJ: 3IZBOVÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA -SÍDL. BORINY

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Boriny | 56 m²

NA PREDAJ: 3-IZBOVÝ BYT V Dunajská Streda – SÍDLISKO BORINY Hľadáte útulné bývanie v pokojnom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

124,000 € 2214 €/m²

NA PREDAJ POSLEDNÉ 3 izbové byty, 86,3m2, novostavba, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj posledné voľné 3 izbové byty v meste Dunajská Stre

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2181 €/m²

REZERVÁCIA!! Predaj 3 izbového bytu v Dunajskej Strede, Radničné námestie, 70 m2, centrum mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Radničné námestie | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 na 4.posc

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v pôvodnom stave s balkónom a lodžiou – Ružový Háj, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ružový Háj | 72 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

122,000 € 1694 €/m²

DUNAVEA PARK | Veľkometrážny 3i byt (96,5m2) +2xparking +záhradka +terasa, Trstená n/O, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Trstená na Ostrove | 96.51 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny trojizobý byt so záhradou,

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

144,800 € 1500 €/m²

UPgreat 2-3izb byty - Kiserdő Rezidencia | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 62.83 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3 izbové byty – Kiserdő Rezidencia

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2545 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena! | Na predaj 3 – izbový byt | Novostavba | Výborná občianska vybavenosť | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 86.3 m²

Najväčšie trojizbové byty vo výbave Style v obľúbenej časti mesta Dunajská Streda. Byt má komp

Publikované: 20.05.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 1842 €/m²

PRED DOKONČENÍM !!! 3 – izbový byt so záhradkou v Dunajskej Strede /štvorbytovka/

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78.5 m²

3 IZBOVÉ BYTY SO ZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI MESTA DUNAJSKÁ STREDA. Ponúkame vám veľký 3 izbové b

Publikované: 20.05.2021 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

189,400 € 2413 €/m²

Zariadený 3 – izbový byt v Nadštandarde | So záhradou a vlastným parkovacím státím | Novostavba | Výborná občianska vybavenosť | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78.5 m²

3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI MESTA DUNAJSKÁ STREDA. Ponúkame vám veľký 3 izbové by

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 30.08.2023
Byty na predaj Dunajská Streda

222,000 € 3019 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie