665 agency.list.results agency.detail.offers
Rodinný dom | Jasová | 88 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj 2izbový dom + kuchyňa a letná izba, Jasová, (20km Nové
110,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | 10 min. autom od NZ | 127.62 m²
Directreal for Life - Na domovskej stránke DirectReal pod ID: 177316 nájdete 40 fotografii tej
179,901 € 1410 €/m²
1 izbový byt | POD SOKOLICE 1 | 20 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame na prenájom novučkú modernú izbu v tichej lokalite pri OC Max v
360 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Fándlyho | 55 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame Vám na prenájom šikovný 2 izbový bytík na 3.p. na Fándlyho ulici
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Vlčkovce | 107 m²
Directreal Norea - V tichej a vyhľadávanej lokalite obce Vlčkovce, len pár minút od Trnavy a S
249,500 € 2332 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 140 m²
Directreal Norea - Exkluzívne len u nás ponúkam na predaj príjemný a útulný rodinný dom nachád
176,000 € 1257 €/m²
Rodinný dom | Ľudovíta Bešeňovského | 278 m²
Directreal LMCity - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI LIPTOVA Apartmánový dom pár krokov od Ther
565,000 € 2032 €/m²
2 izbový byt | Záhradná | 49 m²
Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení klienta predáme 2 izbový byt v Skalici v kľudnej lok
83,000 € 1694 €/m²
Garsónka | Pod hájkom | 26 m²
Directreal Fair - DIRECTREAL FAIR exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovanú garsónku v Skali
73,000 € 2808 €/m²
Rodinný dom | Poľná | 1,748 m²
Directreal MM - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať rodinný dom v srdci Lučenca, Banskob
160,000 € 92 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Hurbanova | 332 m²
Directreal MM - Exkluzívne ponúkame na predaj penzión s vlastným barom nachádzajúci sa na náme
165,000 € 497 €/m²
Obchodné priestory | T. G. Masaryka | 210 m²
Directreal MM - Ponuka obchodného priestoru v úplnom centre mesta(obchodná ulica).Pozostáva z
70,000 € 333 €/m²
Rodinný dom | Karola supa | 250 m²
Directreal MM - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať rodinný dom na vynikajúcej adrese v
255,000 € 1020 €/m²
Rodinný dom | Slobody | 350 m²
Directreal MM - Dvojpodlažný rodinný dom, kolaudovaný v roku 1995, prešiel kompletnou prestavb
215,000 € 614 €/m²
Rodinný dom | Študentská | 200 m²
Directreal MM - Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom v Lučenci, Banskobystrický kraj. Ten
160,000 € 800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľadovo | 12,790 m²
Directreal MM - Ponúkame na predaj pozemky s veľkým potenciálom pre výstavbu rodinných domov v
15 €/m2 15 €/m2
Rodinný dom | Alexyho | 250 m²
Directreal MM - Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v meste Lučenec na Alexyho ulici - lok
189,000 € 756 €/m²
Rodinný dom | Viešťanská | 180 m²
Directreal MM - Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tomášovce v Banskobystrickom kraji, po č
129,000 € 717 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Tuhárska dolina | 326 m²
Directreal MM - Chalupa v lone krásnej prírody, Tuhárskej doliny. Na predaj ponúkame 3-izbovú
59,000 € 181 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Krompachy | 2,144 m²
Directreal MM - Najlacnejší pozemok v meste, pre náklady na úpravu. Predaj pozemku určeného p
22.5 €/m2 23 €/m2
Záhrada | Južný Prameň | 444 m²
Directreal Exkluziv - Záhrada na oddych a rekreáciu – Nitra, Južný prameň – Párovské Háje !!
35,500 € 80 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 654 m²
Directreal Office - V novovybudovanej časti RAČA - POTOČNÉ Vám ponúkam na predaj stavebný poze
499,000 € 763 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tabakova | 976 m²
Directreal Office - V pôvodnej časti obce Berolákovo ponúkame na predaj stavebný pozemok, na k
299,000 € 306 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Marček | 150 m²
Directreal Dynamic - Exkluzívne ponúkame na predaj priestrannú dobre udržiavanú chatu s možnos
124,999 € 833 €/m²
modals.realsoft_redirect.text