Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

Direct Real, spol. s r.o.
Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.
A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.
Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  agency.list.results)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (12  agency.list.results)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.
Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  agency.list.results)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  agency.list.results)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.
Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  agency.list.results)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.
Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  agency.list.results)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.
Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.
Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  agency.list.results)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

665 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Predaj priestorov 1281m2 na Račianskej ulici, dve telocvične + polosuterén

reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Račianska | 1,281 m²

Directreal Office - Ponuka nebytových priestorov s celkovou výmerou 1281m2 na prestížnej Račia

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

896,700 € 700 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom skladovo - výrobných priestorov 400m2

reality Ivanka pri Dunaji

Skladový objekt | Polovnícka | 400 m²

Directreal Office - Prenájom murovaných skladovo výrobných priestorov o výmere 400m2. Lokali

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Ivanka pri Dunaji

4.17 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Výborná príležitosť! Zariadený obchodný priestor 36,3m2, frekventovaná ulica, veľké výklady.

reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Vrankunska | 36.3 m²

Directreal Office - Predaj obchodného priestoru 36,3m2 na prízemí v projekte DOLCE VITA. Vďaka

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

93,472 € 2575 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom zariadených kójí na masáž a pedikúru

reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Vetvárska | 12 m²

Directreal Office - Prenájom zariadených kójí na masáž a pedikúru v Bratislave - Podunajskýc

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

300 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj investičného pozemku na malopodlažnú bytovú zástavbu v Stupave 3271m2

reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 3,271 m²

Directreal Office - Predaj investičného pozemku v Stupave o výmere 3271m2. Lokalita: Nad Lesn

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

100 €/m2 100 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom - časť dvoj-domu 404 m2 s pozemkom 1002 m2, kúpou voľný...

reality Matúškovo

Rodinný dom | Matúškovo | 404 m²

Directreal Partner - Na predaj priestranný rodinný dom – časť dvojdomu v obci Matúškovo, veľký

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Matúškovo

231,150 € 572 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Veľmi pekný 3 izbový byt s garážou a vlastným dvorom v tichej časti obce.

reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Jazerná | 67 m²

Directreal Partner - Na predaj moderný 3-izbový byt s garážou a súkromným dvorom – Veľké Úľany

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Veľké Úľany

155,000 € 2313 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|️ Pozemky pre vašu rekreáciu pri termálnom kúpalisku a malom Dunaji ️

reality Topoľníky

Rekreačný pozemok | Topoľníky | 304 m²

Directreal Partner - ️ Pozemky pre vašu rekreáciu pri termálnom kúpalisku a malom Dunaji ️ Chc

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Topoľníky

110 €/m2 110 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PRENÁJOM: Veľkometrážny, nový 3-izbový byt s parkovaním (112 m²) – obec Mostová

reality Mostová

3 izbový byt | Mostová | 112 m²

Directreal Partner - Directreal Partner Galanta Vám ponúka na prenájom úplne nový, doposiaľ ne

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Mostová

500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|2,5-izbový nízkonákladový zariadený byt s vlastným kúrením, priestrannou loggiou a parkovaním na súkromnom pozemku

reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný 2,5 - izbový nízko

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4195 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|RD po kompletnej rekonštrukcii s dôrazom na kvalitu a detail

reality Lučenec

Rodinný dom | Svätoplukova | 250 m²

Directreal MM - Na predaj ponúkame 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite mesta Lučenec tzv. s

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

358,000 € 1432 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Pozemok 1606 m2 s chatkou aj na výstavbu RD, výborná lokalita..

reality Dolné Saliby

Pozemok pre rodinné domy | Dolne Saliby | 160 m²

Directreal Partner - Ponúkame na predaj slnečný, veľmi pekný pozemok s ideálnou šírkou vjazdu

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Saliby

99,999 € 625 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj garáž vo veľmi dobrom stave, kúpou voľná...

reality Galanta

Garáž | Parková | 21 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal... Na predaj garáž – Galanta, Parková ulica Hľa

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Galanta

22,000 € 1048 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Chata na predaj v chatovej oblasti - Liptovský Ján

reality Liptovský Ján

Chalupa, rekreačný domček | Liptovský Ján | 70 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj útulnú horskú chatu v obľúbenej chatovej oblasti v Lipt

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

209,000 € 2986 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Veľkometrážny 3izbový byt na prenájom

reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom veľkometrážny 3i byt na Halalovke v Trenčín

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

880 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Moderný 3-izbový byt v projekte Greenvia – možnosť kúpy 2 garážových státí.

reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vapenickom potoku | 81 m²

Directreal Office - Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Greenvia ponúka nad

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

329,900 € 4073 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Priestranný dom - časť dvojdomu s 800 m2 pozemkom, garážou a altánkom...

reality Jánovce

Rodinný dom | Jánovce | 220 m²

Directreal Partner - Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom – časť dvojdomu, si

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Jánovce

220,000 € 1000 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|RD v tichej lokalite s minimom susedov – Veľké Rovné,891m2

reality Bytča

Rodinný dom | Bytča | 165 m²

Directreal Dynamic - Predáme, Directreal ponúka na predaj rodinný dom, situovaný na slnečnom p

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bytča

105,000 € 636 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok na PREDAJ v obci Bádice 652m2

reality Bádice

Iný stavebný pozemok | Bádice | 652 m²

Directreal Exkluziv - - Pozemok o výmere 652 m² v obci Bádice - Tichá ulička s minimálnym poh

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bádice

75 €/m2 75 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok BÁDICE 1013m2

reality Bádice

Iný stavebný pozemok | Bádice | 1,013 m²

Directreal Exkluziv - - Pozemok o výmere 1013 m² v obci Bádice - Tichá ulička s minimálnym po

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bádice

75 €/m2 75 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pekný byt po kompletnej rekonštrukcii

reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 72 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj 2izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý pozostáva z

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

118,000 € 1639 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok v blízkosti jazera

reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Tajch | 488 m²

Directreal PNB - V blízkosti jazera Tajch (cca 150m) ponúkame na predaj šikovný pozemok na sta

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

65,000 € 133 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Gastro a obchodné priestory na sídlisku Juh v Poprade s potenciálom!

reality Poprad

Reštaurácia | Dostojevského | 446 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na prenájom takmer celé spodné podlažie budovy s veľkým potenciál

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

7 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Posledný RD! Moderný 4 izbový vo výstavbe s tepelným čerpadlom, výborná lokalita.

reality Dolné Saliby

Rodinný dom | Dolné Saliby | 94 m²

Directreal Partner - Pozor, ponúkame posledný RD v obci Dolné Saliby, ktorý je vo výstavbe s

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

179,999 € 1915 €/m²