RODINNÝ 7 IZB. DOM S BAZÉNOM, BA III – RAČA, ID: 0342

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | 390 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 7-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej časti

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

člen NARKS

REB.SK Prenájom 2 izbového bytu s parkovaním Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 55 m²

REB.SK ponúka na prenájom príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej a pok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REB.sk Predaj moderná chata v príjemnej lokalite Žabí majer

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 44 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Predáme chatu v príjemnej lokalite Žabí majer, Bratis

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

prenájom 2-izbový byt s terasou, parkovanie,46m2,GUTHAUSE, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Račianska | 46 m²

GUTHAUS | Račianska ulica | 2-izbový byt | balkón 20 m² | garáž REB.sk ponúka na prenájom mode

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kubačova ul. - prenájom 3 izbového bytu

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kubačova | 63 m²

Kubačova ul. - dáme do prenájmu 3 izbový byt po rekonštrukcii, čiastočne zariadený,63 m2, 4/4,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

740 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Bez provízie na prenájom 3-izb. byt V Rači + parkovacie státie

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 67 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný a moderne zariadený 3-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Rač

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

860 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový dom po rozsiahlej rekonštrukcii – Bratislava Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri vinohradoch | 85 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou približne 85 m², nachádzajúc

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

359,000 € 4224 €/m²

Na prenájom skladovo-obchodná hala v stráženom areáli na Staviteľskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 225 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na prenájom skladovo-obchodnú halu v stráženom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

1,075 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom spevnenej plochy v uzavretom areáli – Bratislava, Staviteľská

Reality Bratislava-Rača

Spevnené plochy | Staviteľská | 400 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na prenájom spevnenú vonkajšiu plochu nachádzaj

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

760 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na prenájom hala o výmere 400 m2 Staviteľská 3 Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 400 m²

Realitná kancelária Briliant Reality ponúka na prenájom halu o výmere 400 m², situovanú v stráž

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

1,560 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Garážové státie s elektro nabíjačkou - Pri Mýte

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Račianska | 13.79 m²

V exluzívnom zastúpení predávajúceho ponúkame na predaj, garážové státie s možnosťou nabíjania

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

37,000 € 2683 €/m²

záhrada na Žabom majeri, Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 386 m²

Ponúkame na predaj záhradu na Žabom majeri. Výmera 386 m2, je v osobnom vlastníctve vrátane pod

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

3-izb. bytu v projekte Rínok Rača, pivnica v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 69.93 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 3-izbového bytu vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5062 €/m²

garáž na ul. Plicková, Rača

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Plicková, Rača. Výmera 18 m2, bez elektriny. Pozemok patrí mes

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

Klimatizovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Mudrochova | 72 m²

Ponúkame prenájom klimatizovaného 3-izbového bytu v tichej časti Rače. VÝHODY: -krásne výhľady

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AMEX PARK - budova APB II - kancelárie č. 3.28 a 3.29

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 35.65 m²

Prom Real ponúka vo výhradnom zastúpení klienta prenájom kancelárskych priestorov. Priestor sa

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

7.75 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám pre klientov byt na prenájom v Rači Rínok

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 70 m²

Hľadám pre klientov na prenájom 3 izbový byt v projekte Rínok Rača.

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom klimatizovaného bytu v Bratislava - RAČA

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 35.5 m²

Promreal ponúka na prenájom zariadený 1-izbový klimatizovaný byt v tichom prostredí v časti Bra

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AMEX PARK - budova PB III - skladový priestor č. 1.33

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 243.7 m²

Posledná možnosť prenajať si sklad ako celok za zvýhodnenú cenu ! V ponuke je skladový priesto

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.15 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rači - na hotovosť!

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Zvončeková | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rači s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepremršten

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

300,000 € 429 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klientov byt na prenájom v Rači Rínok

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffová | 80 m²

Vzhľadom o veľký dopyt hľadám pre svojich klientov 3 alebo väčší 2 izbový byt na prenájom v pro

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

Flexibilný priestor pre výrobu a sklad (470 m²) v areáli AMEX PARK

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 489 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor, ktorý kombinuje výhody zateplenej výrobnej haly a pries

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AMEX PARK - budova APB II - kancelária č. 3.10

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 49 m²

Prom Real ponúka vo výhradnom zastúpení klienta prenájom kompletne zrekonštruovaného klimatizov

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

8.3 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom skladového priestoru PB3, 1.27 | vykurovaný sklad s vlastnou bránou | AMEX PARK

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 226.9 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v administratívno-logistickom areáli AMEX PARK na Púchov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS