Stabilný výnosový areál v Bratislave s nájomcami a 24/7 prevádzkou

Reality Bratislava-Rača

Prevádzkový areál | 4,800 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný areál v Bratislave, tvorený skladovými halami, adminis

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,500,000 € 313 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Prenájom skladu (od 125m2) a kancelárií v stráženom areáli – Púchovská 14, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 525 m²

Pre bližšie informácie a dohodnutie si obhliadky kontaktujte, prosím, pána Ostricu, peter.ostri

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

GRAVITAS | SKOLAUDOVANÉ! Predaj vily v projekte "Račianska perla" (1)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²

Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

980,000 € 5799 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A1

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 4535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom 2izb. bytu s balkónom a klimatizáciou na Peknej ceste, Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pekná cesta | 49.4 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový útulný byt s balkónom, s výmerou obytnej plochy 46 m² + pivnica 3

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

220m2 priestor s veľkým výkladom na Račianskej – Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 220 m²

Pre bližšie informácie a dohodnutie si obhliadky kontaktujte p, prosím, správcu objektu p. Heš

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Top
Top

Bratislava – Rača: dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom 585 m² – vhodný aj na podnikanie

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v centrálnej časti mestskej časti Bratislava – Rač

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 2500 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NOMA | KAFENDOVA č.20- Štýlový 2,5-izbový byt po KOMPLETNEJ rekonštrukcii + komora

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,999 € 4883 €/m²

Top
Top

TOPNovinka! Moderný 2-izbový byt v novostavbe v Rači - ideálne bývanie! Voľný od 1.6.2026

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 60 m²

Ponúkam od 1.6.2026 na prenájom útulný a moderný 2-izbový byt v novostavbe na Rustavelihio ulic

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

TOP PRIESTOR NA PODNIKANIE S VÝKLADOM – RAČA Ideálny pre služby, showroom alebo kancelárie

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Kadnárova | 90 m²

Ponúkam na predaj nebytový priestor nachádzajúci sa na Kadnárovej ulici 71 v Bratislave – mests

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

222,900 € 2477 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Priestranný, slnečný 2-izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 56.16 m²

Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

251,000 € 4469 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

TOPNovinka: Moderný rodinný dom pod Malými Karpatmi – pokoj, príroda a súkromie v Rači

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Stupavská | 110 m²

Ponúkame na predaj svetlý a moderný rodinný dom v tichej časti Bratislavy – mestská časť Rača,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

498,900 € 4535 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Pozemok 702 m2 v zelenej atraktívnej lokalite nad Račou

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Stupavská | 702 m²

NA PREDAJ: stavebný pozemok na rekreačnú stavbu v lokalite Bratislava - Rača - Stupavská s výme

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

169,000 € 241 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - Garáž na ulici Plicková

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Rača na ulici Plicková. Garáž je v osobnom vlastníct

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

400,000 € 5714 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 84 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

280,000 € 3333 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Rača, Závadská - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

238,000 € 4103 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

500,000 € 6250 €/m²

HALO reality - Prenájom, štvorizbový byt Bratislava Rača, Františka Kubu - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

270,000 € 3600 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Rača, Krasňany

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 84 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,990 € 4513 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom skladových priestorov v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 1,500 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÉ PRIESTORY V PRIEMYSELNEJ ZÓNE BRATISLAVA – ŽABÍ MAJER Priestory

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Skladové priestory na prenájom priamo v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 1,280 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÉ PRIESTORY V BRATISLAVE – RAČA Priestory sa nachádzajú v dobre d

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Moderné logistické priestory na prenájom od 950 m2 - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 950 m²

EXKLUZÍVNE PONÚKAME NA PRENÁJOM MODERNÉ LOGISTICKÉ PRIESTORY – BRATISLAVA (RAČA / ŽABÍ MAJER)

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)