Hľadám 3 izbový byt na kúpu v okolí Račianskej ulice a Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Račianska | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3-izbový byt v okolí Račianskej ulice v Bratislave. Pref

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

320,000 € 4000 €/m²

PREDAJ, LUXUSNÁ 5 IZB RODINNÁ VILA - 400M2, POZEMOK 818M2, BRATISLAVA - RAČA, ROSTOVSKÁ ULICA.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Rostovská | 400 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusnú 5-izbovú rodinnú vilu v Br

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V PROJEKTE RÍNOK RAČA, ULICA FRANTIŠKA KUBU, BRATISLAVA - M.Č. RAČA

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Ulica Františka Kubu | 41 m²

Spoločnosť Dostupný Domov a Realitná kancelária TrueReal, s. r. o. Vám ponúkajú krásne 1 – izbo

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V PROJEKTE RÍNOK RAČA, ULICA FRANTIŠKA KUBU, BRATISLAVA - M.Č. RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Ulica Františka Kubu | 54 m²

Spoločnosť Dostupný Domov a Realitná kancelária TrueReal, s. r. o. Vám ponúkajú krásne 2 – izbo

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok pri Peknej ceste s výhľadom na vinice

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 740 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na investíciu. Jeho výmera je 740m². Priamo na pozemku, ktorý

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

100,000 € 135 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 1 izbový byt v Rači na Peknej ceste s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 37 m²

Byt z ktorého vybehnete rovno do prírody a vraciate sa do ticha uzavretého areálu s vlastným pa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,990 € 4459 €/m²

Na predaj pozemok v Ivanke pri Dunaji

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | - | 600 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok v lokalite Ivanka pri Dunaji, ktorý je v územn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

209,900 € 350 €/m²

OBCHODNÉ PRIESTORY na predaj Rača | Rendez

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Eduarda Wenzla | 107.33 m²

Moderné priestory pre vaše podnikanie Kúpte si svoj vlastný priestor, alebo začnite s prenájmom

Publikované: 21.03.2022 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

171,621 € 1800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE │ Prémiový 82m² byt v novostavbe s garážou a pivnicou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 82 m²

Ponúkame na predaj tento moderný 82m² byt s terasou. Byt je nový, kompletne zariadený a priprav

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

289,900 € 3535 €/m²

REZERVOVANÉ! 2IZB. BYT so ZÁHRADKOU, VÝCHODNÁ ALEJ, RAČA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Východná | 44 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt,

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny obchodný priestor 74 m² v novostavbe RNDZ – ideálny pre zdravotnícke služby, 2x parkovanie

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Nezadaná | 74 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na prenájom exkluzívny obchodný priestor v novostavbe RND

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ-ÚTULNÝ 2 izbový byt ( 50 m2 ), TEHLA, BA-Krasňany, ul. Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pekná cesta | 49.98 m²

PREDAJ-ÚTULNÝ 2 izbový byt ( 50 m2 ), TEHLA, BA-Krasňany, ul. Pekná cesta ✅ Útulné bývanie pre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

230,000 € 4602 €/m²

AZ. Na prenájom 4-izbový byt s veľkou terasou, parkovaním – vhodný aj pre firmu, Bratislava Rača (Krasňany)

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kvalitne zariadený 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt s vlastnou záhradou a terasou BA III., Pri Vinohradoch

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 99 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný 3 - izbový byt s veľkým šatníko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

175,000 € 1768 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny veľkometrážný 4i penthouse s terasami, výhľadom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 303 m²

Na predaj ponúkame jedinečný byt, akých v Bratislave nie je veľa. Byt sa nachádza v slepej a ti

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

850,000 € 2805 €/m²

Prenájom výrobno skladových priestorov od 500 m2 do 25 000 m2 + menšie sociálne zázemie v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 25,000 m²

Predstavuje vám moderný koncept skladových priestorov na prenájom v Rači – malé mestské jedn

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov od 900 m2 + menšie sociálne zázemie v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 1,000 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu, ktorá sa nachádza v blízkosti centra Bratislavy. Kľúčovou v

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Skladovací priestor 1 038 m2 v Bratislave ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 1,000 m²

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov od 1 200 do 7 400 m2

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 1,200 m²

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Skladovací priestor 970 m2 v Bratislave v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 1,000 m²

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Sklady na prenájom s flexibilnou výmerou a dobrou dostupnosťou - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Nezadaná | 300 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory s flexibilnou veľkosťou 300 - 6000 m2 priamo v Bratisla

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Neibrs | 1100m2 - Rača - výhľad na Bratislavu, dva vstupy na pozemok, vedľa lesa

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,100 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka v exkluzívnom zastúpení slnečný pozemok s výhľadom na mesto

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Neibrs | Exkluzívne na predaj luxusná vila s wellness, fitness, záhradou, bazénom, garážou, Chladná ul., Rača, Bartislava III

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Chladná | 667 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka Exkluzívne na predaj luxusnú trojposchodovú vilu s wellness a

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

990,000 € 1484 €/m²

Dokonalý únik od mesta - celoročný komfort v útulnom dome s výhľadom na vrchy

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Žabí majer | 50 m²

Predstavte si malebnú záhradu so starostlivo udržiavaným trávnikom, ktorá obklopuje útulný muro

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

199,999 € 4000 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie