Objekt pre obchod | Kadnárova | 70 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor, vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ulica,
249,000 € 3557 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri kolíske | 535 m²
Tieto moderné vily sa nachádzajú v obľúbenej a vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Rača,
980,000 € 1832 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Pekná cesta | 1 m²
Bytový súbor Pekná cesta je pokračovaním projektu Pekné bývanie od spoločnosti GRUNT v bratisl
Cena dohodou
Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²
Skolaudované!!!! Posledné domy v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v projekte
980,000 € 5799 €/m²
Skladový objekt | 800 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom členitý sklad na 1. psochodí (ÚP=800 m2) s nákladným výťahom, ktorý
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 550 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom členitý, prízemný sklad (ÚP=550 m2) vyvýšený o 1,1 m od zeme s výkľ
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 240 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný sklad (ÚP=240 m2) v Rači. ÚP = 240 m2 Prízemie Sklad j
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 54 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=54 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 36 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=36 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Záhrada | Nezadaná | 386 m²
Hľadáte oddych a relax v záhrade v Bratislave ? V zastúpení vlastníka predáme záhradu: - výmer
48,000 € 124 €/m²
4 izbový byt | Dopravná | 83.6 m²
Tento byt je predaný. Ak chcete aj Vy predať za najvyššiu cenu V zastúpení vlastníka ponúkame
199,500 € 2386 €/m²
Skladový objekt | 720 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom členitý sklad (ÚP=720 m2) skladá sa z prízemia (ÚP=530 m2) a poscho
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 74 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=74 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priemyselná zóna | Staviteľská | 2,452 m²
Na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti Bratislavy v lokalite Žabí Majer. Pozemok je vy
627,712 € 256 €/m²
Záhrada | Pekná cesta | 403 m²
Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj záhradu 403 m2 v Rači (Žabí majer), ktorá sa nachádza v záhrad
79,000 € 196 €/m²
Garáž | Nezadaná | 20 m²
Ponúkame na predaj väčšiu zateplenú garáže, Rača, Východné, na Dopravnej ulici. - výmera 20 m2
35,000 € 1750 €/m²
Skladový objekt | Púchovská | 300 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, skladový priestor (ÚP=300 m2) v Rači - Púchovská ulica.
1,950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Nezadaná | 140 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad 140 m2 v Rači - Na Pántoch. ÚP = 140 m2 Prízemie IS: vš
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Nezadaná | 1,300 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rač
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Pri Šajbách | 50.83 m²
Ponúkame na predaj obchodné priestory v Rači. Priestory sa využívajú v súčasnosti ako kaviareň,
149,000 € 2931 €/m²
Garáž | Eduarda Wenzla | 12 m²
Realitná kancelária BabonyTRE Vám ponúka na prenájom garážové parkovacie miesto spolu s priestr
130 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²
Ponúkame na predaj priestranný, 3-izbový byt v novostavbe situovaný vo vyhľadávanej časti Brati
354,000 € 4597 €/m²
Garáž | Eduarda Wenzla | 12.5 m²
Realitná kancelária BabonyTRE Vám ponúka na prenájom garážové parkovacie miesto v novostavbe RN
69 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dopravná | 85.42 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt na Dopravnej ulici, ktorý v sebe spája p
199,900 € 2340 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.