Klimatizovaný 1.5-izbový byt, parkovacie miesto, novostavba

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova 91 | 37.33 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 1,5-izbový byt, Kadnárová 91 - Rača Byt sa nachádza na 1. p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Krásny 2i byt v Novostavbe Kadnárová

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | - | 57 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky riešený 2-izbový byt s parkovacím miestom, situovaný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

820 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REPREZENTATÍVNA VILA PRE SÍDLO SPOLOČNOSTI / AMBASÁDU / PRIVATE OFFICE | 880 m²

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na medzi | 880 m²

Niektoré adresy jednoducho reprezentujú. Na prestížnej adrese Na Medzi, Bratislava – Rača, pon

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,150,000 € 1307 €/m²

PREDAJ: 1,5 izb. apartmán, NOVOSTAVBA, Malokrasňanská 4, BA-Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Malokrasňanská | 35.3 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 1,5-izbový apartmán s lodžiou a šatníkom v novostavbe na Malo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

204,900 € 5805 €/m²

Stavebný pozemok v Rači so stavebným povolením a projektom

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 529 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj STAVEBNÝ pozemok v krásnej a tichej lokalite pod lesom v R

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

399,900 € 756 €/m²

BA – Rača /Krasňany / Na predaj 7 izbový rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Na predaj Vám ponúkame priestranný 7-izbový rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkam

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

660,000 € 3771 €/m²

Na prenájom zariadený 2,5 izbový byt balkón Rača Bratislava.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | nemá | 55 m²

Na prenájom pekný zariadený 2,5 izbový byt s balkónom, Rača, Bratislava. Rozloha: 55 m2. Samost

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe VERDENA na predaj!

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 5769 €/m²

Zabi Majer/Záhrada

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 240 m²

Ponúkame Vám / odstúpenie záhrady Zabi majer. Záhrada ma k dispozícii elektrinu, obývateľný d

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 188 €/m²

Pozemok Rača Cibule - Fongová ulica, 11,6 árov, šírka 11 metrov, aj ako investícia

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Fongová | 1,168 m²

Ponúkame na predaj terasovitý pozemok na Fongovej ulici v Rači vedený ako vinica, možnosť využi

Publikované: 06.05.2022 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

75,000 € 64 €/m²

Pozemok Rača - Vinica lokalita Ligizlant nad kamilkovou ulicou, 27 árov, šírka 23 metrov

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 2,764 m²

Ponúkame na predaj neobrábaný vinohrad nad Kamilkovou ulicou v Rači, lokalita Ligizlant. Ide

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

58,300 € 21 €/m²

Záhrada Zabi Majer

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 400 m²

Ponukame Vam na predaj / odstupenie záhrady Zabi majer. Zahrada ma k dispozicii elektrinu, oby

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

25,000 € 63 €/m²

Záhrada v Rači na ulici Lisovňa, mestská voda, 600 m2

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Lisovňa | 600 m²

Ponúkame na predaj záhradu nad Račou na ulici Lisovňa iba 3 minúty od zastávky autobusu a 7 min

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

89,000 € 148 €/m²

Neobrábaný vinohrad Rača - lokalita Knižkova dolina - 22,5 árov, šírka 15 metrov, aj ako investícia

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Knižkova dolina | 2,244 m²

Ponúkame Vám na predaj vinohrad v Rači pri Knižkovej doline. Vhodné aj ako investícia do budúcn

Publikované: 22.03.2022 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 67 €/m²

Vinohrad Rača - lokalita Šinveg nad Peknou Cestou 15 árov, šírka 7 metrov

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Šinveg | 1,532 m²

Ponúkame Vám na predaj vinohrad nad Peknou Cestou v Krasňanoch, v lokalite Šinveg. Vhodné aj ak

Publikované: 22.03.2022 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 31 €/m²

Rodinny dom s pozemkom- Žabí Majer

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Žabí majer | 450 m²

Ponúkame Vám odstúpenie záhrady s rodinným domom - Žabí Majer Možnosťou odkúpiť pozemok do os

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

124,000 € 276 €/m²

Pozemok Rača - vedľa bufetu Optimisa - Púchovská ulica, vinohrad vhodný na záhradu, prístup z asfaltovej cesty

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Púchovská | 1,606 m²

Ponúkame na predaj pozemok, neobrábaný vinohrad vhodný na rekreačná záhradu veľa Bufetu Optimi

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

67,500 € 42 €/m²

Vinohrad Kamilková ulica Rača, šírka 10 m, 23 árov

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 2,285 m²

Ponúkame na vinohrad na Kamilkovej ulici v Rači Ide o západne orientovaný pozemok, s podielom

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

67,000 € 29 €/m²

Rekreačný pozemok medzi Račou a Svätým Jurom, lokalita Bolnáre, šírka 15 m - 392 m2,

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Púchovská | 392 m²

Ponúkame na predaj pozemok vedený ako trvalý trávnytý porast v katatrálnom území Vajnory, lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

5,800 € 15 €/m²

KVETINÁRSTVO NA ODSTÚPENIE - ATRAKTÍVNA POLOHA, RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rudroffova | 27 m²

Táto zabehnutá a moderne pôsobiaca prevádzka v Rínku Rača je ideálnou voľbou. 🌿 Výborná vid

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

485 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s terasou, pivnicou a parkovacím miestom v novostavbe v Bratislave - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 45 m²

Byt je k dispozícii ihneď. Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

990 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny RD v Rači, kompletná rekonštrukcia, prémiové bývanie

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Rubínova | 175 m²

Na predaj moderný rodinný dom v Rači Exkluzívne bývanie v lukratívnej vilovej štvrti na úpätí M

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

630,000 € 3600 €/m²

Predaj nebytový priestor s možnosťou rôznorodého využitia

Reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Kadnárova | 70 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor, vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ulica,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

249,000 € 3557 €/m²

Predaj priestor vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ul.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 70 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

249,000 € 3557 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie