Výrobno-skladové priestory s UP 1114m2 v Rači-BAIII

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre výrobu | Na pántoch | 1,114 m²

Výrobno-skladové priestory v areáli Contera park v BAIII-Rača: • Výrobno-skladová časť UP 954,

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6,550.32 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

RD Rača - vaše nové fitness/fyzio štúdio. A váš nový dom. Všetko v jednom.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Plickova | 221 m²

Ak hľadáte priestor, v ktorom môžete žiť aj pracovať, vytvoriť si vlastné štúdio pohybu, fyzio-

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 2710 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

STARŠÍ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, RAČA- ALSTROVA

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Alstrova | 58.13 m²

Hľadáte pokojné bývanie s rodinnou atmosférou v blízkosti prírody ale na skok od mesta? Táto po

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

279,000 € 4800 €/m²

Výrobno-skladové priestory s UP 1114m2 v Rači-BAIII

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,114 m²

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5.88 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

3–5 izbový mezonet v Krasňanoch, ktorý rastie s rodinou | 3 svetové strany | električka pred domom

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Cyprichova | 111 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Te

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4477 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Luxusný rodinný dom s panoramatickým výhľadom na Bratislavu, wellness zónou a garážou

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Podkarpatská | 280 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, priestranný rodinný dom, situovaný v pokojnej a vyhľadávanej čast

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

719,900 € 2571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj 1-izbový byt Rača-Paseky

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 29.81 m²

Hľadáte investičnú príležitosť alebo štartovací byt? Realitná kancelária Mentor Group Real Est

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

139,900 € 4693 €/m²

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4518 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Garážove státie, Manhattan, Račianska ulica

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Račianska | 13 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom garážové parkovacie na Račianskej ulici 69

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PREDAJ 3-izbový dom vo Vajnoroch – skvelá cena, príjemné bývanie

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Roľnícka | 130 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, priestor a výbornú dostupnosť do mesta? Tento štýlový tehlo

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

276,990 € 2131 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 3-izbový dom v BA – záhrada 156 m², tichý uzavretý dvor

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Alstrová | 112 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj 3-izbový dvojpodlažný rodinný dom so záhradou, nachádzajúci sa

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

285,990 € 2553 €/m²

Na predaj pozemok s drevostavbou – Bojnická ul.

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Na predaj pozemok s drevostavbou – Bojnická ul. Rača / BA III. Osobné vlastníctvo, na široké mo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

129,000 € 1433 €/m²

Záhrada – Rača v lokalite Nová hora

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 487 m²

GRAFT ponúka Záhradu v lokalite Nová hora. Rozloha pozemku: 487 m² + podiel na prístupovej ces

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 308 €/m²

Stavebný pozemok v novo vybudovanej lokalite v mestskej časti Rača, Bratislava.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 503 m²

GRAFT ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m² v novo vybudovanej lokalite v mestskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

290,000 € 577 €/m²

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK POD LESOM (1427M2) S KOMPLETNE ZARIADENÝM 4-IZBOVÝM MOBILNÝM DOMOM (100M2) - PEKNÁ CESTA RAČA

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 1,427 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

257,000 € 180 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - STAVEBNÝ POZEMOK - RAČA (MOŽNOSŤ ROZDELENIA NA TRI ČASTI)

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre bytovú výstavbu | Rača | 2,089 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj stavebný pozemok na rekreačnú stavbu (chatu) v lokalite Bratislava

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

410,000 € 196 €/m²

Skladový priestor s prívodom vody na prenájom - 423 m2, Púchovská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Púchovská | 421 m²

Ponúkame na prenájom murovaný skladový priestor so zavedeným prívodom vody, o celkovej výmere 4

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Vykurovaný skladový priestor 550 m2 na Púchovskej ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Púchovská | 550 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 550 m2 v skladovom areáli na Púcho

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 148 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 148.26 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 148,26 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v p

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - kancelária - 18 m2- BA III. - Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Rybničná | 18 m²

Prenajmeme peknú priestrannú kanceláriu o výmere 18 m2 , ktorú tvorí jeden veľkorysý priestor n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5.8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Vykurovaný sklad so zázemím s možnosťou delenia - 1.200 m2 - 8.600 m2, Rača

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 8,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory o celkovej výmere 7.475 m2 s možnosťou rozdelenia n

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodné priestory v rôznych výmerách v Rači.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Výhonská | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 2.500 m2 v obchodnom dome Drevona

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Skladové priestory s možnosťou delenia - 360 m2-5.000 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 5.000 m2 s možnosťou rozdelenia na

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj administratívna budovu Bratislava - Krasňany.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Krasnany | 680 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu v mestskej časti Bratislava-Krasňany - Hubenného

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

1,390,000 € 2044 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie