3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²
Pre konkrétneho klienta hĺadám 3 - 4 izb.byt na najvyššom poschodí v Rači v Karlovej Vsi alebo
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 35.24 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm
210,000 € 5959 €/m²
Garáž | Nezadaná | 26 m²
BOND Reality ponúka na predaj samostatnú dvoj -garáž so skladovým priestorom v podzemnej garáži
36,900 € 1419 €/m²
Garsónka | Račianska | 26 m²
Grand Real hľadá na kúpu garzónku s loggiou na Račianskej ulici. Ponúknite! kontakt: 0903 148 5
135,000 € 5192 €/m²
Záhradná chatka | Staviteľská | 30 m²
Ponúkame na prenájom záhradu s rekreačným mobilným domom v Bratislave III. Prístup z hlavnej ce
430 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Pri Šajbách | 41 m²
DOPYT ! Grand Real v zastúpení klienta hľadá na serióznu kúpu 1 - izbový byt spolu s balkónom v
154,000 € 3756 €/m²
Záhrada | Staviteľská | 300 m²
Ponúkame na prenájom rekreačný mobilný dom v Bratislave III. Prístup z hlavnej cesty, parkovani
430 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | nezadana | 2,300 m²
Prenájom skladových priestorov ( 1. poschodie) v lokalite Bratislava Rača o celkovej výmere
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Rustaveliho | 40 m²
Ponúkame na krátkodobý prenájom 1 - 3 mesiace (možnosť aj dlhšieho prenájmu podľa dohody) - vku
1,000 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1,900 m²
Ponúkame Vám na predaj unikátnu útulnú chata na okraji lesa – Malé Karpaty. Miesto, kde sa zas
84,900 € 45 €/m²
Priestor pre sklad | Na pántoch | 822 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v logisticko-p
2.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,519 m²
Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo
5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,228 m²
6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,000 m²
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Račianska | 84 m²
Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Račianska | 172 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači
Info v RK
3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²
Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava - Rínok Rača, s ná
354,000 € 4597 €/m²
Priestor pre sklad | Na pántoch | 3,800 m²
5.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 970 m²
Ponúkame na prenájom skladový priestor na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v logisticko-pr
2.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Na pántoch | 5,500 m²
5.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 366.6 m²
2.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 381 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory/bývalé mraziarenské komory na ulici Na Pántoch v Rači,
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Pri Šajbách | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt o výmere 70 m2 v obľúbenej lokalite Bratislava-Rača, ulica
209,990 € 3000 €/m²
Priestor pre sklad | Žitná | 350 m²
Ponúkame na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice – cca 2 min. autom od hlavného
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.