Na predaj garáž bez pozemku v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž bez pozemku nachádzajúcu sa na Plickovej ulici, v krajnom rade gar

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

Záhrada na predaj s rozlohou 386m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 386 m²

Ponúkame vám na predaj záhradu, BA III, Žabí majer. Záhrada je v osobnom vlastníctve. Rozloha

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

183m2 Obchodný priestor s veľkými výkladmi na Račiansku ulicu, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 183 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj - pozemok, ul.Žabí majer, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Žabí majer | 305 m²

Ponúkame na predaj záhradu – Žabí Majer, Bratislava Pozemok Výmera: 305 m² V osobnom vlastníc

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

57,900 € 190 €/m²

Skladový priestor, v blízkosti Figara, 200 m2

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 200 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v suteréne administratívnej budovy na Račianskej ulic

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

ADMINISTRATÍVNE budovy na PREDAJ, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 5,351 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívne budovy na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logisticko

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

4,400,000 € 822 €/m²

ADMINISTRATIVNA budova 2.790m2 na prenájom, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 2,790 m²

Ponúkame na prenájom administratívnu budovu na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logistic

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové priestory na prenájom - Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Žitná | 1,055 m²

Ponúkame na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice – cca 2 min. autom od hlavného

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok na predaj - ul. Bojnická, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Bojnická | 668 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na Žabom Majeri s priamym prístupom z Bojnickej ulice Pozemok

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 225 €/m²

Na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Rači TOP

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratisla

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

269,000 € 4203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OC LIGHT PARK, 80m2 obchodný priestor na prízemí na prenájom, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 80 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hala / výrobné priestory 7.400m2 v RAČI na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 7,400 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nebytový priestor na predaj v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rustaveliho | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový nebytový priestor – kaviareň v Bratislave, mestská časť Rača, si

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

299,000 € 2492 €/m²

Byt na predaj - ul. Pri vinohradoch, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Pri vinohradoch | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 4i byt v stave holobyt v rodinnom dome, spoluvlastnícky podiel šty

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,900 € 2999 €/m²

Pozemok na predaj - ul. Žabí majer, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 318 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu v Ba-Rača Žabí Majer. Rozloha je 318m2, na záhrade sa nachádza

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

22,000 € 69 €/m²

4i byt ul. Frantiska Kubu, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v  projekte Rínok Rača na ulici Fra

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m2 na Popolnej ulici v Bratislave TOP

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 503 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m2 na Popolnej ulici v Bratislave – Rači,

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

330,000 € 656 €/m²

Polyfunkčná budova na predaj Bratislava 3, Staviteľská ulica

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Staviteľská | 1,474 m²

Reality Bratislava ponúka na predaj pekný a upravený zabehnutý areál s kancelárskymi, obchod

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Záhrada na predaj TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 302 m²

Dostupné bývanie v prírode s komfortom mesta na dosah ruky. Na predaj záhrada s modulárnym do

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

149,000 € 493 €/m²

Prenájom kancelárskych a prevádzkových priestorov s parkovaním po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Staviteľská | 540 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kancelársko-administratívne priestory, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

BA Rača 3izb byt na predaj

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 0 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Družstevnej ulici v mestskej časti Rača ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

249,000 €

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

REZERVOVANÉ! Na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe – Malokrasňanská ulica, Rača, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Malokrasňanská | 52.43 m²

Ponúkame na predaj krásny a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej a pokojnej

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,000 € 4558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj - Rodinný dom v Rači na Zvončekovej ulici

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Zvončeková | 104 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodnom sta

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie