2 izbový byt | Horská | 52.92 m²
Ponúkame na predaj byt v novostavbe s výhľadom na dve svetové strany. V spálni je priestor na š
241,000 € 4554 €/m²
1 izbový byt | Horská | 34.42 m²
Ponúkame na predaj byt v novostavbe v projekte Pekná cesta. Byt je vybavený exteriérovými žalú
176,000 € 5113 €/m²
1 izbový byt | Horská | 37.26 m²
Ponúkame na predaj byt v novostavbe s výhľadom na dve svetové strany. Byt má okrem dvoch okien
185,000 € 4965 €/m²
Vinica, chmelnica | Kamilková | 1,610 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj neobrábaný vinohrad v časti Dolné cídle v Rači. Pozemok poskytuje
65,000 € 40 €/m²
1 izbový byt | Závadská | 37 m²
Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam
Cena dohodou
3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v nadštandarde v novostavbe na adrese Rudroffova 1,
354,000 € 4590 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 35 m²
Prenájom nebytového priestoru v Rači na Púchovskej ul.: zvýšené prízemie výmera 35 m2 2 umývad
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Na pasekách | 28 m²
Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,
149,900 € 5354 €/m²
3 izbový byt | Kadnárova | 55 m²
Ponúkame Vám na prenájom príjemný a svetlý 2,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Rač
1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Nezadaná | 90 m²
Úžasný 5‑izbový byt, ktorý vás dostane! – Rybničná ulica Predstavte si priestor, kde sa dá ži
339,000 € 3767 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 90 m²
339,000 € 3767 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 169 m²
Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v modernom projekte RND
Info v RK
Garáž | Malokrasňanská | 14 m²
Ponúkame na prenájom 2 parkovacie státia štandardnej veľkosti vedľa seba na - 2 pp nachádzajúce
80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 529 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj STAVEBNÝ pozemok v krásnej a tichej lokalite pod lesom v R
399,900 € 756 €/m²
Garáž | Nezadaná | 25 m²
Ponúkame na predaj veľkú murovanú garáž s pozemkom v osobnom vlastníctve v mestskej časti Rača
40,000 € 1600 €/m²
Mobilný dom | Pekná cesta | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl
257,000 € 2570 €/m²
Priestor pre sklad | Púchovská | 381.66 m²
Hľadáte bezpečné a dostupné miesto pre váš tovar, archív alebo materiál? Ponúkame na prenájom s
6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 965 m²
Ponúkame vám na predaj posledné 4 pozemky, nachádzajúce sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy
430 €/m2 430 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 3,270 m²
Ponúkame vám na predaj posledné 4 voľné pozemky, umiestnené vedľa seba, určené na výstavbu samo
430 €/m2 430 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 745 m²
430 €/m2 430 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 742 m²
430 €/m2 430 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 818 m²
430 €/m2 430 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Kamilková | 595 m²
Rača - Kamilková ulica Mierne svahovitý pozemok o výmere 595 m2, spolu s podielom na prístupove
Cena dohodou
Záhrada | Žabí majer | 405 m²
Priestranný pozemok v lokalite Žabí majer v Rači. Záhrada v osobnom vlastníctve, o rozlohe 405m
50,000 € 123 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.