Na predaj moderný, zariadený 3 - izbový byt, 64 m2 + loggia, Dubnica nad Váhom - Kollárova ul.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 64 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj stavebný pozemok 1.367 m2 pre náročného klienta vo vyhľadávanej lokalite, Dubnica nad Váhom - Háje.

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²

Na predaj stavebný pozemok pre náročného klienta vo vyhľadávanej lokalite, Dubnica nad Váhom -

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 54 m²

Ponúkame Vám a predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION. Byt sa predá

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 54 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj stavebný pozemok 2.318 m2 + starší rd, Dubnica nad Váhom - Prejta.

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Prejtská | 2,318 m²

Na predaj stavebný pozemok 2.318 m2 + starší rd , Dubnica nad Váhom - Prejta. Pozemok sa nachá

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj veľký 85 m2, tehlový 3 - izbový byt s vlastným kúrením + nová klimatizácia + krb, Dubnica nad Váhom - Prejta.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Prejtská | 85 m²

Na predaj veľký 85 m2, tehlový 3 - izbový byt s vlastným kúrením, Dubnica nad Váhom - Prejta. B

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

146,990 € 1729 €/m²

Na predaj stavebný pozemok výstavbu skladového priestoru- menšej haly, Dubnica nad Váhom - Obrancov mieru.

Reality Dubnica nad Váhom

Iný stavebný pozemok | 1,204 m²

Na predaj stavebný pozemok výstavbu skladového priestoru- menšej haly, Dubnica nad Váhom - O

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 25.11.2024
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

ZĽAVA - Na predaj 3-izbový byt Pod Kaštieľom v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod kaštieľom | 65 m²

Sú byty, ktoré sú hotové. A potom sú byty, ktoré čakajú na niekoho, kto im vdýchne nový život.

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

113,900 € 1752 €/m²

Výrobná hala Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | 3,900 m²

Ponúkame na predaj výrobný areál s administratívnou budovou nachádzajúci sa v strategickej loka

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

ZNÍŽENÁ CENA, Pekný 3 izbový byt 81 m2 po rekonštrukcii, Dubnica nad Váhom C II.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľa

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v areáli ZŤS Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priemyselná zóna | 16,800 m²

The Best reality sro Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok nachádzajúci sa v areáli ZŤS o vý

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

1 € 0 €/m²

Medové lúky - Predaj 5-izbového rodinného domu

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Šípkova | 127 m²

Odporúčame!!! Ponúkame na predaj moderne riešený 5-izbový rodinný dom typu bungalov v neprec

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

399,000 € 3142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v priemyselnom areáli ZŤS

Reality Dubnica nad Váhom

Priemyselná zóna | 5,067 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok určený na podnikanie v priemyselnej časti Dubnica nad V

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

329,000 € 65 €/m²

3 IZBOVÝ BUNGALOV - každý detail má svoje miesto.

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 102.12 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Ilavy VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - bungalo

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

154,000 € 1508 €/m²

člen NARKS

MODERNÝ POSCHODOVÝ DOM

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 122.83 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Ilavy VÝSTAVBU poschodového rodinného d

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

157,000 € 1205 €/m²

člen NARKS

BUNGALOV ZA ROZUMNÚ CENU

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Dubnica nad Váhom | 60.1 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Ilavy VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - 4 izbov

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

100,000 € 1664 €/m²

člen NARKS

Pripravujeme na predaj RODINNÝ DOM v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 250 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v Dubnci nad Váho

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

220,000 € 880 €/m²

Novinka
Novinka

NEWDAY | NA PREDAJ lukratívny stavebný pozemok | občianska vybavnosť, výroba, sklady... | Dubnica nad Váhom | 14 011 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Obrancov mieru | 14,011 m²

NEWDAY Reality pripravuje do ponuky NA PREDAJ lukratívny stavebný pozemok o rozlohe 14 011 m2 n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

IBA U NÁS Lekárske ambulancie na predaj,Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Objekt pre obchod | Dukelská štvrť 1408 | 50 m²

VIANEMA PONÚKA 🏥 MODERNÉ AMBULANCIE NA PREDAJ – DUBNICA NAD VÁHOM Existujú projekty, ktoré sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

1,800 €/m2 36 €/m2

REZERVOVANÉ - na predaj 3-izbový byt 72m2 Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Nevyplnená | 72 m²

REZERVOVANÉ RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt s lodžiou v Dubnic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,900 € 2082 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dubnica nad Váhom, Prejta – 6.061 m2 LES (Urbár) – PREDAJ

Reality Dubnica nad Váhom

Lesná pôda | - | 6,061 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely lesov a pasienkov (urb

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

9,000 € 1 €/m²

Stavebný pozemok v centre, Dubnica nad Váhom, 394 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 394 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok pravidelného štvorcového tvaru v centre Dubnice nad Váhom o vý

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

150,000 € 381 €/m²

4 izbový dom na predaj v Prejta -Dubnica nad Váhom (1120 m²)

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 180 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rodinný dom s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

235,000 € 1306 €/m²

Predám rekreačný stavebný pozemok Dubnica nad Váhom, 470 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Záhrada | 470 m²

190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

29,900 € 64 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie