2 izbový byt | Pod Hájom | 76 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt po kompletnej a rozsiahlej reko
160,000 € 2105 €/m²
Výrobný objekt | 1,105 m²
VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s úžitkovou plochou 1105 m2. Hala stojí na po
500,000 € 452 €/m²
Rodinný dom | Prejtská | 300 m²
SHARK REAL Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový rodinný dom s veľkorysým priestorom v kľud
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO
114,980 € 2786 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bližné doliny | 40 m²
3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=j9Gpimp4Snk Video prehliadka TU
48,500 € 1213 €/m²
Rodinný dom | Bottova | 328 m²
3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=ZmrDGzTxxQ4 Video prehliadka TU
299,000 € 991 €/m²
Komerčná zóna | Obrancov mieru | 4,844 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Dubnici nad Váhom. Rovina
265,000 € 55 €/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 60 m²
RADO |3 izbový byt Dubnica nad Váhom Centrum II - zariadený IBA U NÁS! Ponúkame na predaj pr
139,900 € 2332 €/m²
Priestor pre výrobu | Továrenská | 490 m²
RADO Reality Vám ponúka jedinečnú príležitosť prevziať kompletné podnikateľské priestory v etab
Cena dohodou
3 izbový byt | Centrum II | 60 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 60 m² v Dubnici nad Váhom - Centrum II.
149,900 € 2498 €/m²
3 izbový byt | Centrum II. | 68 m²
Predáme 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom, v centre mesta po rekonštrukcii o výmere 68 m2 s veľk
139,000 € 2044 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52 m²
Predáme 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Dubnici nad Váhom s lodžiovým balkónom, o ce
134,990 € 2596 €/m²
2 izbový byt | Pionierska | 49 m²
Predáme 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Pionierskej ulici v Dubnici nad Váhom s bal
135,000 € 2755 €/m²
Garáž | Pod Hájom | 20 m²
Predáme novostavbu garáže s elektricky otváracou bránou na sídlisku Pod hájom, o výmere 20 m2.
39,990 € 2000 €/m²
3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 125 m²
Nadštandardný 3-izbový byt v centre Dubnice nad Váhom Ak hľadáte bývanie, ktoré spája komfort,
320,000 € 2560 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Prejtská | 702 m²
STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM DUBNICA NAD VÁHOM ČASŤ PREJTA Na predaj pozemok v meste Dubnica na
119,900 € 171 €/m²
Prevádzkový areál | Dubnica nad Váhom | 1,050 m²
Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál v Dubnici nad Váhom. Plocha: úžitková 1.050 m2, zastav
Cena dohodou
3 izbový byt | Dubnica nad Váhom | 60 m²
Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej l
139,990 € 2333 €/m²
2 izbový byt | Kollárova | 49 m²
Ponúkam na predaj 2 izbový byt , ktorý sa nachádza na Kollárovej ulici v Dubnici nad Váhom. R
121,990 € 2490 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Popis: TOWER REALITY – exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rek
148,000 € 1850 €/m²
3 izbový byt | - | 70 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² vo vyhľadávanej lokalite Centrum I v Dubnici na
124,800 € 1783 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 7,236 m²
Na predaj stavebný pozemok pre developerský projekt, Dubnica nad Váhom - Obrancov mieru. Poz
Cena dohodou
4 izbový byt | Centrum II. | 85 m²
Na predaj veľký 4 - izbový byt, 85 m2 + loggia po kompletnej rekonštrukcii, Dubnica nad Váhom.
Info v RK
2 izbový byt | 54 m²
Ponúkame Vám a predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION. Byt sa predá
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.