Na predaj | Veľký 2-izbový byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový | 76 m² | Dubnica nad Váhom – Pod Hájom | Balkón

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Hájom | 76 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt po kompletnej a rozsiahlej reko

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

160,000 € 2105 €/m²

Top
Top

Výrobná hala v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | 1,105 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s úžitkovou plochou 1105 m2. Hala stojí na po

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

500,000 € 452 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v tichej ulici

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Prejtská | 300 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový rodinný dom s veľkorysým priestorom v kľud

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

1 € 0 €/m²

INVESTIČNÝ 1izbový byt S BALKÓNOM A NÁJOMCOM - REZIDENCIA HLINY

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj podpivničenú chatu so záhradou v Dubnici nad Váhom, časť Blížne doliny (chobot).

Reality Dubnica nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Bližné doliny | 40 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=j9Gpimp4Snk Video prehliadka TU

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubnica nad Váhom

48,500 € 1213 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BartanusReality - Na predaj rozmerný rodinný dom s pozemkom 2480 m2 v Dubnici nad Váhom, Bottova ulica.

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Bottova | 328 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=ZmrDGzTxxQ4 Video prehliadka TU

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

299,000 € 991 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | Predaj pozemku 4844 m2 - Priemyselný park Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Komerčná zóna | Obrancov mieru | 4,844 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Dubnici nad Váhom. Rovina

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

265,000 € 55 €/m²

RADO |3 izbový byt Dubnica nad Váhom Centrum II - zariadený

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Hurbanova | 60 m²

RADO |3 izbový byt Dubnica nad Váhom Centrum II - zariadený IBA U NÁS! Ponúkame na predaj pr

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

139,900 € 2332 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO| Na predaj výrobná hala s administratívnou budovou a pozemkom!

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre výrobu | Továrenská | 490 m²

RADO Reality Vám ponúka jedinečnú príležitosť prevziať kompletné podnikateľské priestory v etab

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Komplet PREROBENÝ 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II | 60 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 60 m² v Dubnici nad Váhom - Centrum II.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,900 € 2498 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predáme zrekonštruovaný 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II. | 68 m²

Predáme 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom, v centre mesta po rekonštrukcii o výmere 68 m2 s veľk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

139,000 € 2044 €/m²

Predáme zrekonštruovaný 2-izbový byt v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Nezadaná | 52 m²

Predáme 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Dubnici nad Váhom s lodžiovým balkónom, o ce

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

134,990 € 2596 €/m²

Predáme zrekonštruovaný 2-izbový byt v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pionierska | 49 m²

Predáme 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Pionierskej ulici v Dubnici nad Váhom s bal

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

135,000 € 2755 €/m²

Predáme novostavbu garáže v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garáž | Pod Hájom | 20 m²

Predáme novostavbu garáže s elektricky otváracou bránou na sídlisku Pod hájom, o výmere 20 m2.

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

39,990 € 2000 €/m²

Krásný 3-izbový byt v centre Dubnice nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 125 m²

Nadštandardný 3-izbový byt v centre Dubnice nad Váhom Ak hľadáte bývanie, ktoré spája komfort,

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

320,000 € 2560 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM - DUBNICA NAD VÁHOM časť PREJTA

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Prejtská | 702 m²

STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM DUBNICA NAD VÁHOM ČASŤ PREJTA Na predaj pozemok v meste Dubnica na

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

119,900 € 171 €/m²

Na predaj Priemyselná hala - budova 1.105 m2, pozemok 5.143 m2, Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Prevádzkový areál | Dubnica nad Váhom | 1,050 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál v Dubnici nad Váhom. Plocha: úžitková 1.050 m2, zastav

Publikované: 11.08.2020 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Dubnica nad Váhom | 60 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej l

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

139,990 € 2333 €/m²

Znížená cena !Na predaj útulný 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Kollárova | 49 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt , ktorý sa nachádza na Kollárovej ulici v Dubnici nad Váhom. R

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

121,990 € 2490 €/m²

Na predaj 3-izbový byt 80m² 2x lodžia Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 80 m²

Popis: TOWER REALITY – exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rek

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

148,000 € 1850 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt, 70 m2, Dubnica nad Váhom, Centrum I

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | - | 70 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² vo vyhľadávanej lokalite Centrum I v Dubnici na

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

124,800 € 1783 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok pre developerský projekt, Dubnica nad Váhom - Obrancov mieru.

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 7,236 m²

Na predaj stavebný pozemok pre developerský projekt, Dubnica nad Váhom - Obrancov mieru. Poz

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 07.12.2024
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj veľký 4 - izbový byt, 85 m2 + loggia po kompletnej rekonštrukcii, Dubnica nad Váhom.

Reality Dubnica nad Váhom

4 izbový byt | Centrum II. | 85 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

REZERVOVANÉ. Na predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame Vám a predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION. Byt sa predá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie