Rodinný dom | Nerudova | 165.5 m²
AM living realitná kancelária Vám ponúka exkluzívne na predaj NOVINKU, priestranný 5-izbový rod
235,000 € 1420 €/m²
Záhrada | Medzihorie | 721 m²
Záhrada má výmeru 721m2, je situovaná vo svahu na jednotlivých , celkovo siedmych terasách. Na
27,900 € 39 €/m²
3 izbový byt | Pod Hájom | 64 m²
Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Pod
145,000 € 2266 €/m²
Rekreačný pozemok | 510 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok o výmere 510 m² nachádzajúci sa v tichej časti Dubnice nad V
65,000 € 127 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 129,472 m²
Ponúkame na predaj priemyselné pozemky v areáli ZŤS Dubnica nad Váhom - priemyselná zóna VYUŽI
Cena dohodou
4 izbový byt | Pod hájom | 82 m²
Predstavte si miesto, kde má každý člen rodiny svoj vlastný priestor, no zároveň sa všetci prir
Cena dohodou
Priestor pre výrobu | 264.41 m²
Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s priľahlým pozemkom o celkovej výmere 1 114 m² + zatavaná
320,000 € 1210 €/m²
4 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej 1296/12 | 235.69 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 4-izbový mezonet na Námestí Matice Slovens
300,000 € 1464 €/m²
Garáž | Pod kaštieľom | 17 m²
Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj garáž o výmere 21m² vo vyhľadávanej lokal
35,000 € 2059 €/m²
Rodinný dom | Chalúpkova | 114 m²
4-izbový rodinný dom v tichej časti Dubnice nad Váhom – novostavba s moderným riešením Ponúkam
Info v RK
Rodinný dom | Chalúpkova | 114 m²
229,000 € 2009 €/m²
3 izbový byt | Pod Hájom | 67 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Dubnica nad Váhom, v obľúbenej lokalite
147,000 € 2194 €/m²
2 izbový byt | DNV | 73 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 2 IZBOVÝ BYT | Dubnica nad Váhom Priprav
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | 21.5 m²
Ponúkame na predaj chatku v krásnom a tichom prostredí Dubnice nad Váhom. Nehnuteľnosti sa v te
51,500 € 2395 €/m²
Záhradná chatka | 483 m²
TUreality ponúka na predaj naozaj veľmi príjemnú záhradnú chatu, nachádzajúcu sa v záhradkárske
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Pod kaštieľom | 61 m²
Luca & Doren ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výbornou dispozíciou v kľudnej lokalit
119,900 € 1966 €/m²
3 izbový byt | Partizánska | 70 m²
Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj nadštandardný a kompletne zrekonštruovaný
164,990 € 2357 €/m²
3 izbový byt | Hasičská | 88 m²
OPIS PONUKY Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí Vám, a nie vy jemu? Tento exkluzívny 3-izbový
174,900 € 1988 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²
AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt o v
139,900 € 2591 €/m²
Priemyselná zóna | - | 4,787 m²
Moderný maklér ponúka na predaj atraktívny pozemok v areáli ZŤS v Dubnici nad Váhom, ktorý pred
82 €/m2 82 €/m2
Priemyselná zóna | - | 4,782 m²
82 €/m2 82 €/m2
Priemyselná zóna | - | 3,358 m²
82 €/m2 82 €/m2
Obchodné priestory | Kapitána Nálepku | 248.2 m²
Podnikajte vo vlastnom: Multifunkčný komerčný priestor s veľkým potenciálom v Dubnici nad Váhom
Cena dohodou
Rodinný dom | 1,000 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v Dubnici nad Váhom, v pokojnej a vyhľadávanej časti Pre
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.