Zrekonštruovaný, 4izbový RD so záhradou, prístreškom na parkovanie a hospodárskou budovou

260 000 € 1 342 €/m2

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
193 m2
Ulica:
Prostredná

Mesto:
Svätý Jur, Slovenská republika
Aktualizovaný: 14. 11. 2019 1. publikácia: 14. 11. 2019
Predáme RD v samotnom centre Svätého Jura, nachádzajúci sa v spoločnom dvore-vhodne aj na podnikanie!

Dom je postavený so zmiešaných materiálov a dominujú v ňom klenbové stropy, ktoré vytvárajú nezameniteľnú atmosféru tohto domu. Úžitková plocha bytu v dome je 151 m2.
Drevený prístrešok na parkovanie (40 m2), dvor a hospodárska budova prislúchajúce k RD sa nachádzajú bezprostredne na poz
Prečítať viac emku.
RD je čiastočne podpivničený. Pivnica je tradičná “vínna“ klenbová(42,5 m2), momentálne sa využíva na prezentáciu Svätojurských vín pri príležitosti opakujúcich sa dní otvorených pivníc vo Svätom Jure.

V roku 1997 bola zrealizovaná prístavba RD (2x izba, špajza, chodba) tak tiež bola zrekonštruovaná strecha.

Následne prešiel RD rekonštrukciou v roku 2015 kde bola zabezpečená kompletne nová elektrická inštalácia, rozvody vody, rozvody kúrenia, omietky, podlahy, plynový kotol a zásobník na TÚV. Drevené okná boli zachované a repasované. Tak tiež bola zrealizovaná inštalácia elektrickej automatickej vchodovej brány do dvorovej časti RD. (nový majiteľ má tak tiež možnosť realizovať nadstavbu v podkroví)

Vykurovanie zabezpečuje nový plynový kotol značky ARISTON, prostredníctvom nových radiátorov. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým 120 litrovým zásobníkom.

Modernizáciou prešla tak tiež kúpeľňa, kde je dominantná vaňa a nachádza sa tu tak tiež toaleta.

Tento RD sa predáva kompletne zariadený tak ako je znázornený na fotografiách. (okrem pohovky a klavíra)

RD má jedno nadzemné podlažie, ktoré je čiastočne podpivničené. Pod domom sa nachádza klenbová pivnica, do ktorej sa vchádza schodiskom, samostatným vstupom zo dvora.

Do domu sa vstupuje cez verandu do predsiene z ktorej s vchádza do dvoch samostatných izieb a tak tiež do technickej miestnosti, ktorá sa momentálne využíva aj ako špajza.
Z predsiene sa tak tiež vstupuje do kuchyne a následne do dvoch izieb orientovaných do ulice a chodby z ktorej je vstup do kúpelne spojenej s WC.

RD je možné využiť aj na podnikateľský zámer , keďže v minulosti bola v časti do ulice predajňa. V prípade záujmu nového majiteľa je túto možné opätovne prevádzkovať.

V okolí RD je kompletná občianska vybavenosť. Samozrejmosťou je i dostupná zdravotná starostlivosť, pošta a množstvo nákupných možností (Terno, Samoška, Potraviny, mäsiarstvo, Farby Laky, zmiešaný tovar, papiernictvo, lekárne a rôzne iné). V pešej dostupnosti sú detské ihriská, kaviareň, reštaurácia, materské škôlky, zastávka autobusu, vlaková stanica, základná 9 ročná škola.
Mesto Svätý Jur ponúka veľké spektrum voľno časových aktivít v blízkosti prírody Malých Karpát (cyklistika na JURAVE, futbalové ihrisko, mini futbalové ihriská, volejbalové ihriská i každoročne sa opakujúce nezabudnuteľné Svätojurské hodové slávnosti a nezameniteľnú atmosféru vínnych ciest).

Kontakt: 0903 711 686 (certifikovaný realitný maklér)

Cena obsahuje províziu pre RK, ktorá zahŕňa právny servis certifikovaným advokátom, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu, prípravu podkladov pre katastrálny úrad a banku, ako i možnosť využiť HÚ priamo u profesionálneho hypotekárneho poradcu – špecialistu. Ušetríte si čas spojený s návštevami rôznych bánk.
Prečítať menej

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 193.8 m²
Plocha obytnej časti: 151 m²
Počet spální: 4
Počet nadzemných podlaží: 1
Počet podzemných podlaží: 1
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom: 578 m²
Príjazd: asfaltová cesta
Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
Zdroj tepla: zemný plyn
Príprava teplej vody: el. akumulačný boiler
Garáž: áno
Počet parkovacích miest v garáži: 2
Pitná voda: vodovod
Súčasné využitie: trvalé bývanie
Možnosti využitia: na podnikanie
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Danka Maršovská

Danka Maršovská

+421 905 911 977 Zobraziť číslo

DAMASK s.r.o.

DAMASK s.r.o.

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 22

Hálkova č.11
83103, Bratislava - Nové Mesto (SK)

260 000 € 1 342 €/m2

Danka Maršovská

Danka Maršovská

DAMASK s.r.o.

+421 905 911 977 Zobraziť číslo