3D Obhliadka Luxusný 1,5 izbový byt Pínia Vrútky

Reality Vrútky

2 izbový byt | Palackého | 45.68 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 1,5-izbový byt v novostavbe Pínia. Byt s výmerou 45,68 m² vrát

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

4-izb. byt pražského typu, KR, LO – Irkutská ul., Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

4 izbový byt | Irkutská | 72 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt pražského typu na Irkutskej ulici v Košiciac

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

235,000 € 3264 €/m²

Novinka
Novinka

** NOVOSTAVBA ** 4 izb. RD s predprípravou na krb a so zastrešenou terasou ÚP 125m2, pozemok 609m2 - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 125 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu typu bungalov v novej lokalite na ulici P

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

389,000 € 3112 €/m²

4-izb. byt v RD s dvomi bytovými jednotkami v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Azalková | 89.86 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame 4 izbový byt v RD s dvomi bytovými jednotkami, ulica Azalkov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

300,000 € 3339 €/m²

Kompletne zariadený a klimatizovaný 3 izb. byt so zasklenou loggiou – BUDATÍNSKA ULICA, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 70 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a klimatizovaný 3 izbový byt so zasklenou loggiou na B

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

4 izbový podpivničený RD s garážou, ÚP 150m2, pozemok 1629m2 – Poľovnícka ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

395,000 € 2633 €/m²

** NOVOSTAVBA ** 4 izbové mezonety v dvojdome, ÚP 120m2 – OKRUŽNÁ ULICA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Okružná | 120 m²

Ponúkame na predaj dva 4 izbové mezonetové byty v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami na

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 09.09.2025
Domy na predaj Bernolákovo

265,000 € 2208 €/m²

** PRÁVE SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA ** Úžasný 4 izb. byt s terasou a 2 garáž. státiami v cene – MIEROVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 5049 €/m²

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove na klúč

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 110 m²

Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Kolárove vo vyhľadáva

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

214,990 € 1954 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj novostavbu v Ded.Mládeže na klúč

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | Dedina Mládeže | 110 m²

Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Dedine Mládeže. Typ

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dedina Mládeže

169,990 € 1545 €/m²

Novinka
Novinka

ADOMIS- predám 3-izbový byt, Košice Terasa, 70m2, Sokolovská Košice, neďaleko nemocnice L.Pasteura

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívne slnečný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite ne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

235,000 € 3357 €/m²

prenájom nový 4-izbový rodinný dom Košice - Krásna, záhrada

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Ulica na prednom Záhumní | 165 m²

Ponúkame pre vás na dlhodobý prenájom moderne zariadený slnečný 4-izbový rodinný dom v najvyš

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Košice-Krásna

2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Reprezentatívna vila | Sídlo firmy + bývanie | Centrum Rače

Reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Detvianska | 560 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE RAČE Reprezentatívna vila ideálna pre sídlo firmy s

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,250,000 € 2232 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkorysé 3-izbové byty v projekte PONT – bývanie, ktoré spája

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 90 m²

Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

434,000 € 4274 €/m²

REZERVOVANÝ - 2 izb BYT v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 65 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

262,900 € 4045 €/m²

2 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 57 m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

242,900 € 4261 €/m²

NADŠTANDARTNÝ 3-IZBOVÝ BYT V KOMORNOM PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 101.35 m²

Priestor, v ktorom sa architektúra, technológia a komfort prepájajú do dokonale harmonického bý

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ ATELIÉR V CENTRE MESTA PRIAMO POD HRADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 96 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový ateliér na Zámockej ulici, pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 3333 €/m²

PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PRÍSTAVNÁ NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2-izbový apartmán, doposiaľ neobývaný, s veľkou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE V CENTRE DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

ROZĽAHLÉ POZEMKY S CHOVOM DANIELOV A DIVIAKOV PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

Orná pôda | Dukelská | 50,998 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

215,000 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKOMETRÁŽNY 4,5-IZBOVÝ PENTHOUSE S VYSOKÝMI STROPMI A KRÁSNOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie