Na predaj dve záhradné chatky – výborná investícia aj miesto na oddych

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 32 m²

Ponúkame na predaj dve záhradné chatky so súpisným číslom na susediacich pozemkoch, nachádzajúc

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

37,000 € 1156 €/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

**RODINNÝ DOM V SÚKROMNEJ ULIČKE S BAZÉNOM A LETNÝM DOMČEKOM**

Reality Nový Život

Rodinný dom | Vojtechovce | 286.84 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v TICHOM PROSTREDÍ s prístupom cez SÚKROMNÚ uli

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nový Život

598,500 € 2087 €/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**SKVELÁ POLOHA**viacúčelové priestory v RUŽINOVE**

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 15.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne a skladové priestory v mestskej časti Bratislava-Ružinov n

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**NOVO-REKOŠTRUOVANÝ priestor 38m2na Trenčianskej ulici*

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 38 m²

Ponúkame na prenájom novo-rekonštruovaný priestor na zníženom prízemí v mestskej časti Bratisla

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

** ZELENÉ ÚDOLIE II**STAVEBNÉ POZEMKY NA LIPTOVE OD 30.000,-Eur**

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky zaliate slnkom, s krásnym výhľadom na úpätia hôr v novom projekt

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

86 €/m2 86 €/m2

Novinka
Novinka

**Stavebné pozemky na predaj – Podtureň, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ**

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na skok do prírody v novom projekte na kraji dedinky PODTUREŇ vz

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný 3-izbový byt v Martine - Zaturčie

Reality Martin

3 izbový byt | - | 78.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, veľkometrážny 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Ma

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

130,900 € 1672 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny luxusný rodinný dom s garážou | ŠTANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | 137.31 m²

Exkluzívna ponuka moderného rodinného domu v tvare L, ktorý harmonicky prepája komfort bývania

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vydrany

289,000 € 2105 €/m²

Samostatne stojací rodinný dom v novej časti Povoda

Reality Povoda

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

K rodinnému domu prislúcha 640 m2 pozemok a nachádza sa v obci Povoda. Z obce sa dostaneme na d

Publikované: 11.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Povoda

224,900 € 1939 €/m²

STANDARD | Pri kanáli | Exkluzívny veľkometrážny 4-izbový dvojdom

Reality Povoda

Rodinný dom | Nezadaná | 101.68 m²

V obci Povoda pri kanáli sa nachádza stavba rodinného dvojdomu. Dom nám ponúka skvelú lokalitu,

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Povoda

229,000 € 2252 €/m²

Luxusný 4-izbový rodinný dom s garážou blízko Bratislavy | ŠTANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 148.83 m²

Exkluzívne riešenie fúzií moderného rodinného domu s prírodou vo veľmi pokojnej a tichej novej

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 1813 €/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom | STANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 136.5 m²

Luxusný veľkometrážny rodinný dom s altánkom na autá v novovybudovanej časti obce Vydrany blízk

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 1977 €/m²

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 124 m²

Veľkometrážne domy v radovej výstavbe (trojdom) na predaj v srdci obce Vrakúň. V cene je aj tep

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

182,000 € 1468 €/m²

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 124 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1468 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE | Luxusný 4 izbový - Rodinný dom | 185 m² | Garážou | Pozemkom o výmere 500 m² | V blízkosti mesta Dunajská Streda

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 156 m²

Ponúkame vám 4 izbový rodinný dom s garážou – so zastavanou plochou 185 m² a pozemkom o výmere

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

279,900 € 1794 €/m²

Prenájom – obchodno – kancelársky priestor, 34m2, parkovanie, centrum PD

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | T. Vansovej | 34 m²

Realitná kancelária BEDES ponúka k prenájmu priestory umiestnené na jednej z najrušnejších križ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

360 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1 - izbový byt Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 56 m²

Hľadáte ideálne bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy? Predstavujeme vám unikát

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4911 €/m²

Novinka
Novinka

TOP STAVEBNÝ POZEMOK: všetky IS + súkromie | Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čučuriedková | 781 m²

Stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu rodinného domu v tichej a zastavanej lokalite.

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

188,000 € 241 €/m²

PRÍĎTE SI POZRIEŤ RD V LAMAČI- predaj

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Zidiny | 147 m²

PONÚKAME VÁM NA PREDAJ STARŠÍ RODINNÝ DOM SO STAV. POZEMKOM Keď chcete bývať mimo ruchu veľkom

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

539,990 € 3673 €/m²

Novinka
Novinka

1 izbový byt KVP Grunt č. 3

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.32 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3628 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Chata vo Vysokých Tatrách obec Štôla

Reality Štôla

Chalupa, rekreačný domček | Štôla | 41 m²

Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám ponúka chatu v obci Štôla, ktorá sa nachádza v srdci Vyso

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štôla

152,990 € 3731 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 9 Končistá

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 95 m²

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

285,000 € 3000 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie