Lukratívny stavebný pozemok pri Komárne

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,550 m²

Na predaj - Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Komárne časť Hadovce v novej loka

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

50 €/m2 50 €/m2

3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, BUKOVECKÁ, KOŠICE-NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Bukovecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad jazerom, na Bukoveckej ul

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,000 € 2779 €/m²

Novinka
Novinka

pokojná časť: RD + menší RD prístavba: poz. 646 m2, ul. Národná, Modra - KRÁĽOVÁ, 280,-/m2 (celkom - 180 880,-€)

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 150 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

180,880 € 1206 €/m²

Záhrada s murovanou chatou | pozemok 465 m2 | Košice – SEVER, časť Bankov

Reality Košice-Sever

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 16 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú murovanú chatu so záhradou o výmere cca 465 m² v tichej a vyhľadá

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

54,000 € 3375 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM: 2-izb. PRI CENTRE | Južná trieda 22 | zariadený | Loggia | rekonštruovaný

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 51 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, čistý, čiastočne rekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlový 2-izbový byt s 2 pivnicami, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 59 m²

Realitná kancelária Danubioreal, M.R.Štefánika 5, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

78,900 € 1337 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 garážové parkovacie státia – ideálne pre motorky | Rača – Na Pasekách

Reality Bratislava-Rača

Iný byt | Na pasekách | 11 m²

Ponúkame na predaj 2 garážové parkovacie státia v bytovom dome na ulici Na Pasekách 23 v bratis

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

17,900 € 1627 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt so záhradou, bývanie ako v RD !

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | SNP | 86 m²

Ponúkame na prenájom útulný 3-izbový byt (cca 86 m² + terasa cca 20 m²) so záhradkou v pokojnom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ABRIL – Moderný život na pobreží Costa del Sol, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Vitajte v ABRIL, exkluzívnom rezidenčnom komplexe v srdci golfového ihriska Doña Julia, kde sa

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 4444 €/m²

Predaj výrobno-skladových priestorov v meste Levice.

Reality Levice

Opravárenský priestor | 4,737 m²

Realitná kancelária PATRIOT REALITY vo výhradnom zastúpení vlastnika ponúka na predaj výrobné

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Levice

Cena dohodou

Moderný rodinný dom v Santovke neďaleko kúpaliska.

Reality Santovka

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj architektonicky zaujímavý rodinný dom v pokojnej lokalite obce Santovka, sit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Santovka

185,000 € 1028 €/m²

Priestor pre služby/kanceláriu v cente mesta Levice

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

PATRIOT reality vám ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný pre kanceláriu, alebo služby

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj garsónka ,Perecká ul., Levice , 24 m²

Reality Levice

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj garsónku na Pereckej ulici v Le

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Levice

68,000 € 2833 €/m²

Hľadáte kompromis medzi bytom a domom? Máme ho!

Reality Turá

2 izbový byt | 49 m²

Túžite po pokoji a záhradke, kde si môžete vychutnať rannú kávu, grilovať s priateľmi či dopest

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turá

54,900 € 1120 €/m²

Rezidenčný a komerčný komplex v Estepone, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Vitajte v Asperii, novom rezidenčnom a komerčnom komplexe v srdci centrálneho parku v Estepone,

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

395,000 € 4293 €/m²

Klimatizovaný kancelársky priestor v center mesta

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 12 m²

PATRIOT reality vám ponúka na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor v centre mesta. Nach

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Viničný pozemok s klenbovou pivnicou v pokojnej vinohradníckej lokalite

Reality Levice

Vinica, chmelnica | 1,235 m²

Patriot reality ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v príjemnom a pokojnom vinohra

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Levice

18,000 € 15 €/m²

Na prenájom klimatizovaný priestor vhodný aj pre služby

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 14 m²

Patriot reality vám ponúka na prenájom na komplet prerobený, klimatizovaný „kancelársky priesto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Priestory pre firmy a pracovné tímy

Reality Levice

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na prenájom komfortné priestory v zariadenom poschodovom rodinnom dome, vhodné pre fir

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Levice

Info v RK

REZERVOVANÝ Útulný rodinný dom s krásnou záhradou na Mudroňovej ulici

Reality Levice

Rodinný dom | 139 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj útulne zrekonštruovaný jednopodlažný rodinný dom, ktorý sa

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Levice

235,000 € 1691 €/m²

REZERVOVANÝ. Rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami v obci Kubáňovo

Reality Kubáňovo

Rodinný dom | 370 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj rodinný dom, s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nac

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kubáňovo

45,000 € 122 €/m²

REZERVOVANÝ Harmonický 4-izbový rodinný dom - ideálny na okamžité bývanie

Reality Jur nad Hronom

Rodinný dom | 103 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom typu bungalov, nachádzajúci sa v poko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Jur nad Hronom

228,000 € 2214 €/m²

Viničný dom s pivnicou na krásnom pozemku s panoramatickým výhľadom

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 114 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v krásnej vinohradníckej o

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

45,000 € 395 €/m²

Na predaj viničný pozemok s klenbovou pivnicou a krásnym výhľadom

Reality Levice

Vinica, chmelnica | 2,822 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v pokojnej vinohradníckej

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Levice

29,000 € 10 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23050)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie