Rodinný dom | Kukučínova | 240 m²
č. 1502a NA PREDAJ – Rodinný dom s výnimočným potenciálom v srdci Piešťan Hľadáte nehnuteľnosť
450,000 € 1875 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
č. 2596b - 4-izbový Penthous Apartmán s loggiou a krytou terasou - novostavba v modernom bytovo
375,000 € 3110 €/m²
Rodinný dom | Robotnícka | 132 m²
č. 1495 - výhradný predaj rodinného domu s predzáhradkou a záhradou o rozlohe 704 m2 v tichej l
245,000 € 1856 €/m²
Garsónka | Grösslingova | 21.76 m²
Ak hľadáte byt s pešou dostupnosťou do centra mesta, výbornými spojmi do celej Bratislavy či už
430 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²
Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio
470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Kučišdorfská dolina | 18,600 m²
Ponúkame Vám zaujímavý pozemok pri priehrade v rekreačnej oblasti Kučišdorfská dolina, 10min. a
12 €/m2 12 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Frankovská | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území Vinohrady, Bratislava III - Nové M
35,000 € 175 €/m²
Garsónka | Nezadaná | 25 m²
Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Senca. Hľadáme 1-izbový alebo väčš
130,000 € 5200 €/m²
Orná pôda | Hviezdoslavova | 7,000 m²
Kľúč RK: Nová, nižšia cena! Ponúkame Vám na predaj pozemok neďaleko jazera v Ivanke pri Dunaji
10 €/m2 10 €/m2
3 izbový byt | 55 m²
Pre nášho VIP klienta hľadáme 2-3-izbový byt o rozlohe min.50m2 -70m2. Byt by mal mať balkón.
200,000 € 3636 €/m²
3 izbový byt | Rybničná | 92 m²
Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý
260,000 € 2826 €/m²
Komerčná zóna | Viničianska | 3,100 m²
Výnimočná ponuka pre podnikateľov a investorov - stavebné pozemky s IS. Ponúkame Vám na predaj
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²
Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu ( pre občiansku vybavenosť) v Bratisla
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | 50.5 m²
164,000 € 3248 €/m²
Orná pôda | 5,000 m²
Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemky majú prístup z bočnej asfaltov
2.5 €/m2 3 €/m2
Priestor pre sklad | Šenkvická cesta | 68 m²
Ponúkame Vám sklad 68m2 v širšom centre Pezinka na Šenkvickej ceste, neďaleko Sochy slobody, pr
400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²
Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,
150,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Pre nášho VIP klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v okrese Pezinok. Dom môže byť aj v pôvodnom
350,000 €
Orná pôda | Nezadaná | 5,000 m²
Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky na súkromné využitie v okrese Pezinok: - vinohrad
Cena dohodou
Komerčná zóna | Nezadaná | 4,000 m²
Pre našich klientov hľadáme pozemky na výstavbu priemyselných hál a predajne . Výmera: od
Cena dohodou
1 izbový byt | 40 m²
Pre nášho klienta – mladého muža hľadáme menší byt (1izb.-2izb.) v Bratislave II, III alebo IV
150,000 € 3750 €/m²
Obchodné priestory | Lichnerova | 240 m²
Hľadáte ideálne miesto pre Vaše podnikanie v centre mesta? Ponúkame na prenájom exkluzívny obch
2,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.