ARETÉ REAL - PRENÁJOM ZARIADENÉHO 2-IZBOVÉHO BYTU S PARKOVANÍM V PEZINKU ČASŤ GRINAVA, MYSLENICKÁ

Reality Pezinok

2 izbový byt | Myslenická | 58 m²

Hľadáte na bývanie pekný byt s dobrou dostupnosťou do Bratislavy? Nech sa páči, príďte pozrieť.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 12m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU V CENTRE PEZINKA, M.R. ŠTEFÁNIKA

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika 27 | 12 m²

Chceli by podnikať v komerčnom priestore v priamom centre mesta? Nech sa páči, príďte pozrieť.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

250 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL – PRENÁJOM 171m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU S TERASOU NA TOP MIESTE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Jesenského | 171.14 m²

Chceli by ste podnikať na dobre viditeľnom mieste pri hlavnom ťahu Bratislava – Trnava a nadovš

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 40m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU S 33m2 TERASOU NA TOP MIESTE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Jesenského | 40.21 m²

Podnikajte na dobre viditeľnom mieste pri hlavnom ťahu a nadovšetko na okraji centra mesta s do

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM NÁDHERNÉHO 103m2 KANCELÁRSKEHO PRIESTORU V CENTRE PEZINKA, MOYZESOVA

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 103.41 m²

Chceli by ste podnikať v komerčnom priestore v centre mesta. Nech sa páči, príďte pozrieť. Naš

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL – PRIPRAVUJEME PREDAJ BUDOVY V PRIAMOM CENTRE MESTA, PEZINOK, M. R. ŠTEFÁNIKA

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika 27 | 771.34 m²

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a investujte do kúpy budovy, ktorá Vám vďaka jej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

1,999,000 € 2592 €/m²

ARETÉ REAL - Rezervované - Predaj, svetlého, priestranného, kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s loggiou a pivnicou vo výbornej lokalite.

Reality Modra

3 izbový byt | Komenského | 79.13 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komfortný, svetlý a moderne zrekonštruovaný byt v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Modra

224,000 € 2831 €/m²

ARETÉ REAL - BÝVANIE S PODNIKANÍM V CENTRE PEZINKA, JESENSKÉHO A HOLUBYHO

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Jesenského | 475 m²

Chceli by ste priblížiť podnikanie k svojmu bývaniu či naopak? Alebo len bývať? Nadovšetko v ce

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

749,900 € 1579 €/m²

ARETÉ REAL - PRIPRAVUJEME PRENÁJOM 350 m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU, PEZINOK, ŠENKVICKÁ CESTA

Reality Pezinok

Priestor pre sklad | Šenkvická cesta | 350 m²

Prenajmite si komerčný priestor pre menšiu výrobu alebo skladovanie. Naša realitná kancelária

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ARETÉ REAL - PRENÁJOM PRIESTRANNÉHO RODINNÉHO DOMU S DVOJGARÁŽOU, KAPLNA

Reality Kaplna

Rodinný dom | Kaplna | 235 m²

BÝVAJTE V RODINNOM DOME S VEĽKORYSOU VÝMEROU POZEMKU, DOMU AJ GARÁŽE. Naša realitná kancelária

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Kaplna

1,600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 1-IZBOVÉHO BYTU S PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

1 izbový byt | Holubyho | 29.94 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 1-izbovom byte s bezpečným parkovaním v rámci uzavretého mešt

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

139,900 € 4673 €/m²

Areté real - Predaj pozemku - druh vinica v Modre

Reality Modra

Vinica, chmelnica | nezadané | 701 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj vinicu v Modre. Celková výmera pozem

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modra

5,890 € 8 €/m²

Areté real, Prenájom 2-izbového príjemného bytu s balkónom v Pezinku na Muškátovej ulici

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný 2-izbový byt na Muškátovej ulici v Pezinku. Podlažná ploch

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Areté real - Prenájom dvojpodlažného rodinného domu s profesionálnym nahrávacím štúdiom, ul. Hrachová, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hrachová | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom dvojpodlažný rodinný dom vhodný na firemné priestory alebo na bývanie

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Areté real - Nadštandardný, priestranný 5-izbový byt v rodinnom dome s parkovaním vo výbornej lokalite v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | 190 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardné bývanie v podobe samostatnej a plne oddelenej časti dvojgene

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 4-izbového bytu v dobrej lokalite, ul. Silvánova, Pezinok

Reality Pezinok

4 izbový byt | Silvánová | 124 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt nachádzajúci sa na 3. p. tehlového bytového domu na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

337,900 € 2725 €/m²

Areté real - Prenájom kancelárskych priestorov v centre Pezinka, Hrnčiarska ul.

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Hrnčiarska | 66.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Pezinok na Hrnčiarskej ulici, situova

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Areté real - Predaj nadštandardného apartmánu LUX s krbom a garážovým státím v rezorte Hrabovo, Ružomberok

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská dolina | 82.7 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný LUX apartmán v prestížnom rezorte Apartmány Hrabovo, situovano

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

297,000 € 3591 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ "HOTELA VINÁRSKY DOM“ S PARKOVISKOM, PEZINOK CENTRUM

Reality Pezinok

Hotel, penzión, ubytovňa | Holubyho | 2,585 m²

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a príďte pozrieť. Exkluzívne iba u nás ! Naša r

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

2,699,000 € 1044 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Areté real- prenájom garsónky v Limbachu

Reality Limbach

Garsónka | Limbašská cesta | 24 m²

Areté real-Ponúkame Vám na prenájom garsónku v lokalite medzi Grinavou a Limbachom. Dom sa nac

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Limbach

380 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Areté real- prenájom kancelárie v centre Senca

Reality Senec

Administratívny objekt | Lichnerova | 40 m²

Areté real - Vám ponúka na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor priamo na pešej zóne v S

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Senec

680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL – KÚSOK ROMANTICKÉHO VIDIEKA V CENTRE MESTA, PEZINOK, KALINČIAKOVA

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kalinčiakova | 171 m²

🏡 Kúpte si kúsok romantického vidieka v centre Pezinka! Len u nás! Realitná kancelária Areté r

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

415,000 € 2427 €/m²

ARETÉ REAL- PONÚKAME NA PREDAJ PRIESTRANNÝ, SLNEČNÝ 3 IZB.BYT S VEĽKOU TERASOU, VNÚTORNÝM PARKOVACÍM STÁTÍM, KOMOROU, V MALEBNEJ DEDINKE SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Koceľova | 76.52 m²

Areté real- V zastúpení klienta Vám ponúkame veľmi pekný, tehlový 3 izbový byt s veľkorysou vým

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

235,000 € 3071 €/m²

Areté Real - Rezervované - Predaj útulného, svetlého a kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s balkónom, loggiou s krásnym výhľadom na Malé Karpaty a okolie.

Reality Pezinok

3 izbový byt | 67.48 m²

ARETÉ REAL - Ponuka Táto ponuka je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortný, svetlý a

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

209,000 € 3097 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie