CREDA | prenájom pozemok v uzavretom areáli, Modra

Reality Modra

Komerčná zóna | Dolná | 4,211 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom priemyselný pozemok v meste Modra. Areál, v ktorom sa n

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na prenájom Modra

3,500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v Modre s krásnym výhľadom na Karpaty

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Modra | 630 m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v Modre s krásnym výhľadom na Karpaty. Plocha:

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Modra

175,000 € 278 €/m²

Rekonštruovaný 3 izbový byt - 62 m², lokalita Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Družstevná | 62 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt - 60 m², lokalita Modra. Úžitková ploc

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2823 €/m²

DIRECTREAL|Penzión - Reštaurácia - Bistro v Modre

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Modra | 1,000 m²

Directreal Doma - Directreal Doma ponúka na predaj zabehnutú reštauráciu s penziónom priamo v

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Modra

1,050,000 € 1050 €/m²

ARETÉ REAL – PRIPRAVUJEME PREDAJ 6270m2 POZEMKU S JAZIERKOM V MODRE, ČASŤ ŠARKAPERKY

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Šarkaperky | 6,270 m²

Zbav sa stresu. Kúp si vlastný kúsok prírody v Modre, časť Šarkaperky. Naša realitná kancelári

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Modra

345,288 € 55 €/m²

PRENAJATÉ |ARISE | Na prenájom svetlý 3-izbový byt s loggiou, Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Dukelská | 65 m²

Realitná kancelária ARISE, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom veľmi príjemný a svet

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Modra

795 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Rekreačná chata v krásnom prostredí na prenájom, Modra - Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Pri starom mlyne | 112 m²

BOSEN Group Vám ponúka na dlhodobý prenájom krásnu rekreačnú chatu pri vodnom mlyne v Modre - H

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Modra

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN I Investičný pozemok na predaj, Modra

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 1,110 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1110 m2 v obci Modra v časti Harmóni

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modra

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

BOSEN | Romantická chalúpka pri vodnom mlyne, Modra - Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 112 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj romantickú chalúpku, ktorá sa nachádza v lokalite v minulosti

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

350,000 € 3125 €/m²

člen NARKS

NOVINKA - Rodinný dom - Celoročne obyvateľná chalupa s kolibou,garážou,bazénom a krásnym pozemkom v nádhernej prírode Malých Karpát - Modra Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Harmónia | 200 m²

Z poverenia a v zastúpení p. majiteľky Vám naša Realitná spoločnosť predstavuje a ponúka na pre

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

359,990 € 1800 €/m²

NOVINKA - TOP PONUKA - Rod. dom v Harmónii v malebnej prírode Malých Karpát s garážou, kolibou, bazénom a krásnym pozemkom - 1 545 m2

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 200 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Modra

359,990 € 1800 €/m²

ARETÉ REAL - PRIPRAVUJEME PREDAJ VINÁRSKEHO RODINNÉHO DOMU S HOSPODÁRSKOU BUDOVOU V CENTRE MODRY, DOLNÁ

Reality Modra

Rodinný dom | Dolná 25 | 252 m²

Objavte atmosféru starého vinohradníckeho mesta a vytvorte si domov s dušou na mieste, kde hist

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Modra

179,900 € 714 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ BUDOVY NA ŠPORTOVÉ A REKREAČNÉ ÚČELY S TROMA CHATKAMI, MODRA, HARMÓNIA

Reality Modra

Polyfunkčný objekt | Okružná | 533 m²

Podnikajte v budove s priestormi pre športové a rekreačné účely v príjemnom horskom prostredí r

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Okružná | 533 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL – PREDAJ RODINNÉHO DOMU S NEBYTOVÝMI BUDOVAMI KONČIACIMI NÁDÁHERNOU ZÁHRADOU A MESTSKÝMI HRADBAMI V CENTRE MODRY, ŠTÚROVA

Reality Modra

Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²

Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Modra

695,000 € 798 €/m²

ARETÉ REAL- Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti v meste MODRA, na slnečnom pozemku s veľkorysou výmerou 1790m2

Reality Modra

Rodinný dom | Podhorská ul | 100 m²

;Realitná kancelária ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na predaj zdravý, tehlový rodinný dom na slnečno

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Modra

480,000 € 4800 €/m²

Areté real - Predaj vinice v Modre

Reality Modra

Vinica, chmelnica | 998 m²

Ponúkam na predaj slnečnú, ale neobrábanú vinicu v katastri mesta Modra. Táto nehnuteľnosť pred

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Modra

7.8 €/m2 8 €/m2

ARETÉ REAL - Predaj, svetlého, priestranného, kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s loggiou a pivnicou vo výbornej lokalite.

Reality Modra

3 izbový byt | Komenského | 79.13 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komfortný, svetlý a moderne zrekonštruovaný byt v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Modra

224,000 € 2831 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S BAZÉNOM, MODRA, FERDINANDA PÍSECKÉHO

Reality Modra

Rodinný dom | Ferdinanda Píseckého | 114 m²

Kúpte si rodinný dom v kľudnej lokalite obklopenej prírodou. A to ticho! Exkluzívne len u nás!

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Modra

391,400 € 3433 €/m²

Areté real - Predaj pozemku - druh vinica v Modre

Reality Modra

Vinica, chmelnica | nezadané | 701 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj vinicu v Modre. Celková výmera pozem

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Modra

5,890 € 8 €/m²

Areté real - Predaj vinice v Modre pri Kalvárii

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Modra | 2,646 m²

Areté real Vám ponúka na predaj pozemok v extraviláne Modry. Prevažne rovinatý a slnečný pozemo

Publikované: 17.08.2022 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Modra

49,999 € 19 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 2725m2 STAVEBNÉHO POZEMKU AJ NA 2 DOMY, MODRA, HARMÓNIA, BADOGY

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Badogy | 2,725 m²

Chceli by ste si postavať dom na veľkom 2725 m2 pozemku prípadne na menšom 1068 m2 alebo 1656 m

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Modra

438,540 € 161 €/m²

Areté real - Predaj pozemku /trvalý trávny porast/ v Modre

Reality Modra

Iný poľnohosp. pozemok | 4,854 m²

Ponúkame na predaj trvalý trávny porast v katastri obce Modra, nachádzajúci sa v pokojnej a prí

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Modra

4.5 €/m2 5 €/m2

Arvin & Benet | Výnimočné súkromie v prírode: dva domy, bazén a upravená záhrada s potôčikom v Modre

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 2,790 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obľúbenej rekreačnej oblasti Harmónia –

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Modra

549,900 € 197 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23120)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie