Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z
1,250,000 € 2083 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,640 m²
Na predaj ponúkame investičný pozemok v Modre-Ha
290,400 € 110 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ohňavy | 50 m²
Hľadáte miesto, ktoré vyžaruje pokoj a teplo , kde by ste sa vzdialili od ruchu každonného živ
88,000 € 1760 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ohňavy | 75 m²
Zbožňujete vôňu lesa , ticho prerušované šumom stromov a pocit , že ste konečne tam , kde ch
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 597 m²
Realitná kancelária Wealth Group ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite mest
155,220 € 260 €/m²
Rodinný dom | Harmónia | 160 m²
Exkluzívne vám predstavujeme výnimočný dom, kde sa luxus prirodzene prepája so súkromím a bezpr
389,990 € 2437 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 80 m²
Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá
175,000 € 2188 €/m²
3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²
216,300 € 2318 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 82.62 m²
180,250 € 2182 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 93.32 m²
216,300 € 2318 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 993 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 993 m². Pozemok sa nac
350 €/m2 350 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 702 m²
Pozemok 702 m² v Modra Harmónia — miesto pre dom, ktorý dýcha pokojom Atmosféra a vízia miesta
198,000 € 282 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,000 m²
Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky na súkromné využitie v okrese Pezinok: - vinohrad
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
F31-14-LUVA Ponúkame na predaj exkluzívny, scelený pozemok o výmere 5 240 m² v lukratívnej čas
702,000 €
Chalupa, rekreačný domček | Harmónia | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočnú štýlovú chalupu v srdci prírody – Modra, časť Harmónia 🌲🏡 Tát
449,000 €
Chalupa, rekreačný domček | Modra | 72 m²
122-13-MACHO Ponúkame na predaj rekreačnú 4 – izbovú chatu po čiastočnej rekonštrukcii v rekrea
230,000 € 3194 €/m²
Rodinný dom | Kellenbergerova | 316 m²
Dvojgaráž • 2 samostatné bytové jednotky • 518 m² pozemok • tichá lokalita pri vinohradoch HLA
399,000 € 1263 €/m²
Garáž | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I
Cena dohodou
2 izbový byt | Šúrska | 58.5 m²
Realitná kancelária Red Knight vám exkluzívne ponúka na predaj moderné 2-izbové byty v novostav
169,900 € 2904 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 848 m²
Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v časti mesta Modra – Kráľová. ·
66,990 € 79 €/m²
Apartmánový dom | Harmónia | 598 m²
Ponúkame na predaj rekreačný objekt situovaný vo výnimočnom prírodnom prostredí Malých Karpát v
499,000 € 834 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Harmónia | 70 m²
Ponúkame na predaj 4-izbovú rekreačnú chatu s veľkorysým slnečným pozemkom (Badogy). Pozemok m
213,000 € 3043 €/m²
Iný objekt na bývanie | Harmónia | 598 m²
499,000 € 834 €/m²
Vinica, chmelnica | Modra | 783 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
15,000 € 19 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.