Rezidencia Mierova - skolaudované byty v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 94.37 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierova Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

466,125 € 4939 €/m²

Rezidencia Mierova - dostupné, skolaudované byty v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 69.07 m²

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,225 € 4882 €/m²

Rezidencia Mierova - dostupné, skolaudované byty priamo v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 94.6 m²

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5284 €/m²

Rezidencia Mierova - skolaudované byty , dostupné ihneď

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 69.32 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierová Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

363,875 € 5249 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNY obchodný priestor v Bratislave na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Drieňová | 254 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj EXKLUZÍVNY obchodný priestor. Vďaka ex

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

699,000 € 2752 €/m²

Dvojgeneračný 6i rodinný dom v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Pre klienta so zabezpečeným financovaním hľadám dvojgeneračný rodinný dom v Bratialve- m.č. Ru

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

✅ 100m2 byt s lodžiou a terasou s možnosťou prerábky na 4i

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 116 m²

Ak hľadáte bývanie o ideálnej rozlohe okolo 100m2 s možnosťou mať 4 izby a bez kompromisov na

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 2585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ:Luxusný 2-izbový byt v top lokalite, Koceľova ul., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Samostatná garáž 14 m2 v Ružovej doline

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ružová dolina | 14 m²

RE/MAX ponúka na predaj samostatne uzatvárateľnú garáž v suteréne bytového domu so vstupom z R

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

45,000 € 3214 €/m²

Investičná príležitosť - administratívne priestory v atraktívnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj administratívne priestory v atraktívnej lokalite.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

297,000 € 2250 €/m²

Vysoké stropy-nízke náklady -Priestranný 2i byt- možnosť zmeny na 3i | 64,6 m²+pivnica 6 m²+2 loggie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Domkárska | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX Radius exkluzívne ponúka na predaj svetlý a udržiavaný 2-izbový byt

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,950 € 2968 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a parkingom – projekt BORIA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou loggiou v prestížnom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj – Prízemný 5 izbový rodinný dom s obytným podkrovím – Bratislava II Ružinov mč. Trnávka.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Rádiová | 154 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v Ružinove – BA II m

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 2396 €/m²

NA PREDAJ – Investičný pozemok 5 733 m² Bratislava – Ružinov (Trnávka, pri letisku)

Reality Bratislava-Ružinov

Iný poľnohosp. pozemok | Pri letisku | 5,733 m²

Na predaj pozemok - orná pôda, o výmere 5733 m2 – k. ú Bratislava –Ružinov - časť Trnávka ZÁ

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj – Administratívna budova, výrobný hala, skladové priestory, pozemok, parkovisko – BA II mč. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Výrobný objekt | 1,057 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu, ktorá sa nachádza v priemyselnej časti s prevažne nebytovými st

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ - Obchodné priestory s výkladmi do ulice 336 m2 - Tomášiková ul. mč. Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 336 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory s výkladmi na Tomášikovej ulici Obchodné priestory

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Záhrada s chatkou pri jazere Zlaté Piesky v uzavretej časti Mokráň Záhon - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 29 m²

Ponúkame na predaj slnečný 400 m2 pozemok so záhradnou chatkou 29 m2, v jednej z najobľúbenejší

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 5345 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2 komfortných parkovacích miest vedľa seba – Mraziarenská ul., Bratislava – Ružinov (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12 m²

Ponúkame na predaj dve parkovacie státia vedľa seba v garážovom dome na Mraziarenskej ulici vo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

23,000 € 1917 €/m²

Na predaj pozemok v lokalite Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Domové role | 799 m²

V Zastúpení klienta ponúkame jedinečnú príležitosť kúpy atraktívneho pozemku v obľúbenej časti

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 363 €/m²

Na predaj: Tehlový rodinný dom v Prievoze na pokojnej Kláštorskej ulici s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kláštorská | 183 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci tehlový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších častí

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

440,000 € 2404 €/m²

2 izb byt s balkónom a veľkou pivnicou - blízko Mlynských Nív

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Daxnerovo námestie | 55 m²

Ponúkame na predaj 2 izb. byt s balkónom orientovaným do tichého dvora a s pivničnou kobkov. N

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5091 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Daxnerovo námestie | 54.91 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5099 €/m²

Krásny 4 izb. byt na Trenčianskej ulici v Ružinove na predaj.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 4 izbový byt s balkónom na Trenčianskej ulici č. 20 v Bratislave.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

536,000 € 4873 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj investičný pozemok na Jastrabej ulici v Bratislave.

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Jastrabia | 562 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok na Jastrabej ulici v Bratislave o výmere 562 m² v roz

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23091)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie