Prenájom kancelárií v budove BBC 1, Plynárenská, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 22 m²

Polyfunkčná budova BBC 1 na Plynárenskej ulici predstavuje moderné a etablované business centru

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom reprezentatívnych kancelárií 28 a 41 m2, BBC1, Plynárenská, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 27.97 m²

Ponúkame na prenájom dve samostatné, atypické kancelárie v prestížnej administratívnej budove B

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Objekty na podnájom Bratislava-Ružinov

556 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prémiový prenájom kancelárie BBC1, Plynárenská, 17,76 m2, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 17.76 m²

Ponúkame na prenájom moderný kancelársky priestor typu Flexispace v prestížnej administratívnej

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

356 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov BBC 1, 213m2, Plynárenská, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 213.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor nachádzajúci sa v prestížnej administratívnej budove

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 90m2 » novostavba » cena 855,- EUR / 9,5 ,-EUR/m2 (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 99 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v kvalitne postavenej polyfunkč

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

855 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Ekonomické bývanie pre 4 osoby »» 2 izby + samostatná kuchyňa » cena 590,- (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 3 izb. byt - Ekonomické bývanie pre 3 osoby, samostatná kuchyňa » cena 650,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Gregorovej | 69 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre tri osoby v celkovej cene 800,- EUR. Tento by

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NOVÝ klimatizovaný 3 izbový byt v novostavbe ZWIRN, 2X parkovanie, pivnica, 1minúta od NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 84 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový luxusný klimatizovaný 3 izbový byt v novom projekte Zwirn. Nac

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, kamera

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 12 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj vonkajšie park

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

23,900 € 1992 €/m²

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, investícia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 13 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

24,900 € 1915 €/m²

Ponuka kancelárskych priestorov v strategickej lokalite na Košickej ulici, lukratívna časť Nivy.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.7 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v zastúpení klienta

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE EDEN PARK s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 58 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt na Drieňovej ulici v objekte EDEN PARK v blízkost

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Jégeho s balkónom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 56 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom v novostavbe na Jégeho ulici v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom orientovaný do tichého vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Ponúkame na prenájom veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom, šatníkom/pracov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľký, presvetlený 2 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkam na predaj veľký presvetlený 2 izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici v Bratislave

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

4 izbový byt v pôvodnom stave s loggiou v širšom centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Martinčekovej ulici v Bratislave v mestskej časti Ružinov. R

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3213 €/m²

Priestranný a zariadený 2,5 izbový byt s terasou vo výbornej lokalite v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dulovo námestie | 63 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt o výmere 63 m² vo vyhľadávanej lokalite Dulovo námestie, Br

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 1 izbový byt v príjemnom tichom prostredí

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Banšelova | 32 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave v mestskej časti Ružinov - T

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Plne zariadený 2,5 izbový byt s balkónom v tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt v Ružinove -Trávniky vedľa OC Retra ma Šalviovej ulici. Roz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 izbový byt v NOVOSTAVBE City Park s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v novostavbe City Park (veža C) v Bratisl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Priestranný 2 izbový byt s loggiou vo výbornej lokalite pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ďatelinová | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt s na Ďatelinovej ulici v Bratislave v Ružinove pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Príjemný svetlý a zariadený 3 izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Ponúkame na prenájom príjemný svetlý 3 izbový na ulici Ružová dolina v Bratislave v mestskej ča

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie