NOVÝ klimatizovaný 3 izbový byt v novostavbe ZWIRN, 2X parkovanie, pivnica, 1minúta od NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 84 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový luxusný klimatizovaný 3 izbový byt v novom projekte Zwirn. Nac

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, kamera

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 12 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj vonkajšie park

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

23,900 € 1992 €/m²

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, investícia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 13 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

24,900 € 1915 €/m²

Ponuka kancelárskych priestorov v strategickej lokalite na Košickej ulici, lukratívna časť Nivy.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.7 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v zastúpení klienta

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Jégeho s balkónom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 56 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom v novostavbe na Jégeho ulici v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE EDEN PARK s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 58 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt na Drieňovej ulici v objekte EDEN PARK v blízkost

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom orientovaný do tichého vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Ponúkame na prenájom veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom, šatníkom/pracov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 1 izbový byt v príjemnom tichom prostredí

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Banšelova | 32 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave v mestskej časti Ružinov - T

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Veľký, presvetlený 2 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkam na predaj veľký presvetlený 2 izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici v Bratislave

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

4 izbový byt v pôvodnom stave s loggiou v širšom centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Martinčekovej ulici v Bratislave v mestskej časti Ružinov. R

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3213 €/m²

Priestranný a zariadený 2,5 izbový byt s terasou vo výbornej lokalite v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dulovo námestie | 63 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt o výmere 63 m² vo vyhľadávanej lokalite Dulovo námestie, Br

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izbový byt s loggiou vo výbornej lokalite pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ďatelinová | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt s na Ďatelinovej ulici v Bratislave v Ružinove pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový byt v NOVOSTAVBE City Park s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v novostavbe City Park (veža C) v Bratisl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Plne zariadený 2,5 izbový byt s balkónom v tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt v Ružinove -Trávniky vedľa OC Retra ma Šalviovej ulici. Roz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Útulný a zariadený 1 izbový byt s loggiou v príjemnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Planét | 49 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený byt na ulici Planét v Bratislave v mestskej časti Ruži

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Príjemný svetlý a zariadený 3 izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Ponúkame na prenájom príjemný svetlý 3 izbový na ulici Ružová dolina v Bratislave v mestskej ča

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prakticky riešený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s balkónom a parkovacím miestom v súkromnej garáži

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame na prenájom prakticky riešený 2 izbový byt na Jégého ulici v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Zariadený 3 izbový byt vo vynikajúcej a tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt na Ondrejovovej ulici v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Galvaniho dvory 2 s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 2 izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave v mestske

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 41 m²

Ponúkame na predaj svetlý a moderný 2 izbový byt v novostavbe Ružinovská 1 v Bratislave vo vyhľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5610 €/m²

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

193,900 € 3957 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 2 izbový byt s balkónom v príjemnej lokalite pri parku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Planét | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na ulici Planét v Bratislave v mestskej časti Ružinov na Ostr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Štýlový 2,5 izbový byt v projekte NUPPU s balkónom, s vonkajším a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (apartmán) v projekte NUPPU s balkónom a garážovým státím na

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23088)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Upresniť hľadanie