ASSENZIO - PRENÁJOM - NEBYTOVYCH PRIESTOROV - MLYNSKE NIVY - RUZINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Mlynské nivy | 30 m²

Assenzio Property ponúka: zariadený do 30 m² nebytový priestor na ulici Mlynské nivy v Ružinove

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 47 €/mesiac/m²

Zariadená zrekonštruovaná garzónka, 20 m², 1. posch., Wifi, parkovanie vo dvore, na Krajnej ulici, neďaleko Avion shopping center v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Krajná | 20 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovanú garzónku na Krajnej ulici v Ružinove, neďaleko Avion shopp

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Veľký 2-izbový byt v Ružinove, Čaklovská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čaklovská | 56 m²

Broker Consultng ponúna na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt na Štrkovci, BA - Ružinov, Čaklo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4643 €/m²

člen NARKS

2-IZBOVÝ BYT MEZONET S PIVNICOU, BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | ZWIRN 2, Ružinov | KOLAUDÁCIA JAR 2028

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Košická | 65.83 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame na predaj úplne nový 2-izbový mezonet na dv

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

507,617 € 7711 €/m²

2 izb. byt RUŽINOV Zimná komplet rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 48 m²

Byt je po kompletnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, elektroinštalácia, vodoinštalácia, po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4771 €/m²

REZERVOVANÉ - 2i byt, 58m2 – BA-Ružinov: PROVÍZIU neplatíte, novostavba NUPPU, slnečný, zariadený, PARKOVANIE, VEĽKÁ lodžia 7m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

REZERVOVANÉ - 2i byt, 58m2 – BA-Ružinov: PROVÍZIU neplatíte, novostavba NUPPU, slnečný, zariade

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rohová prevádzka v obchodnej pasáži - predaj cez okienko - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 10.04 m²

Skvelá rohová obchodná prevádzka - presklená s vitrínami a výlohami - predaj cez okienko. V

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

187.8 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Reštaurácia, pizzeria, klub alebo detské centrum -takmer v centre - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Záhradnícka | 581.5 m²

Ponúkame na prenájom variabilný priestor o výmere 581,5 m2 na 1. poschodí centra GRAND HOUSE.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,795 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj záhrady s chatou, Bratislava Zlaté piesky, Mokráň záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 310 m²

Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj záhradu s chatou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej os

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 510 €/m²

Predaj chaty Bratislava, Zlaté piesky

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 30 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 5267 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt s pivnicou a orientáciou do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 45.51 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt na Prievozskej ulici, katastrálne územie Nivy. N

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,000 € 4878 €/m²

2-izbový byt s potenciálom / Nivy – 500 bytov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súťažná | 51.8 m²

FinReal go ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s potenciálom, výhľadom do zelene a skvelou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 3668 €/m²

Kompletne zariadený 2-izb. byt v tichej lokalite/ NIVY ( 500 bytov ).

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 54 m²

So súhlasom vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2-izb. byt nachádzajúci sa v tichej loka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5093 €/m²

Skvelé obchodné priestory priamo pri supermarkete - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 9.11 m²

Ponúkame skvelé priestory na malú prevádzku - obchodík, opravovňu obuvi, krajčírstvo.... blízko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

148 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

M A R T I N Č E K O V A | 3i byt 124m² s balkónom | BAII - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 120 m²

Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na prenájom priestranný 3-izbový byt v projekte ShipHouse

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Luxusná novostavba v žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový diz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4894 €/m²

Skladovo-logistické priestory v najmodernejšom štandarde, priamo na letisku v Bratislave!

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Ivanská cesta | 7,800 m²

Ponúkame na prenájom moderné logisticko-skladové priestory priamo pri letisku M. R. Štefánika v

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom skladových priestorov od 900 do 2 000 m2 v Bratislave, ulica Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | 2,000 m²

Ponúkame Vám skladovú halu a flexibilné priestory v strategicky výhodnej polohe. Aktuálne je do

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Pozemok v Ružinove s projektom na 6 bytových jednotiek

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mlynské luhy | 909 m²

Realitná kancelária Pegas Real Vám ponúka na predaj pozemok v Ružinove s hotovou štúdiou na byt

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Garážové státie v parkovacom dome v Ružinove na Mraziarenskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 0 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v parkovacom do

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,000 €

Na predaj garáž na Papraďovej ul. v BA - Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papradová | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž vo vyhľadávanej lokalite na Papraďovej ul. v Ružinove,

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

36,000 € 2000 €/m²

Krásny 5-izbový mezonet v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Novohradská | 166.44 m²

Pegas real ponúka na predaj veľkorysý - výborne dispozične riešený 5 - izbový mezonet v atraktí

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

690,000 € 4146 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt na Jégeho ulici v BA - Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jégeho | 93.11 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v bytovom dome len s 15 b

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,192 € 4287 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30426)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23091)
Upresniť hľadanie