Garáž | Jarabinková | 15 m²
Ponúkame Vám na predaj široké garážové parkovacie stojisko v novostavbe Jarabinky na Jarabinkov
32,900 € 2193 €/m²
2 izbový byt | Sedmokrásková | 73 m²
Ponúkame na prenájom veľký, slnečný 2 izbový byt s balkónom a parkovaním, pivnicou v novostavbe
620 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bajzova | 66 m²
Prenájom luxusného a zariadeného 3izb. bytu na Bajzovej ulici v Ružinove v dobrej lokalite pri
840 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kašmírska | 70.59 m²
Ak si zarezervujete tento byt v najbližších dňoch, do polovice mája máte šancu ovplyvniť jeho a
324,900 € 4603 €/m²
3 izbový byt | Radarová | 65 m²
Aktuálne rekonštruujeme 3-izbový byt na Radarovej ulici v obľúbenej bratislavskej lokalite Ruži
307,900 € 4737 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 282 m²
Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárske priestory na Drieňovej ul. v Ružinove. Jedná s
9.3 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | 1,650 m²
Realitná kancelária DOM prenajíma kancelárske priestory v budove ktorá prešla v roku 2022 - 2
11.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Drieňovej ulici v Bratislave vo výmere 15-30 m2
9.5 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | 4,500 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom kancelárske priestory v lokalite asi 4km od centra m
10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | 2,000 m²
Administratívne centrum sa nachádza v rýchlo sa rozvíjajúcej časti Bratislavy, kde prebiehala
9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²
9.5 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | 4,000 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom kancelárske priestory na Galvaniho ulici. Lokalita
10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | 5,000 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom exkluzívne kancelárske priestory, ktoré sú doplnen
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²
9.5 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²
9.5 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²
9.5 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²
9.5 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | 3,000 m²
Realitná kancelária DOM Vám ponúka kancelárske priestory v Bratislave v časti Trnávka na Pest
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Plynárenská | 115 m²
Vitajte v bratislavskom „City. Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infra
Info v RK
2 izbový byt | 48 m²
Hľadám pre konkrétneho klienta 2 izb. byt v cene do 200 000 €. Byt by mal mať 2 samostatné nep
200,000 € 4167 €/m²
Iný priestor | Záhradnícka | 50 m²
Ponúkame na prenájom 3 samostatné priestory s výmerou 20 - 52m2 (cca pre 15 - 45účastníkov) na
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Záhradnícka | 117.74 m²
Ponúkame veľkorysý skladový priestor / show room / eshop ... na 1NP v polyfunkčnom objekte Gra
459.2 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kašmírska | 35 m²
Útulný 1-izbový byt v tichej časti Ružinova – ideálny pre jednotlivca alebo pár (aj s domácim z
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Záhradnícka | 13.33 m²
Skvelá obchodná prevádzka - presklená s vitrínami a výlohami - predaj cez okienko. V susedst
179.9 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.