Na prenájom svetly 2-izbový byt v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na prenájom svetlý 2-izbový byt v projekte Klingerka, v blíz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Predaj moderného 4 izbového rodinného domu v Prievoze na Kľukatej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kľukatá | 199 m²

Callireal ponúka na predaj modernú dvojpodlažnú novostavbu 5-izbového rodinného domu v atraktív

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 3266 €/m²

Na prenájom veľký, priestranný 2-izbový plne zariadený byt v staršej novostavbe Celková výmera bytu je spolu 87 m2 - byt 75 m2 + terasa 9 m2 + balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 87 m²

Na prenájom veľký, priestranný 2-izbový plne zariadený byt v staršej novostavbe Celková výmera

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

TOP PONUKA, TEHLA, PARKOVANIE A DOM AKO NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

JEDINEČNÁ PONUKA - predaj administratívnej budovy so skladovými priestormi a možnosťou ubytovania na Strojníckej ulici v Bratislave!

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Strojnícka | 834 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu so skladovými priestormi a možnosťou ubytovania na St

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,890,000 € 2266 €/m²

** NOVOSTAVBA ** KOMPLET ZARIADENÝ A KLIMATIZOVANÝ 2 izb. byt s balkónom – REZEDOVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rezedová | 51 m²

Dáme do prenájmu nádherný, komplet zariadený a klimatizovaný 2 izbový byt s balkónom v novostav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Veľmi pekný 1-izbový byt s klimatizáciou v dome DORNYK, ul. Vietnamská

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vietnamská | 24 m²

Prenájom príjemného a slnečného 1-izbového bytu s klimatizáciou v dome Dornyk, ulica Vietnamská

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

545 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Prenájom - Kancelárske priestory vo vynikajúcej lokalite - 385,72m2 - Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 386 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom zariadené kancelárske priestory vo vynik

Publikované: 05.04.2023 Aktualizované: 05.04.2023
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,860 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Krásny 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3, odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s balkónom orientovaný do vnútrobloku v skolaudovanej etape

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

306,500 € 6521 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ PENTHOUSE V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU, 200 m2, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový penthouse na najvyššom podlaží s veľkoformát

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PRENÁJOM, 2-IZB. BYT, PRIEVOZSKÁ ULICA, BRATISLAVA - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 44 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v novostavby na Pri

Publikované: 22.02.2022 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj - Kancelárske priestory vo vynikajúcej lokalite - 385,72m2 - Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 385.72 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj zariad

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 23.03.2023
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

618,000 € 1602 €/m²

PREDAJ POZEMOK, výmera 1032 m2, ulica Gagarinova, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 1,032 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj INVESTIČNÝ pozemok na Gagarinovej

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 310 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY SVETLÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 3-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

EDEN PARK, PRENÁJOM, BYT - 3 IZBOVÝ, 82M2 + 17M2 TERASA, DRIEŇOVÁ ULICA, BRATISLAVA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 82 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v Eden Parku na Dri

Publikované: 17.09.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Veľkometrážny 3-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny 4-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, 200 m2, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Šándorova ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,999 € 4683 €/m²

REZERVOVANÉ - VALEN | Pokojné bývanie v Ružinove s výbornou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60.22 m²

Objavte príjemné mestské bývanie v skvelej lokalite. Zeleň, skvelá občianska vybavenosť a výbor

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4150 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NAVA | PRIESTRANNÝ 1 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU V PROJEKTE JARABINKY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jarabinková | 46 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 1-izbový byt v novostavbe Jarabinky

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,900 € 4889 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 46.99 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a presvetleným interiérom? Ponúkame výnimoč

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

276,265 € 5879 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51.63 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a šatníkom? Ponúkame výnimočný byt s rozloh

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

278,267 € 5390 €/m²

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov, Ostredky: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 77 m²

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA EXKLUZÍVNE po

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3636 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23095)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie