Prenájom samostatného kancelárskeho priestoru od 200 m² v GBC I v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom samostatné kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: NA PREDAJ zariadený 1-izbový byt v novostavbe s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 1,5- izbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 7056 €/m²

PRENÁJOM - komplet kvalitne zariadený, klíma, 3izb. byt s parkovacím miestom a pivnicou. IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 78 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Ružinov, Ovocné sady. Štýlo

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,340 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom zariadený 1-izbový byt *VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 1-izbový byt v Bratislave–mes

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom *VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 2-izbový byt v Bratislave–mes

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového bytu, ktorý vie byť podľa Vašich predstáv.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 69 m²

Máme pre Vás 3 izbový byt s vymenenými plastovými oknami, loggiou a aj balkónom, ktorý si viet

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3464 €/m²

Krásny moderný byt na prenájom ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 47 m²

Minimálna doba nájmu: 1 rok Byt je k dispozícii ihneď Cena: 850 € nájom + 150€ náklady (vráta

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Na prenájom 3-izbový byt s dvomi balkónmi v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 65 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3- izbový byt vo výbornej tichej lokalite, plnej zelene v Bratislave

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Bratislave- mestská časť Staré Mesto. Byt sa nachádza

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

895 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LUXUSNÝ 3,5 IZB. BYT PO NÁDHERNEJ REKONŠTRUKCII, BA NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Rastislavova | 80 m²

Ponúkame na predaj, nový, neobývaný 3,5 izb. byt na ul. Rastislavova, BA Ružinov. Nachádza sa n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 5613 €/m²

PRENÁJOM pri PALACE shopping centre KANCELÁRIE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 1 m²

Ponúkame Vám Kancelárie na prenájom pár metrov od Palace shopping centra v Bratislave. Rôzne

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Na prenájom Exkluzívne kancelárie na Trnavskej ceste

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 205 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Trnavskej ceste v Bratislave II – Ružinov. K disp

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,050 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1-izbový byt s výbornou dispozíciou v obľúbenej lokalite – Miletičova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Miletičovej ulici v Bratisla

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

PRENÁJOM: reprezentatívny obchodný priestor, 175 m2, Bratislava - Ružinov, Tomášikova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Tomášikova | 175 m²

Prenájom: atraktívny obchodný priestor o výmere 175 m² nachádzajúci sa na prízemí bytového dom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ASSENZIO - PRENÁJOM - 3 IZBOVÝ BYT - RUŽOVÁ DOLINA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Assenzio Property ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM| Luxusný 4-izbový strešný byt s nádhernou terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Drieňová | 140 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom jedinečný 4izbový penthouse na najvyššom poschodí rezidenčn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,690 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NOVÝ BYT 73 m2! TOP lokalita EUROVEA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 73 m²

!PRVÉ PRENAJÍMANIE! Ponúkame na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v pres

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM-KANCELÁRSKE PRIESTORY,BRATISLAVA BUSINESS CENTER-BBC1,RUŽINOV-PLYNÁRENSKÁ 9300m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 9,300 m²

TUreality ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove BBC1. BBC1 je reprezentatívna admin

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 64.42 m²

Hľadáte príjemný byt vo výnimočnej lokalite? Ponúkame nový 3-izbový byt s rozlohou 64,42 m² v o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

326,549 € 5069 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN S TERASOU, NOVOSTAVBA, JÉGÉHO ALEJ – RUŽINOV – ČASŤ NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.12 m²

Dr. Domov ponúka na predaj exkluzívny 2-izbový, zariadený apartmán s veľkou terasou v najlepšej

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 5024 €/m²

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Strojnícka | 1,466 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj atraktívny stavebný pozemok v Bratislav

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

307 €/m2 307 €/m2

Na prenájom: 2-izbový byt v novostavbe – Seberíniho, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 75 m²

Na prenájom: 2-izbový byt v novostavbe – Seberíniho, Bratislava Ponúkame na prenájom 2-izbový b

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj dvojizbového bytu na najlepšej adrese v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jadrová | 52.69 m²

V zastúpení majiteľa ponúkam na predaj tento veľmi príjemný dvojizbový byt na Jadrovej ulici v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

202,500 € 3843 €/m²

Na prenájom svetly 2-izbový byt v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na prenájom svetlý 2-izbový byt v projekte Klingerka, v blíz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Rodinné domy na predaj (23094)
Upresniť hľadanie