Prenájom kancelárskych na Bajkalskej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v dvojpodlažnej administratívnej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom relaxačného centra s fitnes v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Hotel, penzión, ubytovňa | Krajná | 250 m²

Ponúkame Vám na prenájom vybavený priestor s 2 saunami, bazénom, vírivkou, a zariadeným fitnes

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Administratívne priestory 74m2, nízka cena, výhodná poloha, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor, Bratislava II, Ružinov, v areáli na Pestovateľskej u

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dvojkancelária 57m2, v širšom centre Bratislavy, parkovanie, skladové

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Ružinov, Záhradnícka. Plocha: úžitková 57m2. Nachádza sa na

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie v administratívnej budove Aircraft Bulding

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivánska cesta | 1,100 m²

Ponúkame administratívne kancelárske priestory v administratívnej budove Aircraft Bulding na

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Menšie kancelárie v širšom centre mesta, 27m2, 44m2, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 27 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárskej priestory, rôzne výmery v Bratislave II - Ružinov, Záhrad

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske celky aj samostatné kancelárie, 30m2, 40m2, vlastné zázemi

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie 245,55m2 Lake Building, Drieňová ul., Ružinov - Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 245.55 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Drieňová ul., budova Lake B

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky celok 100 m2, Bratislava II-Ružinov, bezproblémové parkova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok 100 m2 so samostatným vchodom z ulice, nachádzajúci

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívne kancelárie na Gagarinovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 350 m²

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom kance

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory od 17m2, Koceľova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Koceľova | 17 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory vo výbornej lokalite, Koceľova ul., Ružinov.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Dvojkancelária 34m2, Koceľova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Koceľova | 34 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Ružinov, Koceľova. Plocha 34m2.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO I 3 Izb. byt s balkónom 64 m2 I OSTREDKY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredkova | 61 m²

RADO Reality Vám ponúka: 3-izbový byt v TOP lokalite Ružinova – Ostredková ulica | ideálny na b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 4261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | RODINNÝ DOM S OBCHOD. PRIESTORMI | RUŽINOV - TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Beckovská | 580 m²

Hľadáte bývanie a podnikanie na jednej adrese ? RADO Reality vám ponúka na predaj jedinečný

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1,284,000 € 2214 €/m²

RADO I NA PRENAJOM ZABEHNUTE KADERNICTVO I BA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Beckovská 24 | 105 m²

RADO Reality Vám ponúka : NA PRENÁJOM: ZABEHNUTÉ KADERNÍCTVO & BEAUTY SALÓN Ponúkame na prená

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,050 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

RADO | Obchodný priestor 89m2 | Ružinovská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružinovská | 89 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj obchodný priestor s rozlohou 89 m², nachádzajúci sa na 1. posc

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 3360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | RODINNÝ DOM S OBCHOD. PRIESTORMI | RUŽINOV - TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 580 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,284,000 € 2214 €/m²

RADO | ZWIRN 2-izbový byt 50m2 + balkón 5m2 | Košická - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48 m²

RadoReality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v nadštandardnom projekte Zwirn na Košickej ulici

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,900 € 7456 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Veľkometrážny 3i byt s výťahom a pivnicou | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 81.81 m²

Hľadáš pre svoju rodinu byt v mimoriadne žiadanej lokalite, kde máš všetko dôležité na pár krok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3178 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok Ružinov - Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Varínska | 760 m²

„Investičný stavebný pozemok so stavbami v atraktívnej rohovej polohe Ružinova - PRIEVOZ (Varín

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 1051 €/m²

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok so stavbou Ružinov Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Varínska | 220 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 3632 €/m²

Prenájom samostatného kancelárskeho priestoru 586 m² v GBC I v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom samostatný kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom samostatného kancelárskeho priestoru 317 m² v GBC I v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom samostatného kancelárskeho priestoru od 200 m² v GBC I v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom samostatné kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23093)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)