Prenájom kancelária 72 m2, Zlaté piesky - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 72 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom peknú a priestrannú kanceláriu o veľkosti 72 m

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom reprezentatívne kancelárie 47m2,Zlaté piesky,BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 47 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárie s výhľadom do tropi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP INVESTÍCIA, TOP ADRESA, BÝVAJTE PRIAMO V CENTRE DIANIA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dulovo námestie | 44 m²

BÝVANIE NA TOP ADRESE PRI DULOVOM NÁMESTÍ - VEĽKÝ 1- IZBOVÝ BYT SITUOVANÝ DO TICHÉHO DVORA Rea

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 5432 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKÝ OPEN SPACE 620 m2/PARKOVANIE V UZAVRETOM AREÁLI,BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 620 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA NESTGROUP PONÚKA NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY S VÝMEROU 62

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA RD so záhradou a garážou, Gruzínska ulica-Prievoz, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Gruzínska | 280.83 m²

Realitná kancelária NestGroup Vám prináša EXKLUZÍVNU príležitosť na kvalitné a pokojné bývanie

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom menšia kancelária 15m2, Zlaté piesky, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 16 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom menšie kancelárie s veľkosťou od 16 m2, dobrá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE Predaj administratívnej budovy, súkromný areál, sklady

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | . | 3,217 m²

Spoločnosť NestGroup ponúka exkluzívne na predaj túto výnimočnú administratívno-prevádzkovú bud

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA nebytový priestor používaný na bývanie, Vlčie hrdlo, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 27.47 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ nebytový priestor používaný na bývani

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

79,900 € 2909 €/m²

Predaj - kryté parkovacie státie v projekte NUPPU, BA II. - časť Prievoz, Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hraničná | 12.26 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj kryté parkovacie státie v projekte NUPPU- Magnolia, BA II. -

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 2284 €/m²

Predaj - vonkajšie PARKOVACIE a vnútorné GARÁŽOVÉ státia, projekt OVOCNÉ SADY, BA II. , Ivánska cesta

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 12 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj PARKOVACIE STÁTIA a vnútorné GARAŽOVÉ STÁTIA v projekte OVOC

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 1500 €/m²

Butikový 2 izbový apartmán s loggiou v novostavbe z r.2023 Jégeho Alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | trnavská cesta 8B | 66.88 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nový moderný a kompletne zariadený 2 - izbový apartmán v bu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 4785 €/m²

Obchodný priestor - kancelária v novostavbe na Miletičovej ulici - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Miletičova 5 | 96.52 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka na predaj komfortný a kompaktný obchodný priestor - kancelá

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 2849 €/m²

Prenájom- kvalitný kancelársky priestor v NOVOSTAVBE,BA II.,Astrová ul., 104,20 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Astrová | 104.2 m²

Spoločnosť GALMAN na prenájom kvalitný, väčší kancelársky priestor na ul. Astrová v Metskej čas

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľký, kompletne ZARIADENÝ 2i byt s exteriérom v NÍZKONÁKLADOVEJ novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 75.7 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, kompletne ZARIADENÝ 2i byt s veľkým

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,900 € 4754 €/m²

Hľadáme developerský projekt

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1 m²

Hľadáme pre nášho klienta developerský projekt na akvizíciu, ideálne s vydaným stavebným povole

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

RentHub | 3i byt plný energie | terasa a balkón | parkovanie | NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 70 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom byt, ktorý má farby, charakter a dušu. 3-izbový byt v p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RentHub | moderné bývanie | 1,5i bt | NUPPU | parkovanie | Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 37 m²

Moderný 1,5-izbový byt s parkovaním v projekte NUPPU, Ružinov Slavo z RentHub ponúka na prenáj

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

RentHub | Moderneý 2-i byt | Páričkova | bez provízie | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 54 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom útulný 2-izbový byt v novostavbe na ulici Páričkova. Hľa

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 59 m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE EXKLUZÍV

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4407 €/m²

Prenájom 1,5-izbového bytu v príjemnej a žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1,5-izbový byt v príjemnej a žiadanej lokalite Ružinov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor Bratislava, Zlaté Piesky.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Cesta na Senec | 35 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Bratislave, Zlaté Piesky na pasáži Tesco Hypermarket n

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 25.06.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Záhrada s útulnou záhradnou chatkou, vodou a elektrinou pri Zlatých pieskoch na predaj, Bratislava - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 264 m²

Realitná kancelária Konfido predá pozemok – záhrada s podpivničenou záhradnou chatkou, Bratisla

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

109,000 € 413 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Bočná | 16 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

109,000 € 6813 €/m²

Súrne hľadám pre klientku do prenájmu byt

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Gagarinova | 45 m²

Do dlhodobého prenájmu súrne hľadám pre klientku 1–2 izbový byt alebo dvojgarsónku v Bratislave

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23093)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie