REZERVÁCIA_Prenájom 3-izb. bytu v projekte KLINGERKA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkenícka | 84.3 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s priestrannou loggiou a garážovým parkovacím státím v novost

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov – Plynárenská ulica, Bratislava - od 17 do 692m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 80 m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov – Plynárenská ulica, Bratislava Flexibilné priesto

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor – Bratislava-Ružinov | 276 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 276 m²

Obchodný priestor – 276 m² Bratislava-Ružinov Obchodný priestor v modernom areáli, priamo op

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

Hľadáme na prenájom priestor vhodný na športovú halu (minimálne 1000 m²).

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom veľký priestor s vysokými stropmi, vhodný na športovú halu (minimálne 1000

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

Na prenájom prízemný, obchodný priestor 172 m2 na Kaštieľskej ulici - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 172 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor 172 m2 na Kaštieľskej ulici - Ružinov.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,580 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom komerčných priestorov – Vajnorska. Rozloha: 10 - 123 м2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 38 m²

Prenájom komerčných priestorov – Vajnorska BEZ provizie!!! Hľadáte priestor pre svoje podnik

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme na kúpu 2-3 izb. byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 0 m²

Hľadáme na kúpu byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere (Štrkovec). Ideálne 2-izbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na prenájom prízemný, obchodný priestor 40 m2 v BA - Súkennická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Súkennícka | 40 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor 40 m2 v BA - Súkennická ulica. Úžitkov

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 38 €/mesiac/m²

PREDAJ – obchodný priestor pri Avion Shopping Park a IKEA, 276 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²

PREDAJ – obchodný priestor v atraktívnej lokalite Pestovateľská, Bratislava Výmera: 276 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

HĽADÁME PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 800 m²

HĽADÁME PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV Pre sieť potravinových predajní hľadáme obchodné pries

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny Bratislava a okolie. ľudia sú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na prenájom pozemok v Ružinove 2 800 m2 v lokalite Pod gaštanmi na komerčné využitie

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Pod gaštanmi | 2,800 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom pozemok v Ružinove 2 800 m2 v lokalite Pod gaštanmi na komerčné vyu

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom komerčných priestorov vedľa IKEA a AVION Bratislavy 12-296m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Prenájom komerčných priestorov – Air Offices, vedľa IKEA a AVION Bratislavy BEZ provizie!!! H

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave .

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave . Preferované lokality: začiatok Ružinova aleb

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt s loggiou v projekte VIKTÓRIA, Košická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 70 m²

Realitná kancelária BABONY TRE ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt s loggiou v projekte VIK

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,179 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Babony TRE/ novostavba 2-izb. zariadený, projekt NUPPU (odpočet DPH)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Predáme 2-izb. byt v kvalitnom projekte NUPPU, novostavba, Mlynské Nivy, ešte nikdy neobývaný,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

REZERVOVANE I Prenájom 3i bytu v City Park Ružinov, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 70 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe City Park Ružinov, ideálnej p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 85 m²

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre Ponúkame svetlý a útulný 3-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 4576 €/m²

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Babony TRE I Predaj Ecocapsule – autonómne ekologické bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 37.5 m²

Ponúkame na predaj jedinečné Ecocapsule – autonómne ekologické bývanie novej generácie, ktoré p

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,900 € 797 €/m²

BabonyTRE I Prenájom 2-izbový byt + bazén na streche-ROZADOL - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Babony TRE ponúka na prenájom jedinečný, kompletne vybavený 2-izbový byt v prestížnom rezidenčn

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Bývanie ako z katalógu – Dizajnový 3-izbový byt s terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 75 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka výnimočný byt pre klienta, ktorý hľadá viac než len bývanie –

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 5320 €/m²

Babony TRE I Moderný 4 izbový rodinný dom v Prievoze - Kľukatá ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kľukatá | 196 m²

Babony TRE Vám ponúka krásnu novostavbu 4 izbových rodinných domov v Bratislave – Prievoz, Kľuk

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 3316 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie