3 izbový priestranný, slnečný byt s terasou a garážovým státim BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňova | 90 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v známom a obľúbenom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BLVCK - Nivy. Veľký byt. Malé starosti.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Hontianska | 88.81 m²

Viac štvorcov ako sused v Sky Parku. A za menej. Štyri izby, tehla, tichý dvor. Hontianska. -

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný 2i byt s AC a šatníkom na Metodovej – Novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 37 m²

Hľadáte štýlové mestské bývanie, kde máte všetko na dosah ruky? Realitná kancelária F-one Reali

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Prenájom | Moderný 2 izbový byt v Bratislave - lokalita Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Muškátová | 36 m²

F-one reality vám ponúka na prenájom moderný a vkusne zariadený 1,5-izbový byt situovaný v obľú

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Luxusný drevený houseboat 425 m² – Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | - | 425 m²

🛥️ Na predaj: Luxusný houseboat v švajčiarskom štýle – 425 m² | Vlčie hrdlo, Bratislava Cena:

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 753 €/m²

Na prenájom: Modulová budova s 3 bytmi v areáli (24/7)

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Komárňanská | 240 m²

Ponúkame na prenájom modernú modulovú polyfunkčnú budovu s 3 samostatnými, plne vybavenými byto

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prémiové VIP kancelárie na prenájom na Zlatých Pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 47 m²

Ponúkame Vám na prenájom (BEZ NUTNOSTI PLATIŤ PROVÍZIU) prémiové kancelárie na Zlatých pieskoch

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

705 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY obchodný priestor v projekte Eden Park, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | - | 135.52 m²

Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor situovaný na prízemí modernej budovy v obľúbeno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

510,000 € 3763 €/m²

Predaj rodinný dom a veľký pozemok, BA II - Klatovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Klátovská | 308 m²

Predaj rodinný dom s pozemkom 760 m2 a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnávka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 2110 €/m²

1 izbový byt, BA II - Ružinov, Nezábudkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezábudkova | 25 m²

Na prenájom 1 izbový byt, BA II - Ružinov, Nezábudkova ul., zrekonštruovaný ZÁKLADNÉ INFORM

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

2i byt s balkónom na Prievozskej ulici, novostavba 2017

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská ulica | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe, 1x parkovacie miesto, Prievozska ulica. Úžitk

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

65 €/deň 2 €/deň/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | - | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Nový Ružinov: Moderné bývanie a parkovanie bez starostí

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 56.45 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky moderný 2i apartmán v obľúbenom Novom Ružinove – Bývanie v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,990 € 4429 €/m²

PLAN Real | Štrkovec svetlý 2,5 -izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 63 m²

Ponúkame na predaj svetlý -izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou výmerou 65 m² (byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Parkovacie miesto BA-II. novostavba ROZETA

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nezadaná | 12 m²

Parkovacie miesto v novostavbe Rozeta BA-II. m.č. Ružinov-Nivy. Ponúkame Vám na prenájom parkov

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bývanie a podnikanie RUŽINOV Bratislava II - Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Mierová | 710 m²

Bývanie a podnikanie v jednom Bratislava Ružinov-Prievoz-Mierová Pozemok 2062 m2 Úžitková p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

980,000 € 1380 €/m²

REZERVOVANÉ. 2 izbový byt novostavba Rozeta BA-II. Klincova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe Rozeta BA-II. Klincova ul. Výborná l

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Kancelárske priestory BA-II Prievoz, 160 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie 160 m2 s parkovaním na Mierovej ul. BA-II. –Prievoz. Kancel

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,360 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom | Trnavská cesta – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 57.3 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4099 €/m²

2-iz.byt s balkónom, loggiou a garážovým státím v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 59.53 m²

Ak hľadáte príjemný svetlý byt, ktorý sa môže pochváliť bohatou výmerou nielen interiéru, ale a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

256,000 € 4300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality&Bývanie I Novostavba 3i bytu s loggiou v tichej ulici na Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 izbový byt s

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

364,000 € 5600 €/m²

EXNÁROVA – 2i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51.2 m²

KÚPTE si TENTO 3i BYT, ktorý MÔŽE BYŤ ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. Byt sa nachádza na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4686 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu v novost. EDEN PARK, Drieňová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe EDEN PARK, Drieňová ulica. Byt má výmeru 50,26

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

870 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

MESAČNÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie