NOVINKA V PONUKE IBA U NÁS! Na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt na Exnárovej ul. v BAII-Ružinov, 2p/z5p., 70m2

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Exnárova | 70 m²

NOVINKA V PONUKE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonšt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4141 €/m²

2i byt s pokojnou atmosférou a parkovaním, Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Ponúkame bývanie v pokojnom dome z roku 1930, neďaleko trhoviska Miletičova. Dispozícia bytu s

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3831 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klimatizovaný managersky 3 izbový byt v novostavbe CITY PARK, Braislava II, Ružinov, s parkovaním a internetom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 105 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3 -izbový byt modernej novostavbe CITY PARK, lokalita je ideálna p

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ klimatizovaný byt s veľkým balkónom, s garážou, pivnicou, BA II, Ružinov, rezidencia Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 42 m²

SKVELÁ INVESTÍCIA. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný nový veľký 1 izbový byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 13 €/m²

4-izbový rodinný dom s veľkorysými pivničnými priestormi – ideálny aj na podnikateľské účely

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slivková | 200 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 4-izbový rodinný dom na Slivkovej ulici č. 6. Dom dis

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický dom s bazénom, tichá lokalita, vhodný aj na komerčné využitie, vynikajúce parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Trnávka | 448 m²

ART Real Estate ponúka na predaj trojpodlažný čiastočne podpivničený rodinný dom s obytnou podk

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,600,000 € 3571 €/m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita ART

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1,600,000 € 3077 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 370m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 370 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na ulici

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,885 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 110m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 110 m²

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 08.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,155 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 42m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 42 m²

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 11.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

441 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Exkluzívne: Svetlý 2-izbový byt s balkónom a kompletným vybavením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 64.2 m²

Hľadáte byt do ktorého sa stačí len nasťahovať bez ďalších investícií? Tento priestranný a komp

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom s hosťovským domom a záhradou

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 133.6 m²

Hľadáte bývanie v rodinnom dome s príjemnou záhradou, kde máte absolútny pokoj, no zároveň ste

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

672,500 € 5034 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt s parkovacím státím na ulici Ružinovská, Ružinov, 70 m2.

Reality Bratislava-Ružinov

Dvojgarsónka | Ružinovská | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt s parkovacím státím na Ružinovskej ulici, mestská časť Ružinov – Brati

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Herlianska 3 izbový byt s výhľadom na Slavín

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Herlianska | 66 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku - úchvatný 3-izbový byt po rozsiahlej a luxusnej rekonštruk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub I Krásny dizajnový 2-izb. byt s terasou a krbom I 110 m² I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 110 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom jedinečný dizajnový 2,5-izbový mezonet s ter

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný zariadený 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 53 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiová zariadená kancelária v ZWIRN | Výhľad na hrad I

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 40 m²

Patrik z RentHub Vám ponúka na prenájom reprezentatívny administratívny priestor v projekte ZWI

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,270 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka