Kancelárske priestory na prenájom - od 12 m2, Pestovateľská ul. Možnosť kúpy.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 12 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách od 12 m2 do 296 m2 v budovách

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Uzavretý administratívny priestor na prenájom - 297 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 297 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý administratívny celok s výmerou 297 m² nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory od 25 m2 na prenájom - Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 25 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

639 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - dvojkancelária - 36,50 m2 BA II. -Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Koceľova | 36.5 m²

Prenajmeme priestrannú dvoj kanceláriu o výmere 36,50 m2 na ideálnom 1. poschodí, kancelárie s

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kancelária v budove OMNIPOLIS na prenájom - 20,15 m2, ul. Trnavská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20.15 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívnu kanceláriu s výmerou 20,15 m² v administratívnej budov

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

335 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Administratívny priestor s príručným skladom na prenájom - 46 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 46.35 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor s výmerou 46,35 m2 m² v administratívno-obcho

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

401 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 8333 €/m²

Priestory na rôzne využitie na prenájom - 258 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 258 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 258 m2 v novostavbe obchodno-administra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - kancelária - 18,90 m2- BA II. - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Koceľova | 18.9 m²

Prenajmeme priestrannú kanceláriu o výmere 18,90 m2 na ideálnom 2. poschodí, s plastovými okn

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom - od 13 m2, Nevädzova ul..

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzová | 13 m²

Ponúkame na prenájom priechodné a aj nepriechodné kancelárske priestory v 4 posch. administratí

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom – 132 m², Košická ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 132 m²

V zastúpení vlastníka Vám ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok s výmerou 132 m², kto

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ - 2i byt ZWIRN, bývajte podľa seba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 52.29 m²

PREDAJ – priestranného, krásneho 2– izbového bytu s príjemnou atmosférou. Ide o NOVOSTAVBU v p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,000 € 6387 €/m²

BYTOČ RK - nový 3-izb. byt v lokalite - Ružinov - BA-Trnavská cesta, komplex TRNKY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 67.5 m²

Ponúkame na prenájom nový, 3-izbový byt o výmere 67 m2 + 5 m2 balkón, v tichej lokalite na Trna

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

Moderný 3-izbový byt novostavba NUPPU Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 73 m²

3-izbový byt s balkónom, novostavba NUPPU Ružinov, 75 m Ponúkame na prenájom kompletne zariad

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DOMINANT REAL - na predaj 2-izbový apartmán v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

339,500 € 6128 €/m²

NA PRENÁJOM: 4 kancelárske priestory, 135 m2, Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské luhy | 135 m²

Butterfly-reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v BA II, v Ružinove na ulice Mlynské

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ: záhrada 720 m2 s chatkou, Mokráň záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň záhon | 720 m²

Butterfly-reality ponúka na predaj rekreačný pozemok – záhradu so záhradnou chatkou na ul. Mokr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 347 €/m²

Predaj : Priestranný 2-izb. byt s parkovacím miestom–Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 73 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinov – Martinčekov

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,990 € 4041 €/m²

P.G's & Co. | Prenajmeme 1 izbový byt v Ružinove na Družicovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Družicová | 47 m²

Realitný agent P.G’s & Co. má na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v Ružinove, vo výbo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izb. bytu , Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 48 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 4-izbového bytu s parkovaním a 22m2 terasa, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2-izb. byt v tehlovom dome–Ružová dolina, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 62 m² vo vyhľadávanej lokalite Bratisl

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie