Exkluzívne parkovacie miesta pod Hraničnou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hraničná | 12.5 m²

F-one reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom parkovacie miesta v podzemnom parkovisku pod by

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný 2i byt (56 m²) na prízemí v tichom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 56 m²

Hľadáte pokojné a priestranné bývanie obklopené zeleňou? Realitná kancelária F-one Reality vám

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2 izbový byt s pivnicou, Ružinov, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputnikova | 54 m²

2-izbový byt s pivnicou v novostavbe – Projekt Sputnik, Bratislava II - Ružinov ZÁKLADNÉ INFOR

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

262,500 € 4861 €/m²

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Papraďová | 70 m²

STARS REALITY ponúka na prenájom 2-izbového bytu v Ružinove – Papraďová ulica Ponúkame na pren

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Polyfunkčná budova + 1000 m² pozemok v logistickej zóne – Ružinov (funkcia 302)

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Komárňanská | 1,000 m²

Ste pripravení vlastniť priestor, ktorý sa vymyká štandardu? Polyfunkčná budova z lodných konta

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

609,000 € 609 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Garáž v uzavretom areáli, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papraďová | 18 m²

Garáž na predaj, BA II - Papraďová ulica. Jedinečná ponuka - garáž v uzavretom areáli v centre

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,990 € 2222 €/m²

Predaj prevádzkových budov, BA II - Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Klátovská | 308 m²

Predaj prevádzkových budov a rodinného domu na veľkom pozemku 760 m2, Bratislava II - Ružinov,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 2110 €/m²

Predaj prevádzkových budov a RD, BA II - Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Klátovská | 308 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 2110 €/m²

Vyhradené parkovacie miesto v spoločnej garáži - Jégeho 14 BA NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 15 m²

PLATINUM REAL ponúka na prenájom vyhradené parkovacie miesto v spoločnej garáži na úrovni príze

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,300,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2-izbového bytu s parkovaním, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ulica 3D virt

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

P R E D A J POZEMOK V BRATISLAVE V RUŽINOVE NA JASTRABEJ ULICI

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Jastrabia | 7,507 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POZEMOK V BRATISLAVE V RUŽINOVE NA JASTRABIEJ ULICI. CELÝ POZEMOK JE URČENÝ

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

180 €/m2 180 €/m2

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV (STARÉ ZÁHRADY) | KLÍMA | NÍZKE NÁKLA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 5965 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Prenájom kancelárií na Zlatých pieskoch pri Shopping Palace

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom (BEZ NUTNOSTI PLATIŤ PROVÍZIU) kancelárie na Zlatých pieskoch, len na

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

158 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BLVCK - Omnia. Hra na parkovanie skončila!

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 14 m²

Každý večer rovnaký príbeh. Krúžiš po Ružinove, čakáš na šťastie a hráš sa na „lovca parkovania

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,500 € 1893 €/m²

Obchodný priestor - OBC, Tomášikova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Tomášikova | 193.16 m²

Dominant Real ponúka na predaj príjemne presvetlený nebytový priestor v známom projekte OMNIA

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

453,926 € 2350 €/m²

Predaj parkovacie státie križovatka Miletičova - Košická

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 23 m²

Exkluzívna ponuka predaja s možnosťou odpočtu DPH. parkovacie státia 23m2, nachádzajúce sa na r

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Garáž Teslová

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 18 m²

Butterfly-reality v zastúpení klienta ponúka na predaj Garáž na Teslovej ulici v Bratislave Ruž

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

43,900 € 2439 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3597 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,300,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom: Svetlý 3-izbový byt s parkovaním – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 69 m²

ponúkam na dlhodobý prenájom útulný a kompletne zariadený 3-izbový byt o výmere 68,92 m², nachá

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom 2,5 izb, byt Šalviová ulica, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENÁJOM garážové státie, Ovocné sady, Bratislava – Ružinov, EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 14 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kryté garážové parkovacie státie číslo 238 v projekte PODZEMNÝCH GARÁŽÍ Ov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie