2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom: luxusný 2 izb. byt v rezidenčnej novostavbe UNIVERS
900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č
319,000 € 4557 €/m²
Garáž | Priekopy | 18 m²
Predaj garáže v "radovej garáži" na ul. Bajkalská / ul. Priekopy, BA II - Ružinov, kat. územi:
26,000 € 1444 €/m²
Garáž | Priekopy | 18 m²
26,000 € 1444 €/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²
900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²
319,000 € 4557 €/m²
1 izbový byt | Haburská | 43 m²
PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPO
190,000 € 4419 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 122 m²
1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj - exkluzívny 4 i byt v projekte Gloria
1 € 4549 €/m²
Garáž | Metodova | 19 m²
Predaj parkovacieho státia – Metodova, ul., projekt Ludwigov mlyn Ponúkame na predaj garážové
39,900 € 2100 €/m²
Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²
PREDAJ ATRAKTÍVNEHO KOMERČNÉHO PRIESTORU V II.BRATISLAVSKOM OBVODE, RUŽINOV - ONDAVSKÁ UL. Kom
Cena dohodou
Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²
PREDAJ KOMERČNÉHO PRIESTORU V RUŽINOVE V UZAVRETOM AREÁLI - LOKALITA NIVY - ONDAVSKÁ UL. Ponúk
Cena dohodou
Obchodné priestory | Gagarinova | 82.64 m²
Predaj - obchodný priestor o výmere 82,64 m2, Bratislava II, Ružinov/Gagarinova ul. Ponúkame
1,800 €/m2 22 €/m2
2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²
2,5-izb. byt v projekte Nuppu na Hraničnej ul. v Ružinove. Apartmán o celkovej rozlohe 58,62m2
329,990 € 5629 €/m²
Garáž | Gašparíkova | 17 m²
Samostatná garáž na Gašparíkovej ul. v Ružinove. Samostatná garáž o rozlohe 17m2, nachádzajúca
37,500 € 2206 €/m²
Garáž | Gašparíkova | 20 m²
Samostatná garáž na Gašparíkovej ul. na Trnávke. Samostatná murovaná garáž v osobnom vlastníctv
36,500 € 1825 €/m²
Garáž | Plynárenská | 0 m²
Garážové státie v projekte City Park Ružinov na Plynárenskej ulici. Garážové státie v osobnom v
25,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Zlaté piesky | 695 m²
Pozemok v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pieskoch. Pozemok v osobnom vlastníctve, o rozlohe
240,000 € 345 €/m²
Garáž | Koceľova | 20 m²
Samostatná garáž na Koceľovej ul. v Ružinove. Zrekonštruovaná priestranná samostatná garáž v ra
22,000 € 1325 €/m²
Garáž | Súťažná | 18 m²
Samostatná garáž na Súťažnej ul. v Ružinove. Samostatná garáž o rozlohe 18m2, nachádzajúca sa v
46,000 € 2556 €/m²
Garáž | Chlumeckého | 18 m²
Samostatná garáž s elektrinou na Chlumeckého ul. v Ružinove. Samostatná garáž o rozlohe 18m2, n
42,000 € 2333 €/m²
Garáž | Haburská | 16.74 m²
Samostatná garáž na Haburskej ul. v Ružinove. Samostatná garáž o rozlohe 16,74m2, nachádzajúca
44,000 € 2628 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 36.1 m²
Moderný 1-izb. byt v novostavbe na Prístavnej ul. v Ružinove. Byt o rozlohe 36,1m2, umiestnený
230,000 € 6371 €/m²
Záhrada | Zlaté piesky | 695 m²
240,000 € 345 €/m²
2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²
Priestranný 2-izb. byt s balkónom na Nezábudkovej ul. v Ružinove. Byt v osobnom vlastníctve, o
270,000 € 4091 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.