Reprezentatívny kancelársky priestor 40 m2 (5 - 6 prac.miest) na prenájom v polyfunkčnom objekte Bratislava Business Center I na Plynárenskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 40 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 40 m2 (5.poschodie) v bloku A na Plyn

Publikované: 30.05.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom 350 m2 v objekte Bratislava Business Center I na Plynárenskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 350 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 350 m2 (4.poschodie) v bloku A v pol

Publikované: 21.04.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Samostatné kancelárske priestory na prenájom od 16 m2 v budove na Ulici Mlynské Nivy v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 16 m²

Administratívny objekt nachádzajúci sa na Ulici Mlynské Nivy v Bratislave ponúka kancelárske pr

Publikované: 19.04.2023 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Nadštandardný administratívny priestor 100 m2 (open space) na prenájom v objekte Bratislava Business Center V na Plynárenskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 100 m²

BBC V - MODERNÉ KANCELÁRIE V TRADIČNEJ BIZNIS LOKALITE Administratívny komplex s kvalitnou infr

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 07.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o ploche 176m2 + terasa 142,2 m2 v polyfunkčnej budove na Gagarinovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 176 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 176 m2 (4.poschodie) v bloku C v poly

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 09.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.6 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Reprezentatívny kancelársky priestor o výmere 210 m2 na prenájom na Plynárenskej ul. v objekte Bratislava Business Center I

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 210 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 210 m2 (2.poschodie blok A) na Plynár

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Nebytové administratívne priestory od 18,80 m2 na prenájom v budove Air Offices - Pestovateľská ulica v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.8 m²

BUDOVA C AIR OFFICES – Pestovateľská ulica, Bratislava. Budova sa nachádza oproti IKEA, vedľa o

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 2603 €/m2/mesiac

Nadštandardné administratívne priestory na prenájom o výmere 350 m2 a viac v budove Bratislava Business Center V na Plynárenskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 350 m²

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 07.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.3 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

AXIS REAL | Moderný 2i byt, LODŽIA, KLIMA, PARKING, Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 63 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADN POPIS BYTU: R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Pekný 2i byt, KLÍMA, LODŽIA, GARÁŽ, Ružinov, Kaštieľska

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kaštieľska | 53 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TY POPIS BYTU: R

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4981 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Parkovacie státie, podzemná garáž, NOVOSTAVBA OVOCNÉ SADY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 0 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na predaj parkovacie státi v p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,500 €

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | 2-izb. byt, BA II. Ružinov, BALKÓN, Rumančeková

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 65.52 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/HO POPIS BYTU: Re

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Pekný 3-izbový byt s KLIMATIZÁCIOU a PARKOVACÍM MIESTOM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 72 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ZM

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Nový 2i byt, LODŽIA, KLIMA, GARÁŽ, DOWNTOWN YARDS, Košická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 64 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/acl POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5391 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Krásny 2-izb. byt, Bratislava II Ružinov, ul. Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 57.6 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

1izb, Štedrá, 25m2, novostavba, komplet zariadený, klimatizácia, parking

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Štedrá | 25 m²