Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 184 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove po kompletnej rekonštrukcii v širšom centre
11.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | 600 m²
Ponúkame na prenájom atraktívne kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centr
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňova | 1,000 m²
Prenájom kancelárskych priestorov v administratívnej budove na Drieňovej ul.,vybavenie priestor
10.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Hrachová | 73 m²
HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Hrachová. Bytový komple
259,000 € 3548 €/m²
2 izbový byt | Mierová | 56 m²
HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte SOLITAIRE. Bytový kompl
217,000 € 3875 €/m²
Garáž | Plynárenská | 14 m²
HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži s možnosťo
22,700 € 1621 €/m²
4 izbový byt | Jégého | 180 m²
Dr. Domov ponúka na prenájom prémiový 4-izbový byt s najväčšou terasou v meste na najlepšej adr
2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Domové role | 1 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny komerčný pozemok so stavebným povolením a existujúcou budovou v p
260 €/m2 260 €/m2
Priestor pre sklad | Domové role | 250 m²
Ponúkame na prenájom posledný murovaný vykurovaný priestor vhodný na sklad alebo výrobu (250 m
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Farebná | 246 m²
Dom v tichej lokalite Ružinova s veľkým pozemkom, vhodný na rekonštrukciu alebo investičné využ
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Železná | 242 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie. Dom je priestranný a nachádza
549,990 € 2273 €/m²
2 izbový byt | Rumančeková | 55 m²
Winnersreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici
187,000 € 3400 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 43 m²
■ 43 m2 – dve kancelárie ■ 50 m2 – dve priechodné kancelárie s vlastnou kuchynkou ■ možnosť pre
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 154 m²
■ samostatný celok v oddelenom trakte budovy s vlastným vstupom ■ stredne veľká administratívna
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 30 m²
■ samostatné kancelárie na 2.poschodí stredne veľkej administratívnej budovy ■ voľné kancelárie
9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 43.5 m²
■ samostatné kancelárie v stredne veľkej administratívnej budove ■ 43,50 m2 - 1 väčšia a 1 menš
9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 98.43 m²
■ 98,43 m2 – vstupná chodba + 2-3 kancelárie ■ 120,50 m2 – vstupný otvorený priestor + 3 kanc
11.8 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 90 m²
■ 90 m2 – samostatný celok v malom polyfunkčnom objekte ■ novostavba v tichom prostredí v Ružin
9 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 46 m²
■ väčšia administratívna budova (recepcia) v centre Ružinova ■ 47 m2 – 2 kancelárie ( 21,4 m2 a
8.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 172 m²
■ samostatný priestor na celom poschodí ■ 1x Open Space, 2x kancelária ( zasadačka) so sklenen
9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 212.5 m²
■ menší, nový objekt ( na poschodí iba jeden nájomca) ■ lokalita v blízkosti ZŠ Ondreja Nepelu
9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | v blízkosti Miletičovej ulice | 132 m²
■ 132 m2- samostatný, príjemný priestor ■ 6.NP v stredne veľkej, zrekonštruovanej administratív
12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 137 m²
■ 137 m2 – samostatný celok na 3. poschodí ■ open space + 2 kancelárie ■ štruktúrovaná kabeláž,
11.95 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 85 m²
■ 85,41 m2 – jedna veľká kancelária ■ 43 m2 – dve kancelárie ■ 54 m2 - jedna kancelária ■ možno
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.