Byt s atmosférou | 2i, balkón, pivnica | Živá Svätoplukova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 44 m²

Niektoré byty majú dušu. Tento patrí medzi ne. Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na rušnej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Komfortný priestranný mestský byt, veľkorysá dispozícia, šatník, garážové miesto, výborná poloha v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Novinka
Novinka

Prakticky riešený 2-izbový byt s loggiou so šatníkom a parkovaním – Jegého alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v obľúbenom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5198 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt na Jelačičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 80 m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom – Jelačičova ulica, Bratislava Ponúkam

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe kúsok od Avionu a záro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kancelária 20 m2 (parkovanie v cene) na Studenej ul. pri Zlat. pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 20 m²

Prenájom kancelárie v administratívnej budove na Studenej ul. pri Zlatých pieskoch neďaleko obc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Bývanie v oblakoch: zariadený 3-izbový byt s výhľadmi, Bratislava-Ružinov - Nivy, Cena: 849.000 €

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 117,79 m² luxusného priestoru na jednom z najvyšších poschodí projektu C

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 7208 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2-izbového bytu Mierová, Ružinov | lodžia, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 57 m²

Ponúkame na prenájom moderný, útulný, priestranný 2-izbový byt na Mierovej ulici v Ružinove. Te

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Mestské bývanie s dušou: Veľkorysý 3,5-izbový byt s vlastným parkovaním v centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Novinka
Novinka

Upravená cena Predmetom predaja je rodinný dom na ulici Koperníkova v Bratislave II, lokalita Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Koperníkova | 85 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti -- kontakt na makléra 0905 977 266 Ponúkame na predaj v e

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 3294 €/m²

Klimatizované kancel. priestory 315 m2 neďaleko letiska, IKEA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 315 m²

Prenájom pekných klimatizovaných kancelárskych priestorov na Technickej ul. v Ružinove 2. posc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Rezervované - PRÁVE rekonštruujeme 3i byt v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 74.6 m²

Ak hľadáte byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova, ktorý ponúka praktickú dispozíciu, b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 4290 €/m²

Menšie kancelárie v modernej budove s flexibilnou dobou nájmu - od jednej kancelárie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 16 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárie (aj jednotlivo) so zázemím (v cene) v kompletne zrekonštru

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 21.02.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

362 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

Novozrekonštruovaný 2-izb. byt v Ružinove – Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 42.14 m²

Ponúkame na prenájom príjemný zrekonštruovaný 2-izb. byt na Hraničnej ulici v Ružinove. Byt poz

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na skladovanie na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | 2,520 m²

Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Lúčna | 2,580 m²

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Plocha pre autobazár, výstavná plocha a pod. - 970 m² (až do 1.500 m²) s kancelárskymi priestormi 120 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Rožňavská | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom plochu pri hlavnej ceste s priľahlými kanceláriami. Nachádza sa na Rožňavs

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Kancelárske priestory s terasou na Plynárenskej ul. v Business Centre 5

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 981 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej kancelárskej budove BBC 5 na Plynárenskej

Publikované: 19.10.2020 Aktualizované: 12.10.2022
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový zariadený byt s balkónom v Ružinove, Súhvezdná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súhvezdná | 62 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný a zariadený 3- izb. byt, ul. Súhvezdná, v tichej časti Ružin

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na prenájom pri hlavnej ceste-Trnavská cesta, 1500 - 2400 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Trnavská cesta | 2,400 m²

Ponúkame na prenájom pozemok na frekventovanej ceste v lokalite s obchodnými a skladovými prevá

Publikované: 22.09.2015 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Lúčna | 2,520 m²

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Nebytový priestor (showroom, kancelária) v novostavbe NUPPU 165 m2, od 1.6.2026.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.8 m²

-novostavba polyfunčného komplexu Hraničná ulica -holopriestor (všetko okrem podláh je priprave

Publikované: 26.05.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber