Dizajnový 3i byt 83m2, balkón 6m2, pivnicou a parkovaním, ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 84 m²

EXPAT EXPERTS | Dizajnový 3i byt 83m2, balkón 6m2, pivnicou a parkovaním, ZWIRN Dispozícia: c

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dva kancelárske priestory 45m2, s klimatizáciou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 45 m²

EXPAT EXPERTS |Dva kancelárske priestory 45m2, s klimatizáciou a parkovaním Dispozícia: Celko

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárske priestory na prenájom 232 m2, 3x parkovanie, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 232 m²

EXPAT EXPERTS | Kancelárske priestory na prenájom 232 m2, 3x parkovanie, skvelá lokalita Dispo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,322 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Krásna garsónka 21m2, s balkónom, pri jazere Štrkovec

EXPAT EXPERTS | Krásna, dizajnová garsónka 21m2, s balkónom, pri jazere Štrkovec Dispozícia:

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 3i byt 69m2, s lodžiou, pivnicou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 69 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt 69m2, s lodžiou, pivnicou a parkovaním vo výbornej lokalite Dis

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný, svetlý 3i byt 65m2, s balkónom, vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

EXPAT EXPERTS I Pekný, svetlý 3i byt 65m2, s balkónom, vo výbornej lokalite Dispozícia: Celko

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný 4i byt 80m2, klimatizácia, sauna, parkovanie a skvelá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 80 m²

EXPAT EXPERTS I Nádherný 4i byt 80m2, klimatizácia, sauna, parkovanie a skvelá lokalita Dispoz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 4i byt 116m2, nezariadený, s francúzskym balkónom a šatníkom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 116 m²

EXPAT EXPERTS | Slnečný 4i byt 116m2, nezariadený, s francúzskym balkónom a šatníkom Dispozíci

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zaujímavý 3i byt 79m2, nezariadený s balkónom, výborná lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

EXPAT EXPERTS |Zaujímavý 3i byt 79m2, nezariadený s balkónom, výborná lokalita Dispozícia: Ce

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný, moderný 2i byt 54 m2, s balkónom, v príjemnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, sympatický 2i byt 54 m2, s balkónom, v príjemnej lokalite Dispozícia

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výborný 2i byt 48m2, balkón 5m2, A/C, parking, VOTRUBOVA RESIDENCE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Výborný 2i byt 48m2, balkón 5m2, A/C, parking, VOTRUBOVA RESIDENCE Dispozícia:

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Krásny 2i byt 81m2, s balkónom, šatníkmi a možnosťou parkovania

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 81 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný krásny 2i byt 81m2, s balkónom, šatníkmi a možnosťou parkovania Disp

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3i byt 101 m2, A/C, 2x balkón a parkovanie, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 101 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 3i byt 101 m2, A/C, 2x balkón, pivnica a parkovanie, skvelá lokalita

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pekný 2i byt 49m2, s klimatizáciou a parkovaním, CITY PARK RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

EXPAT EXPERTS | Pekný 2i byt 49m2, s klimatizáciou a parkovaním, CITY PARK RUŽINOV Dispozícia:

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľkorysý 2i byt 75m2, s terasou a balkónom, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 75 m²

EXPAT EXPERTS |Veľkorysý 2i byt 75m2, s terasou a balkónom, novostavba Dispozícia: Celková ro

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Jedinečný, svetlý 2i byt 54 m2, priestranná lodžia, parkovanie, ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný, svetlý 2i byt 54 m2, priestranná lodžia, parkovanie, ZWIRN Dispozíc

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľmi pekný, moderný 2i byt 50 m2, s lodžiou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný, moderný 2i byt 50 m2, s lodžiou a parkovaním, NUPPU Dispozícia:

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Príjemný, moderný 1i byt 33m2, balkón, parking, pivnica, OVOCNÉ SADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 33 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, moderný 1i byt 33m2, balkón, parking, pivnica, OVOCNÉ SADY Dispozíci

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný, príjemný 2i byt 45m2 s lodžiou, PERLA RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 45 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, príjemný 2i byt 45m2 s lodžiou, PERLA RUŽINOVA Dispozícia: celková r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Moderný, priestranný 2i byt 83 m2, s A/C a lodžiou, parkovanie, ROZADOL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 83 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, priestranný 2i byt 83 m2, s klimatizáciou a lodžiou, parkovanie , ROZA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3i byt 96 m2, s loggiou, pivnicou a parkovaním, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 93 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný, slnečný 3i byt 96 m2, s loggiou, pivnicou a parkovaním, BORIA Disp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 2i byt 53m2, balkón, parkovacie miesto, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 53 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 53 m² • Loggia: 4,37 m² (zasklená) • Dispozícia:

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 5264 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj investičný 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4704 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1387)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Upresniť hľadanie