Výborný 2i byt 48m2, balkón 5m2, A/C, parking, VOTRUBOVA RESIDENCE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Výborný 2i byt 48m2, balkón 5m2, A/C, parking, VOTRUBOVA RESIDENCE Dispozícia:

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Krásny 2i byt 81m2, s balkónom, šatníkmi a možnosťou parkovania

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 81 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný krásny 2i byt 81m2, s balkónom, šatníkmi a možnosťou parkovania Disp

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3i byt 101 m2, A/C, 2x balkón a parkovanie, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 101 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 3i byt 101 m2, A/C, 2x balkón, pivnica a parkovanie, skvelá lokalita

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pekný 2i byt 49m2, s klimatizáciou a parkovaním, CITY PARK RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

EXPAT EXPERTS | Pekný 2i byt 49m2, s klimatizáciou a parkovaním, CITY PARK RUŽINOV Dispozícia:

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľkorysý 2i byt 75m2, s terasou a balkónom, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 75 m²

EXPAT EXPERTS |Veľkorysý 2i byt 75m2, s terasou a balkónom, novostavba Dispozícia: Celková ro

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Jedinečný, svetlý 2i byt 54 m2, priestranná lodžia, parkovanie, ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný, svetlý 2i byt 54 m2, priestranná lodžia, parkovanie, ZWIRN Dispozíc

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľmi pekný, moderný 2i byt 50 m2, s lodžiou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný, moderný 2i byt 50 m2, s lodžiou a parkovaním, NUPPU Dispozícia:

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Príjemný, moderný 1i byt 33m2, balkón, parking, pivnica, OVOCNÉ SADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 33 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, moderný 1i byt 33m2, balkón, parking, pivnica, OVOCNÉ SADY Dispozíci

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný, príjemný 2i byt 45m2 s lodžiou, PERLA RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 45 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, príjemný 2i byt 45m2 s lodžiou, PERLA RUŽINOVA Dispozícia: celková r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Moderný, priestranný 2i byt 83 m2, s A/C a lodžiou, parkovanie, ROZADOL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 83 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, priestranný 2i byt 83 m2, s klimatizáciou a lodžiou, parkovanie , ROZA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Svetlý 2i byt 53m2, balkón, parkovacie miesto, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 53 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 53 m² • Loggia: 4,37 m² (zasklená) • Dispozícia:

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 5264 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 3i byt 96 m2, s loggiou, pivnicou a parkovaním, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 93 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný, slnečný 3i byt 96 m2, s loggiou, pivnicou a parkovaním, BORIA Disp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj investičný 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4704 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Byt s atmosférou | 2i, balkón, pivnica | Živá Svätoplukova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 44 m²

Niektoré byty majú dušu. Tento patrí medzi ne. Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na rušnej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Komfortný priestranný mestský byt, veľkorysá dispozícia, šatník, garážové miesto, výborná poloha v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Novinka
Novinka

Prakticky riešený 2-izbový byt s loggiou so šatníkom a parkovaním – Jegého alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v obľúbenom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5198 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt na Jelačičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 80 m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom – Jelačičova ulica, Bratislava Ponúkam

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe kúsok od Avionu a záro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kancelária 20 m2 (parkovanie v cene) na Studenej ul. pri Zlat. pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 20 m²

Prenájom kancelárie v administratívnej budove na Studenej ul. pri Zlatých pieskoch neďaleko obc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Bývanie v oblakoch: zariadený 3-izbový byt s výhľadmi, Bratislava-Ružinov - Nivy, Cena: 849.000 €

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 117,79 m² luxusného priestoru na jednom z najvyšších poschodí projektu C

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 7208 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: 3i byt + loggia | výborná lokalita Ružinova - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | líščie nivy | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy. Lokalita ponúka ide

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2-izbového bytu Mierová, Ružinov | lodžia, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 57 m²

Ponúkame na prenájom moderný, útulný, priestranný 2-izbový byt na Mierovej ulici v Ružinove. Te

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Rodinné domy na predaj (23089)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie