(Juv_3tglYVo) Aktualizovaný: 30. 01. 2023 1. publikácia: 30. 01. 2023

Útulná. vykurovaná chata. s el. energiou. pivnicou a vysporiadaným pozemkom 393 m2 s výhľadom na mesto

Rumunská
Bánovce nad Bebravou • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

38 900 €

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
0 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Poloha: kompletne podpivničená, murovaná chata s obytným podkrovím sa nachádza v príjemnom prostredí záhradkárskej osady ZO Pod Vodojemom. Je situovaná v pokojnej a tichej okrajovej časti Bánoviec nad Bebravou, v blízkosti lesa s možnosťou hubárčenia, turistiky, alebo cykloturistiky, s veľmi pekným výhľadom na mesto a okolité Strážovské vrchy.
Je postavená na mierne svahovitom pozemku. Jej poloha ponúka dostatočné súkromie. Má samostatný vstup od cesty, pričom pozemok je oplotený z dvoch strán. Parkovať je možné priamo pred chatou.
Opis: samotnú chatu tvorí čiastočne zapustená pivnica, prízemie ( spoločenská miestnosť ) so vstupom cez slnečnú terasu a obytné podkrovie dostupné vnútornými sklápateľnými schodami. Je postavená z kvádrov, pričom základy a pivnica sú z liateho betónu.
Strecha je sedlová, prekrytá krytinou z pozinkovaného plechu, zateplená sklenou vatou. Okná sú drevené - izolačné dvojsklo a spolu s dverami sú chránené železnými mrežami.

Pivnica je čiastočne zapustená do zeme a má rovnakú rozlohu ako prvé obytné podlažie. Má samostatný vstup od cesty a jedno menšie okno pre jej odvetranie. Je suchá, vhodná nielen na skladovanie náradia, ale aj ovocia, zeleniny. Je v nej zavedená elektrina (230V a 380V) a k dispozícii je funkčný mraziaci box na potraviny.

Do nadzemného podlažia sa vchádza samostatným vstupom zo záhrady cez čiastočne zastrešenú terasu. Strop interiéru je účelne riešený ako drevený, s priznanými trámami. Podlaha v miestnosti je pokrytá PVC krytinou. V miestnosti sú dve okná, jedno zo severo-západnej a druhé z juho-západnej strany. Nachádza sa tu rohový rozkladací gauč (po rozložení pre 2 osoby), konferenčný stolík, úložná skriňa na oblečenie a menší kuchynský pracovný kútik. Pracovný kút je vybavený mikrovlnou rúrou a základným riadom. Kúrenie je možné v krbových kachliach na tuhé palivo s varnou platňou a s možnosťou varenia alebo ohrevu jedla.

Z prízemia sa vychádza po sklopných drevených schodoch do podkrovia. Podlaha podkrovia je tvorená drevenou palubovkou a strop zvnútra obložený tatranským profilom. Tento priestor osvetľujú dve menšie okná, jedno z juhozápadnej a druhé zo severovýchodnej strany a má rovnakú rozlohu ako prízemie + výklenok nad terasou. Nachádza sa tu kožená sedacia súprava a jednolôžkový matrac. Podkrovie poskytuje dostatočný priestor na prenocovanie viacerých osôb.

Na pozemku sa nachádza suché WC. Pitná voda je prístupná z neďalekej studne (cca 30m), ktorá je spoločná pre celú záhradkovú osadu. Na zalievanie záhrady slúži niekoľko nádob na zachytávanie dažďovej vody: 300 L, 120 L a IBC 1000 L.

Na pozemku sa nachádzajú ovocné dreviny: tradičná odroda čerešne (Cordia), hruška (Williamsova ), jablone (Fantasia, Fuji a Jonatán), čierne a červené ríbezle, maliny, ako aj niekoľko okrasných rastlín, vrátane živého plota z okrasných, pravidelne ošetrovaných tují.

Náklady na užívanie tvorí poplatok za elektrinu ( v súčasnosti do 5€ mesačne vďaka LED osvetleniu) a poplatok za užívanie pitnej vody. Raz ročne je uhrádzaný príspevok do záhradkárskeho zväzu (aktuálne cca 7 € ročne).
Pozemok má celkovú rozlohu 393 m2, z toho zastavaná plocha chaty tvorí 17 m2.
Cena ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane právneho servisu a poplatkov do katastra nehnuteľností. Je v nej zahrnutá aj hodnota časti zariadenia.

Príjazd: spevnená cesta
Stav budovy: pôvodný, s pravideľnou starostlivou udržbou.
Materiál stavby: kváder, železobetónový strop nad pivnicou a drevený nad spoločenskou miestnosťou.
Strecha: sedlová, krytina z pozinkovaného plechu, zateplenie minerálnou vlnou.
Podlahy: betónové + linoleum na prízemí, drevená palubovka v podkroví.
Okná: drevené - dvojité s vonkajšími mrežami.
Vykurovanie: kachle na tuhé palivo.
Teplá voda: -.
Prípojky: el. enrgia 220/380 V s vlastným elektromerom, spoločná studňa
Vybavenie: terasa, pivnica, suchá toaleta, záchytné nádrže dažďovej vody, ovocné dreviny, záhrada.
Prečítať viac
Charakteristika

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Prechodová izba:
Nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

REALISS - reality, s.r.o.

REALISS - reality, s.r.o.

0911715229 zobraziť číslo

REALISS - reality, s.r.o.

Janka Matušku 751 • 95701, Bánovce nad Bebravou
Celá ponuka spoločnosti

38 900 €

Kontakt na predajcu

REALISS - reality, s.r.o.

REALISS - reality, s.r.o.

0911715229 zobraziť číslo