Rodinný dom na prenájom, Mníchova Lehota

Reality Mníchova Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na prenájom veľký 5 izbový rodinný dom, situovaný na pozemku o výmere 3219 m² s ovocný

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na prenájom Mníchova Lehota

Cena dohodou

Na predaj obci RD - Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Nezadaná | 64 m²

Na predaj obci RD - Most pri Bratislave, Novostavba Bungalov v rekreačnej oblasti ZELENA VODA,

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

250,000 € 3906 €/m²

Rodinný dom /vila/ - Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Habánska | 240 m²

Rodinný dom /vila/ na pozemku 1600 m2 s možnosťou rozdelenia na dva samostatné pozemky s vlastn

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Figová ulica | 139 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 4-izb. rodinný dom v obci Miloslavov, len na skok od

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

389,500 € 2802 €/m²

Priestranný rodinný dom pri Horskom parku – Kubániho ul. – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Kubániho | 308.81 m²

Realitná kancelária Graft ponúka na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom o výme

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,300,000 € 4210 €/m²

DVOJPODLAŽNÁ VILA (279M2) S PEKNÝM ROVINATÝM POZEMKOM(592M2) A NÁDHERNÝM VÝHĽADOM - 6 PARKOVACÍCH MIEST

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Chrobákova | 279 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú dvojpodlažnú rodinnú vilu s veľkorysou úžitko

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

649,000 € 2326 €/m²

Exkluzívna novostavba rodinného domu

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Prvosienková | 170 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom situovaný v prestížnej a pokojnej lokalite Malá Ida –

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

963,000 € 5665 €/m²

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V BOJNICIACH - RODINNÝ DOM S OBROVSKÝM POTENCIÁLOM

Reality Bojnice

Rodinný dom | Svätoplukova | 252 m²

Hľadáte pokojnú adresu vo vyhľadávanej lokalite, priestrannú záhradu, funkčnú dispozíciu a pote

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bojnice

250,000 € 992 €/m²

REALITY COMFORT - Moderný, elegantný bungalov s krásnou záhradou v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | J.Matušku | 125 m²

Ponúkame na predaj moderný a elegantný 3-izbový bungalov v Bánovciach nad Bebravou, ktorý spája

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

359,000 € 2872 €/m²

REALITY COMFORT - Nadštandardný rodinný dom s krásnou záhradou

Reality Žitná-Radiša

Rodinný dom | Žitná -Radiša | 203 m²

Hľadáte dom, ktorý vám ponúka viac ako len strechu nad hlavou? Toto je miesto, kde sa každý deň

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žitná-Radiša

Cena dohodou

REALITY COMFORT - Dom v Kamenci pod Vtáčnikom

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Cesta na Brús | 195 m²

Hľadáte dom, ktorý má dušu, históriu a nekonečné možnosti? Predstavujeme vám nehnuteľnosť v obc

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

79,000 € 405 €/m²

REALITY-COMFORT - Priestranný rodinný dom s veľkou ovocnou záhradou

Reality Žitná-Radiša

Rodinný dom | Radiša | 300 m²

Túžite po priestrannom dome s veľkým pozemkom? Máme pre vás riešenie! V obci Žitná - Radiša po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žitná-Radiša

165,000 € 550 €/m²

REALITY COMFORT - ŠTÝLOVÝ DOM S KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Prievidza

Rodinný dom | JALOVEC | 154 m²

Zabudnite na domy bez duše a dovoľte, aby vás v obci Jalovec očaril výnimočný domov s hrejivým

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prievidza

299,900 € 1947 €/m²

Luxusná vila tesne pri Bratislave, 9km od D4 - pod úpätím Malých Karpát, súkromie, veľký pozemok

Reality Limbach

Rodinný dom | 500 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom / Villu – v pokojnej rezidenčnej časti obce

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Limbach

1,229,000 € 2458 €/m²

Rodinný dom - oddelený dvojdom, 4 izb., 87,4 m2, tep.čerpadlo, pozemok 350m2, tesne pri BA

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 87 m²

Ponúkame na predaj murované 4izbové kvalitné bungalovy / špeciálne / v podstate oddelené dvojdo

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

249,000 € 2862 €/m²

600m2 pozemok, 4 izbový RD - 100m2 úžitková plocha, obľúbená lokalita pri BA - Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | 100 m²

4izbový kvalitný murovaný bungalov s úžitkovou plochou 100 m2 s pozemkom 600m2 v tichej lokali

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 14.08.2025
Domy na predaj Tomášov

277,000 € 2770 €/m²

4 izb. moderný tehlový bungalov, tep. čerpadlo, krásna lokalita - slepá ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj bungalov - 4 izbový tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou 100m2, s podlaho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Bernolákovo

399,000 € 3990 €/m²

Ideálny 4izb.bungalov – 127m2, tesne pri BA, blizučko na D4, pozemok 610m2

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 113.31 m²

Ponúkame na predaj moderný, kvalitne postavený 4-izbový tehlový bungalov situovaný v tichej nov

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

389,000 € 3433 €/m²

4 izbový murovaný tehlový moderný bungalov - tep. čerpadlo, tesne pri Bratislave s pekným pozemkom

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 92.4 m²

Ponúkame na predaj murované 4izbové kvalitné bungalovy s úžitkovou plochou 92,4m2 na krásnom po

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

299,000 € 3236 €/m²

Väčší kvalitný tehlový bungalov, blízko na D4, R7 aj na hrádzu, iba 1km od Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu murovaného tehlového bungalovu hneď na začiatku v obci K

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

374,000 € 3252 €/m²

4-izb. tehlový bungalov s úžitkovou plochou 90 m², pozemok 684m2 tesne pri BA - Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | Okružná ulica | 90 m²

Ponúkame moderný 4-izbový tehlový bungalov s úžitkovou plochou 90 m², s krásnym rohovým a pries

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Tomášov

299,000 € 3322 €/m²

Akcia - ideálny 4izbový murovaný bungalov, tepelné čerpadlo s veľkým 646m2 pozemkom blízko pri Bratislave - Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 96 m²

Ponúkame 4izbový kvalitný murovaný bungalov so zastavanou plochou 119,22m2 – s úžitkovou plocho

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kalinkovo

340,000 € 2888 €/m²

Akcia - ideálny 4izbový murovaný bungalov so 601m2 pozemkom blízko pri Bratislave - Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 96 m²

Ponúkame 4izbový kvalitný murovaný bungalov so zastavanou plochou 119,22m2 - s úžitkovou plocho

Publikované: 11.05.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Kalinkovo

295,000 € 3167 €/m²

Väčší kvalitný tehlový bungalov, blízko na D4, R7 aj na hrádzu, iba 1km od Dun. Lužnej - na začiatku obce Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 115 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

374,000 € 3252 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (734)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie