Rodinný dom | - | 121 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 121 m2 a celková výmera pozemku je
84,990 € 702 €/m²
Rodinný dom | Pezinské záhumenice | 350 m²
PLATINUM REAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v exkluzívnej a dobr
749,000 € 2140 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 110 m²
Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom o celkov
164,990 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Budulovská ulica | 250 m²
Spoločnosť THE PARTNERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - Izbový Rodinný dom v Košiciach - Ob
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 148 m²
Prezrite si vizualizáciu priestorov, ako by mohol Váš nový dom vyzerať so zariadením. RK Reali
259,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | Hurbanova Ves | 147 m²
Priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, krytou presklenou terasou a záhradným dom
343,000 € 2448 €/m²
Rodinný dom | - | 176.17 m²
Ponúkam na predaj luxusnú novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj
279,000 € 1584 €/m²
Rodinný dom | - | 83.2 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom typu bungalov, centrum, Spišská Nová Ves. Samostatne
387,000 € 4772 €/m²
Rodinný dom | Hubinská | 110.86 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
249,999 € 2345 €/m²
Rodinný dom | Bazová | 75 m²
MARLICKPROPERTY vám dáva do ponuky na prenájom 3izbový rodinný dom v Malinove v tichej ulici, k
1,150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Drienková | 121 m²
Ponúkame na predaj komfortný rodinný dom v novovybudovanej lokalite Senca – Drienkova ulica. V
419,000 € 4320 €/m²
Rodinný dom | Kynek | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj holodom 4-izbového rodinného domu na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp
294,000 € 1729 €/m²
Rodinný dom | Lieskovec | 165 m²
STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec Hľadáte ideálne miesto
55,000 € 379 €/m²
Rodinný dom | - | 87 m²
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v malebnej obci Malé KršteňanyHľadáte pokojné býva
165,000 € 1897 €/m²
Rodinný dom | Jamník | 134 m²
Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o
290,000 € 2164 €/m²
Rodinný dom | Lošonec | 636 m²
Ponúkame Vám v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec rozostavanú stavbu rodin
420,000 € 660 €/m²
Rodinný dom | Sadová | 92.74 m²
Na prenájom priestranný 4i rodinný dom v novostavbe, 2x parkovacie miesto vo dvore, Slivková ul
2,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 223 m²
Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do
499,000 € 2238 €/m²
Rodinný dom | Kamenárska | 210 m²
Na predaj dvojgeneračný rodinný dom, Bratislav II – Trnávka Ideálne bývanie pre dve generácie,
666,000 € 3171 €/m²
Rodinný dom | Štitáre | 260 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj krásny 7 izbový rodinný dom v obci Štitáre, v tichej lokal
366,000 € 1408 €/m²
Rodinný dom | Komjatice | 140 m²
Ponukame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Komjatice, na tichej ulici. Plocha domu 140m
168,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Realitná kancelária Butterfly-reality s hrdosťou ponúka na predaj nádherný 4-izbový bungalov v
239,000 € 2390 €/m²
Rodinný dom | - | 130 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je
83,000 € 638 €/m²
Rodinný dom | - | 130 m²
53,990 € 415 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.