Rodinný dom | Školská | 198 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom V Novej Lesnej v blízkosti Vysokých T
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | - | 120 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom s prístavbou v obci Habura. Hľadáte
52,900 € 441 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Banská Bystrica. Plocha: úžitková 270m2, pozemku 324m2.Stav
460,000 € 1704 €/m²
Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 92 m²
Ďalší skvelý projekt iba v našej ponuke so stavebným povolením !!! Ponúkame Vám na predaj mod
215,000 € 2337 €/m²
Rodinný dom | Milionárska štvrť | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný domv pôvodnom stave v meste Nové Zámky. Plocha: úžitkov
239,900 € 1499 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v
299,000 € 2578 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Predaj rodinného domu v obci Gyňov – Malogyňovská ulica Ponúkame na predaj veľký trojpodlažný
430,000 € 1229 €/m²
Rodinný dom | Cintorínska | 250 m²
Realitná kancelária Heriban reality zastúpená licencovanými maklérmi Ing. Klaudiou Heribanovou,
108,000 € 432 €/m²
Rodinný dom | Družstevná 3975/2 | 210 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj 2-generačný rodinný dom v tichej a obľúbenej obci
199,900 € 952 €/m²
Rodinný dom | Rastislavova | 180 m²
*****WFM Reality***** ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ: Rodinný dom v pôvodnom stave – Ladoveň, ul. Ras
255,000 € 1417 €/m²
Rodinný dom | - | 500 m²
Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh
259,000 € 518 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
V obci KŠINNÁ v okrajovej časti obce je na predaj starší rodinný domček, ktorý je vhodný ako ví
24,900 € 249 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ ponúka na pre
262,000 € 1517 €/m²
Rodinný dom | - | 0 m²
Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 200 m²
TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200
135,000 € 675 €/m²
Rodinný dom | - | 88 m²
Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva
199,900 € 2272 €/m²
Rodinný dom | - | 110 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj krásny 4 izbový rod
265,000 € 2409 €/m²
Rodinný dom | x | 98 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom, spolu s rovinatým, slnečn
175,000 € 1786 €/m²
Rodinný dom | NOVÉ ZÁMKY | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v meste Nové Zámky. Ploch
359,900 € 3599 €/m²
Rodinný dom | Andovce | 98 m²
Nový Projekt !!!Výstavba zahájená s platným stavebným povolením !! Ponúkame Vám na predaj muro
169,900 € 1734 €/m²
Rodinný dom | - | 75 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 - 3 izbový rodinný dom v Topoľníkoch, s pozemkom cca 600-1000
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | - | 130 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj rodinný dom na pozemku s celkovou výmerou 680 m
154,400 € 1188 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Realitná kancelária BF reality hľadá pre klientov na kúpu rodinný dom v Šamoríne alebo blízkom
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | - | 107 m²
Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte
214,900 € 2008 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.