Na predaj 2-izbový rodinný dom v meste Piešťany – Bratislavská ulica

Reality Piešťany

Rodinný dom | Bratislavská | 160 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko na dosah, no zároveň si užívate súkromie vlastného domu

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Piešťany

199,500 € 1247 €/m²

Praktický 3-izbový byt v RD Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

Rodinný dom | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome so 4 bytmi, ktorý

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Na predaj 2 izbový tehlový dom v Gbelciach s projektmi .

Reality Gbelce

Rodinný dom | Gbelce | 185 m²

VASSE REALITY – Dom, v ktorom si vytvoríte vlastný príbeh V tichej časti obce Gbelce, kde dni

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gbelce

51,000 € 276 €/m²

Unikátny rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Háj

Rodinný dom | - | 209 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, charakterom jedinečný rodinný dom v obci Háj pri Turčianskych Tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Háj

1 € 0 €/m²

Novostavba bungalovu-možná výmena za byt s doplatkom

Reality Necpaly

Rodinný dom | - | 120 m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Necpaloch. Leží na slnečnom pozemku o v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Necpaly

1 € 0 €/m²

Starší rodinný dom - Mošovce

Reality Mošovce

Rodinný dom | - | 269 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v obci Mošovce, situovaný na veľkorysom p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mošovce

1 € 0 €/m²

Moderný 5i nízko-energetický dvojpodlažný rodinný dom s bazénom a garážou

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Ružová | 160 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj moderný 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom v tic

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

Cena dohodou

Slnečný dom s 786m2 v tichej rodinnej lokalite s bazénom

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 120 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom v tichej a vyhľadávan

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnava

366,000 € 3050 €/m²

REZERVOVANÉ.

Reality Tulčík

Rodinný dom | x | 80 m²

Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Tulčík

1 € 0 €/m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3 - izbovú novostavbu vo Vlčanoch

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3-izbové domy-holodomy ( 3 ks ): - obytná plocha 78m2 + 12m2 ter

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčany

157,000 € 2013 €/m²

REZERVOVANÉ - Rodinný dom - širšie centrum Martina

Reality Martin

Rodinný dom | - | 100 m²

Predstavujeme vám rodinný dom v širšom centre Martina Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Výhodná ponuka!!!Ponúkame na predaj rodinný dom na Veľkom Ostrove s veľkým pozemkom

Reality Kolárovo

Rodinný dom | . | 45 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v záhradkárskej oblasti na Veľkom Ostrove

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

54,990 € 1222 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava.

Reality Komárno

Rodinný dom | . | 95 m²

Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava. Nehnuteľnosť sa nachádza cca

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

185,000 € 1947 €/m²

Na predaj moderný 3‑izbový radový dom s vlastným dvorom – novostavba „na kľúč“

Reality Kameničná

Rodinný dom | Kameničná | 62 m²

Heaven reality ponúka na predaj 3 moderné 3‑izbové radové domy každý s vlastným dvorom – novost

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kameničná

132,000 € 2129 €/m²

AARK: Samostatný rodinný dom s garážou - 170 m², Cífer - PÁC

Reality Cífer

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. l Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Cífer

389,500 € 2291 €/m²

AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Vlčia dolina | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

320,000 € 3441 €/m²

Reality Cífer

Rodinný dom | 170 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Cífer

430,500 € 2532 €/m²

Rodinný dom s garážou a záhradou blízko pri Poprade

Reality Jánovce

Rodinný dom | - | 1,259 m²

AV REALITY Vám v obci Jánovce ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou a veľkou záhradou

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jánovce

155,000 € 123 €/m²

Moderný bungalov v pokojnej lokalite s veľkým pozemkom

Reality Bellova Ves

Rodinný dom | Bellova Ves | 80 m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý sa n

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bellova Ves

279,990 € 3500 €/m²

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, kde

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sliač

374,998 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom s pozemkom 1362m2 v obci Lysica,Žilina

Reality Lysica

Rodinný dom | Lysica | 360 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v Lysici s rozľahlým pozemkom o výmer

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lysica

135,000 € 375 €/m²

Novostavba s veľkým pozemkom na predaj v obci Hrabkov

Reality Hrabkov

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s priestranným pozemkom o výmere 900 m² v obci Hrabkov,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrabkov

245,000 € 2130 €/m²

BYTOČ RK - Predaj VILA BA-Ostravská ul., Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Ostravská | 555 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú vilu na Ostravskej ul. Bratislava-Horský park s bazénom a záhr

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 2341 €/m²

Ponúkam na Predaj modernú poschodovú novostavbu v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú 4 izbovú novostavbu v obci Dvory nad Žitavou. Plocha: úžitková 1

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

119,000 € 1083 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie