Rodinný dom | 208 m²
Rodinný dom sa nachádza vo veľmi pokojnej a tichej lokalite v obci Trstice. K domu prislúcha 8
205,000 € 986 €/m²
Rodinný dom | Pod záhradami | 124 m²
Veľkometrážne domy v radovej výstavbe (trojdom) na predaj v srdci obce Vrakúň. V cene je aj tep
182,000 € 1468 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
Hovorí sa že prvý pocit býva dôležitý, pri tejto nehnuteľnosti môj prvý pocit bol veľmi dobrý.
166,000 € 1383 €/m²
Rodinný dom | - | 1,180 m²
Predám zariadený RD v Podhájskej . Celková rozloha pozemku je 1946m2 z toho zastavanej plochy j
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Košariská | 140 m²
Moderný 4-izbový rodinný dom v tichej časti Dunajskej Lužnej Ponúkame na predaj samostatne sto
378,900 € 2706 €/m²
Rodinný dom | x | 80 m²
Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Fabrická | 172 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Predaj staršieho RD s pozemkom a murovanej garáže v radovej zástavbe, F
229,000 € 1331 €/m²
Rodinný dom | , | 169 m²
LEN U NÁS!!!Výhodná ponuka!!! Na predaj rodinný dom v obci Kameničná. Rozloha domu je 169 m2, c
75,990 € 450 €/m²
Rodinný dom | Šurany | 130 m²
Realitná kancelária VASSE Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v meste Šurany, kto
159,000 € 1223 €/m²
Rodinný dom | Dubník | 150 m²
LEN U NÁS! Vasse Reality vám ponúka na predaj 3-izbový vidiecky dom na pozemku o výmere 1100 m²
30,000 € 200 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
✨ Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej časti Kolárova ✨ Realitná kancelária VASS
99,000 € 660 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení vidiecky rodinný dom na spoločnom dvore vo
42,990 € 478 €/m²
Rodinný dom | - | 174 m²
Na predaj 3-izbový rodinný dom v Strekove – miesto, kde si vytvoríte svoj vlastný príbeh V
49,000 € 282 €/m²
Rodinný dom | Pútnická | 140 m²
NOVOSTAVBA ul. Pútnická Klasický murovaný tehlový zateplený 4i Rodinný dom 140m2 na pozemku 3
459,500 € 3282 €/m²
Rodinný dom | Devínska cesta | 160 m²
Pekný samostatné stojaci Rodinný dom 160m2 Rovinatý pozemok 700m2 + Tepelné čerpadlo + Gará
375,000 € 2344 €/m²
Rodinný dom | Gánovská | 155 m²
Ponúkame na predaj novostavbu rodinných domov v atraktívnej podtatranskej obci Gánovce, ktorá j
320,000 € 2065 €/m²
Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²
Heaven reality ponúka novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe v Kolárove. Základné parame
232,000 € 1468 €/m²
Rodinný dom | D.Virgoviča | 130 m²
STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – PEZINOK, GRINAVA Vo výhradnom zastúpení ponúkame na pre
459,000 € 3531 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
ZNÍŽENÁ CENA! Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom s
105,000 € 1050 €/m²
Rodinný dom | Rúbaň | 220 m²
Len u nás ! Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný, útul
95,000 € 432 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
Chalúpka sa nachádza v pokojnej dedinke, uprostred čarovnej prírody v doline Jasenského potoka,
219,000 € 1460 €/m²
Rodinný dom | Bodza | 107.2 m²
Ponúkame predaj: 4‑izbový rodinný dom – Bodza, okres Komárno. Ponúkam na predaj moderný 4‑izbov
185,000 € 1726 €/m²
Rodinný dom | - | 186.1 m²
V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti
Cena dohodou
Rodinný dom | Vranovská | 140 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom nachád
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.